Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 13 ore, apriliacluj a spus:

mergi la Achim?

drumuri bune si distractie!

 

 

seara faina colegii!!

Mnaa,spre Transsemenic.

 

'mneata bajatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uof! Dupa o noapte zdruncinata de muzica exagerat de tare din vecini (isi insoara baiatu'), am reusit sa rup cateva ore de somn...spre dimineata. Cafea...sa-mi revin nitel, si-oi mai vedea! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Boxa?! Au niste incinte de doi metri, iar lautarii (da, au lautari...moderni, cu amplificare si reverb!) isi dau silinta sa sparga difuzoarele...calitatea muzicii este nula si vor sa acopere prin volum! Si...reusesc...nuntasii beti joaca de le sar capacele! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 22 ore, ivan pedala a spus:

Uof! Dupa o noapte zdruncinata de muzica exagerat de tare din vecini (isi insoara baiatu'), am reusit sa rup cateva ore de somn...spre dimineata. Cafea...sa-mi revin nitel, si-oi mai vedea! :(

Eu am scapat. Aseara. Insa dupa miorlaiturile de joi seara(bradul)+maneaua de la miezul noptii.... si tinand cont de traditii.......  banui ca or sa se ocupe temeinic diseara de lichidat ce a ramas de la nunta (protap) si bineinteles somnul vecinilor :)

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara am ajuns acasa taman la fix, adica putin dupa 00.00, incat nu am prins galagia la cote maxime...si eram si obosit binisor dupa cateva sute de kilometri de condus Golfu' nevestei prin munti, dupa kilometri buni facuti pe jos si...dupa intalnirea cu ceva norocosi!

20190824_201724.jpg

20190824_201647.jpg

20190824_201346.jpg

20190824_181136.jpg

20190824_155704.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mno....   dupa o tura faina in Tara Lovistei cu intoarcere partiala pe Valea Oltului apoi de la Caciulata iar pe drumuri necunoscute, dupa ce intru pe drumul catre casa ... ma gandeam la bucuria unei beri savurate in tihna.....

 

asa cum anticipasem mai devreme......se intampla . Vecinii o dau cu protapul. Sper sa nu o tina pana la 3 dimineata.... cum a fost joi spre vineri 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scapat de balamuc! Ieri, cand lalaiam pe coclauri, prin munti, ori cat am stat de taina cu Emil si Chris'1 la Petrilonea, pe vecinii mei i-a vizitat potera si am auzit acum ca le-ar fi inmanat o "prima" consistenta pentru tulburarea linistii publice! De aseara si chiar si azi am avut parte de o liniste totala!

Plus bonus vizita celor vizitati ieri...cam scurta, dar is bucuros ca mi-au onorat invitatia! Drumuri bune le doresc si sa revina sanatosi cand au chef si timp, fiindca Sasha ii asteapta!

20190825_123719.jpg

20190825_123834.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica...trebuie invitatii nominale ca sa veniti pe-aici?! Credeam ca-i deajuns cand am zis de cateva ori ca sunteti bineveniti oricare dintre norocosi, oricand (cu un telefon putin inainte, ca sa fiu acasa!) si cu orice mijloc de locomotie, pasageri sau companioni! Si...Sasha inca nu face deosebire...papa orice!:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E prietenos cu prietenii mei, nu-i nevoie sa-l mint...si te simte fara ajutorul meu! Spre exemplu, pe Emil si Chris'1 i-a acceptat din prima, dupa adulmecare si balirea de rigoare! Cred ca pe Sasha o sa-l numesc consilier pe teme de aliante si prietenii cu cei care imi trec pragu'! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, ivan pedala a spus:

Adica...trebuie invitatii nominale ca sa veniti pe-aici?! Credeam ca-i deajuns cand am zis de cateva ori ca sunteti bineveniti oricare dintre norocosi, oricand (cu un telefon putin inainte, ca sa fiu acasa!) si cu orice mijloc de locomotie, pasageri sau companioni! Si...Sasha inca nu face deosebire...papa orice!:crack:

ok

 :) 

apropo...   cu intalneala norocosilor......???/?

neata???  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...