Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ba...io am chef, m-as duce acasa ca sa ma joc cu Sasha! Afara este soare, vreo +9*C...numa' bine de alergat!

Ce-i rau ca nu mai am mingi de tenis de camp...le-a devorat bestia si pana ajung iarasi la oras ca sa mai cumpar cateva seturi, fiara o sa ma mestece pe mine!:jump:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, george05 a spus:

Pai nea Ivan, daca vrei mingi de ce nu zici? Fac un colet cu o droaie de mingi? Moca bineinteles. Doar sa platesti transportul cu Fan. 😉

Iegzakt de tine voiam sa-i pomenesc,legat de loptele de tenis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Valeu! Pai citisem candva, dar atunci il aveam pe Rocco ( labradoru' 😫 ) si ala nu alerga dupa mingi, nici nu toca, era un ingeras pe langa bestia asta mica! Si-am crezut ca ai avut o oferta temporara, ai lichidat un stoc...ceva, si gata! I-am cumparat pana acum vreo cinci seturi...si mai am doar o jartea de minge ciufulita de zici ca a calcat-o trenu'!:crack:

@george05 Pai iti las adresa pe PM...si cand ai timp, drum, fara sa te plimbi musai pentru mine...poti pune un set...doua la posta (curierul ma stinge, ma costa cat cinci seturi daca imi aduce coletul acasa, stau la vreo 40 km de sediul curier!)...si iti pun in cont banii anticipat ca sa platesti direct transportul la expeditie. Acum, fiindca e graba, o sa mai iau de pe piata libera un set...sper sa-i ajunga pana vine un lot sanatos!:clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aaaaa... Bun. Gata, rezolv la posta in cazul asta. Acum am citit doar. Eu am contract cu Fan ul dar nu cred ca acopera zonele de exterior. În acest caz, o sa dureze un picut mai mult oana ajung la posta dar se rezolva in maxim 2 saptamani zic eu. 

 

Eu schimb mingile anual de 2 ori si imi raman cam 50-70 de mingi de fiecare data. Cand am facut topicul de donatii, stransesem mingi vreo 5-6 ani. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok...nu-i graba! I-am luat si-o minge mare, groasa in carne...grea, si ieri mi-a adus-o la picioare...flasca!:rusinica:

Astept...ti-am zis, nu-i graba si nici musai...ca tot o sa trebuiasca sa-i mai cumpar macar un set...poate ajunge ca Halep!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns...ma umplu Sasha de bale inca de cum intrai in batatura...si-acum sta tolanit in usa si ma asteapta! Diiiii...zi faina si la voi sa fie!:hug:

Buna dimineata! Joi...minus doo...cafea! Diiiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...