Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10454

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5776

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uofff...e greu veatza! Acum am evadat de la o petrecere care se anunta un dezastru pana dimineata, fiindca maine dimineata am ceva treaba, iar dupa amiaza merg la alta chermeza...moto! Duminica repet...fiindca presimt ca nu o sa inteleg mare lucru sambata! Diiiii, ce bine-i in uichend!

Somn usor, celor cazuti la datorie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii!

 

Am reusit sa ma programez la militie cu inmatriculatul Van Van-ului,si surpiza,am gasit liber in 13 ianuarie 2020,adica o luna de asteptat doar,nu doo-tri... :)

Mno,sa lasam astea,la cafei adunarea.  :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, Christian 1 a spus:

'mneata bajatii!

 

Am reusit sa ma programez la militie cu inmatriculatul Van Van-ului,si surpiza,am gasit liber in 13 ianuarie 2020,adica o luna de asteptat doar,nu doo-tri... :)

Mno,sa lasam astea,la cafei adunarea.  :)


asta e programarea online ? Daca ai chef sa stai la ghișeu te poti duce cu actele si luni si probabil miercuri ai talonul si numerele .

 

In iulie cand înmatriculat motorul (la Bucuresti) aveam posibilitatea sa fac programare online prin August sau sa ma duc sa stau la coada . M am prezentat dimineata la 8 la rand si am avut vreo 10 persoane in fata . Pe la 9 plecam deja spre birou  cu promisiunea dnei de l ghișeu ca peste 3 zile pot sa ridic numerele .

 

Programarea online are alocat un singur ghișeu si restul de 4-5 sunt pentru acte depuse “la liber” 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer,oricum nu ma grabesc tare,caci am asigurare valabila si e inmatriculat,asta daca e vreme si vreau sa ma dau.

Sa ma duc la plesneala sa stau aiurea la rand,n-are rost.

 

 

Acum 21 minute, ivan pedala a spus:

Buna dimi'! Felicitari...sa vedem Van-u' cu numar de Cj...ca poate ajunge si asta pe la Gorj! Diiiiiii... cafea!

O sa fie/vina,daa' incet,asa,ca-n Ardeal... :)

 

 

Tataie,un filmulet asa de sambata dupa-amiaz':

 

 

Editat de Christian 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Christian 1 a spus:

...

O sa fie/vina,daa' incet,asa,ca-n Ardeal...

Tataie,un filmulet asa de sambata dupa-amiaz'...

 

Cu ajunsu' aici, nu-i graba...sa vina soarele!

Asta cu filmu'...e cam lung, acum ma pregatesc sa zburd la chermeza, las vizionarea pe alta data...merci! ;)

Acum 41 minute, john17 a spus:

De azi am itp nou și de mâine și RCA, mă doare la 🍌

Hai, 🌄, hai! 

Io inca mai am de toate la bembelica, dar aici ploo si-i frig, ca tare ma ardea sa bag o tura... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, ivan pedala a spus:

Asta cu filmu'...e cam lung, acum ma pregatesc sa zburd la chermeza, las vizionarea pe alta data...merci! ;)

Io inca mai am de toate la bembelica, dar aici ploo si-i frig, ca tare ma ardea sa bag o tura... :(

Fugi, că te aşteaptă Şarpele ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, adrianm a spus:

Fugi, că te aşteaptă Şarpele ...

Reptila niciodata nu asteapta...se lasa asteptat, doar e vedeta! Si acum are masina, libuzina...are cu ce sa ajunga la chermeza! Hai...pa, am fujit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, taong_mapagbiro a spus:

Si io invart ...da nu 2 ca orice sarac ...ci 4 odata ! :blbl:

Apăi ție ți-i ușor! Și la câtă flota ai mă mir că invârți doar 4 și nu 8, 16...😈

Io sunt mai sărak. 😪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, nu mai pot dormi...dupa petrecere am invartit patru roate cu multe locuri, ca sa pot cara comediantii! Acum incerc sa-mi revin cu o cafea...fiindca dupa orele amiezii plec iar, tot cu duba! Hai...zi faina sa avem...diiiiiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaaaaaa vinarsu taie greatza 

La 14.12.2019 la 9:33, cosmin tudor a spus:


 

 

Programarea online are alocat un singur ghișeu si restul de 4-5 sunt pentru acte depuse “la liber” 

 

La noi, numai online se fac programarile, degeaba mergi cu dosarul sub brat, nu te primeste la nici un ghiseu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am studiat si asa e in Cluj,nu poti merge la ei pe neve,doar cu programare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cafeaua a doua s-a oprit ploaia si chiar a dat putin soare ...motiv numa' bun sa trag o tura pe la un prieten cu utilajul cu doo roate! Muica si ce trage...simte ca vine iarna! 😝

20191215_141820.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...