Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai...deh! Aici nu ajunge termometru' nici macar la 20*C...iar noaptea zici ca-i iarna! Asa ca nu pot lauda zona...si-as pleca iar la aia unde-i cald! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh...vezi tu, kilometri sunt inainte, destul de multi fata de luna trecuta! Ca si gradele...

Iar la finele lunii asteia o sa va relatez iarasi din zona apa-soare-plaja! Asa, ca ma inervarati cu nervii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah...da, da' cred ca ideea a fost deja pusa in practica de altii...si-s in urma grav cu noile cerinte de pe piata auto-moto in privinta kilometrilor (io ma uit la orice troaca doar ca la un bun din care poti obtine satisfactia scontata cu bani si eforturi minimale...nu prea caut ani noi de fabricatie, kilometri putini...etc, fiindca risc sa iau teapa). Parca doar la femei mai tine faza cu anul si kilometri (aci am invatat unde sa caut). ;)

 

Hai ca-i pranzu'...treceti la masa!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ajuns acasa am trecut la scos apa din hidrantul hidroforului (cam un metru...cub), fiindca o ploaie torentiala de o ora mi-a umplut toate "gaurile" cu apa! N-am vazut asa ploaie, venea din lateral, puternic, cu vant si nitica grindina...pfui, is rupt! Singurul care se bucura este Sasha...topaie prin baltoace si nu pot face nimic prin batatura fara acceptul si indumarea lui! Seara faina, colegii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Taz Asg a spus:

si apoi scrie " vand 69 kilometri de povesti la 70 de grade ;) 

La 70'j de ani poate! :crack:

Cald, am transpirat 2 tricoaie azi...

Să vezi ce temperaturi afișează bembeu' meu! În loc de 5V pe senzor ajung ~3.7, naiba știe de ce, iar termometrul urcă de n-are aer. N-am și io $$$ de unul ca ăla arăbesc, i-aș pune și oglinzi persane + covoare venețiene înăuntru! :P

Editat de john17
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa-i...ca de saptamana viitoare trebuie sa ma obisnuiesc sa folosesc greaca!

Diiiiii...ca mai sunt cateva zile si ma scald in Egee!:rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...