Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Acum 1 oră, john17 a spus:

Din ciclul "sefu', de 3 ori l-am tăiat și tot scurt a rămas!". :crack:

O șosetă din aia de burete nu merge pusă? 

Ar trebui sa-i fac un schelet pe ce trebuie trasa "soseta".Oricum,n-am incredere in "sosetele" alea,cartusul cu hartie de filtru,e sfant! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10459

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5777

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bafta la trebi si bere multa si rece la intrunire! Diiiiiiiiii!

Io mai am putin de lucru la un motor tavalit grav - BMW F650 ST (nu-i al meu, ci este al unui amic din judet care a vazut moartea de-aproape!) si apoi merg prin judetele limitrofe dupa niscaiva piesulici lipsa la el! Si...merg cu motorasu'! Diiiiiiiiii...si sper sa nu ma prinda vreo ploaie razleata, ca stiu ca-s norocos la d-astea! Uachend frumos, colegii!

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci, merci. 

BUNĂ DIMINEAȚA de pe malul Bălții Albe! 

Întâmplare haioasă ieri, în Petromul de la Buzău unde e făcută și poza: trag la o pompă care pica pe stânga, fiind mai liberă. Ridic sacul de rezervor și îl trag pe cornul drept, el fiind legat de ghidon. Fac plinul, închid bușonul, așez sacul la loc pe rezervor. Contact, buton de start, nimic, nada, nema, neant. Creierul meu începe să se gândească la platforme, împing mobra lângă stație și întru să plătesc. Ies, mai încerc o dată, tot nimic. Claxon este, voltmetru de pe mufă de brichetă arata 11.8V cu contact și nu scădea (e pus pe becul de poziție, arată mai puțin decât are bateria). După câteva minute mi se aprinde și mie becuk: tankbagul a comutat killswitch-ul pe off! 🤦‍♂️ Dacă eu nu folosesc niciodată butonul ăla nici nu m-am gândit la el inițial...

Update duminică, 18h circa și ceva:

IMG_20190908_191726.thumb.jpg.b69b3bbdffab93a7bd196ceaca421021.jpg

Domniile voastre, bine sănătoși? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 ore, john17 a spus:

Merci, merci. 

BUNĂ DIMINEAȚA de pe malul Bălții Albe! 

Întâmplare haioasă ieri, în Petromul de la Buzău unde e făcută și poza: trag la o pompă care pica pe stânga, fiind mai liberă. Ridic sacul de rezervor și îl trag pe cornul drept, el fiind legat de ghidon. Fac plinul, închid bușonul, așez sacul la loc pe rezervor. Contact, buton de start, nimic, nada, nema, neant. Creierul meu începe să se gândească la platforme, împing mobra lângă stație și întru să plătesc. Ies, mai încerc o dată, tot nimic. Claxon este, voltmetru de pe mufă de brichetă arata 11.8V cu contact și nu scădea (e pus pe becul de poziție, arată mai puțin decât are bateria). După câteva minute mi se aprinde și mie becuk: tankbagul a comutat killswitch-ul pe off! 🤦‍♂️ Dacă eu nu folosesc niciodată butonul ăla nici nu m-am gândit la el inițial...

Update duminică, 18h circa și ceva:

IMG_20190908_191726.thumb.jpg.b69b3bbdffab93a7bd196ceaca421021.jpg

Domniile voastre, bine sănătoși? 

Hahaha, fix că mine săptămâna trecută. Dau sa plec spre ogor dimineața, pun contact, apăs pe buton, nimic, hmmm ce până mea, incerc iar, la fel, pune mana sa carena jos in parcare sa mă uit la o mufa, era bine, hmm, ce naiba are mă frate, zic ciudat tare, pun carena înapoi, și resemnat dau sa mă întorc sa las echipamentul și să mă indrept spre metrou, când îmi sare in ochi kill switchu vieții, fmm :))

 

Deci, concluzia, pe ogor ajungi, vrei nu vrei, așa că spooorrrrrr.

 

Săptămâna merg doar primele 3 zile, woohooooo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...