Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10453

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5775

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

dar mai multe :)

________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neataaaaa puturosilor!

Hai pe legheleu cu voi, e soare si fain!

🌞🐎diiii🐎🌞

_____

 

 

 

 

 

 

 

Siiii, neataaaa, afinata taie greataaa 🍷🍷🍷🍷

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'mneata bajatii.

Am beut un cafei si am iesit din masina de spalat p-afara.

Am senzatia de 1 ianuarie,dupa un revelion,pustiu si o liniste...

V-ati dat la secret?Lenesilor. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Si aici e frig, plooo (afara!) si Sasha sta cuminte in cusca...chiar daca este slobod! A doua cafea asteapta sa fie devorata si...vom mai vedea! Diiiiii, ca maine-i luni! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 53 minute, apriliacluj a spus:

Daca as putea lua o pauza si de la plata facturilor, as fi cel mai fericit...

Oare furnizorii imi dau o pauza sau o amnestie?

Intreb si io pentru un prieten,ce e mai important pentru tine:sanatatea sau banii?

Sau crezi ca esti singurul in situatia asta?Ia o visinata,cum iti place tie si get a grip!

Pfff...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine pe strada ieri toata lumea spala masinile. Ca se plictiseau oamenii. De parca nu au mai fost sambete pana acum. Totul tine de mentalitate.

Eu mi-am dus sosetele la baie, ca hartie igienica nu e. Am 2 caini si 2 pisici, deci am cu cine ma intretine, da tre sa-i pazesc bine sa nu mi-i bage in oala fun mancau.

In rest... mai nasol e ca cica sa nu ne atingem cu mâna pin diverse locuri: aici nu am inteles eu exact ce trebuie facut. Da am inteles ca s-a dat drumu la bdsm, cu masti cu de-astea. Voi ce stiti?

Sanatate, stay safe!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, taong_mapagbiro a spus:

E luni si e contzed fortat minim 2 saptamani . 

...

Pai...poate tu, ca noi aici tre' sa dam carbune/energie tarii, lucram chiar daca avem suspecti de Covid19, lucram nonstop! Oare o fi bine?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neata. Cafei si ma uit pe geam ca e soare, da da sa muste golanu. Chiar sunt curios cat de drastice o sa fie masurile de urgenta. 

Haida spor! 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Zven  - Masuri drastice?! Ma tavalesc pe jos: la ~1000 oameni au sosit 6 litri de dezinfectant pentru maini, 2 litri de spirt si cateva pansamante care sa fie puse pe manerele usilor. Ne-au interzis accesul cu masinile in parcarile din curtea unitatii, s-a luat apa (probabil vreo defectiune) si a fost plimbata o hartie pe care s-o semneze fiecare ca si-a insusit masurile de preventie impotriva virusului ucigas (care masuri probabil au fost discutate cu vreun sef, undeva, candva...). Cam atat! In rest totul decurge ca intr-un film prost regizat, ca pentru aia proaspat coborati din copaci! Mare minune daca virusul asta nu va face prapad, asta in cazul in care n-o fi un fraier de virus usor de pacalit! ;)

Diiiiiiiiiiiiiiii, hai cu weekendu' ca Sasha ma vrea langa el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 minutes ago, ivan pedala said:

@Zven  - Masuri drastice?! Ma tavalesc pe jos: la ~1000 oameni au sosit 6 litri de dezinfectant pentru maini, 2 litri de spirt si cateva pansamante care sa fie puse pe manerele usilor. Ne-au interzis accesul cu masinile in parcarile din curtea unitatii, s-a luat apa (probabil vreo defectiune) si a fost plimbata o hartie pe care s-o semneze fiecare ca si-a insusit masurile de preventie impotriva virusului ucigas (care masuri probabil au fost discutate cu vreun sef, undeva, candva...). Cam atat! In rest totul decurge ca intr-un film prost regizat, ca pentru aia proaspat coborati din copaci! Mare minune daca virusul asta nu va face prapad, asta in cazul in care n-o fi un fraier de virus usor de pacalit! ;)

Diiiiiiiiiiiiiiii, hai cu weekendu' ca Sasha ma vrea langa el!

Exact de asta zic. Nu suntem pregatiti pentru astfel de cazuri si la cum se intampla lucrurile prin alte tari, daca nu o sa se faca orice este posibil sa se opreasca raspandirea o sa fie jale la noi. 

Haida spor la treburi, si dai o pupa lu Sasha cand ajungi la el :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, apriliacluj a spus:

Pitesti: shad?

Cristi: supravietuirea e cea mai importanta, pe toate planurile...

Ma gandeam io,da-le-n (cuvant urat) de facturi ca si aia la care tre platite,is tot in vacanta.

 

 

 

Acum 1 oră, taong_mapagbiro a spus:

E luni si e contzed fortat minim 2 saptamani . 

Noi sa fim sanatosi ! :))))

Io ti-am dat tema de casa,nu cred ca o sa te plictisesti. :)

 

'mneata bajatii!

Am iesit din masina de spalat unde eram in carantina sa-mi beu cafeiu si apoi sa ma duc sa caut oarece pita,ca-i tare amara viata fara pita.

Ar trebui sa ajung si la Posta,sa ridic oarece colet.Is curios de-o fi deschisa. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...