Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 39,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10461

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5778

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

'mneata bajatii!

☕

 

Tataie,dixtractie s-ai! 😊

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața! Habar n-am cotatiile și nici nu-mi bat capul, sufăr cu o cafea buna sub nas la etajul 59, vis-a-vis de turnu’ ăla al mare, deasupra fântânilor cântăcioase, minunandu-ma la câta munca, bani și prostie este și aici! Vorba olteanului, ce le-or trebui cacaturile astea mari cât China?

image.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, săraci rău de tot, nu am văzut mașina (‘toturizm) diesel, nici motoare la ele sub 3000cm cubi, iar motocicletele sunt rare și extrem de personalizate. Excepție fac distribuitorii de toate cele care au Honda 250. Plastice nu am văzut nimic, de când am coborât din avion (paharele de cafea servite pe alocuri sunt din carton tare, zici ca-i portelan). Eh, dar cred ca mai contează și zona, dar explorez! Gata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai, vai ce tunate sunt aici, păcat ca sunt camere de supraveghere peste tot și nu ai voie sa pozezi alte persoane (altele decât cele din grupul tău). Dar...pândesc momentul și aduc ceva demn! Deocamdată, ma hidratez... Diiiiiii, ce bine-i in weekend!

image.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dar când sufeream pe ogor, singur, cu noaptea in cap...alții dormeau, ori se destrabalau...Acu’ veni și randu’ meu...nu trebuie sa fii (fiți) ofticos(i). Basca faptul ca ma gândesc la voi, va consider aici, aproape, lângă mine!

image.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, aici chiar dacă mașinile colcăie pe străzi, nu simți poluare, nu vezi mașini parcate pe trotuare (săracii ăștia au in medie câte 3...6 etaje doar cu parcări la fiecare baraca d’asta de sfidează înălțimile cerului). Eh, așa este când nu ai partide și conducători care vor binele poporului!😂

Gata, ca fierb...mai dau o tura prin balta!🤒

Ah...ce am mai observat aici...ca nu se prea înghesuie lumea, cred ca nu au auzit de Dubai, majoritatea prefera Mamaia!🙈

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deja soarele a intrat dupe blocurile gri, așa ca hop-tup la “59” unde mai fur vreo doo ore de plaja! Mno, hai diiiiiiiiiii!😎

image.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața! Cafea și probabil voi cerceta apa din piscina infinita, ca de plaja deja mi-a trecut cheful! Îs cam rac!
Hai, zi frumoasa sa avem. Diiiiiiiiiiiii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot Bubb, au camere la orice pas, nu ai voie sa pozezi persoane decât cele aflate in grupul tău sau peisaje, clădiri... Când voi avea ocazia, o sa fur câte un instantaneu...

Scuzati genunchiul meu neepilat!😋

image.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...