Sari la conținut

Care-i numarul tau norocos?


®azvan

Care-i numarul tau norocos?  

691 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Acum 4 ore, Kristian K a spus:

Aiurea,iei de 10 lei parizer,2 chifle cu 3 lei si te-ai saturat.

Sunteti voi mofturosi.:)

Confirm pozitiv! Renunti la o chifla (sunt prea multe trei) si mai ai loc sa iei si un pate' de ficat, plus o ciucalata cu rom, desert! De unde stiu?!🙈

Azi am ars-o cu Bembelica la poale de munti...vai ce incantare, vai ce mai rasfat, sa nu mai vorbim de dezmat! Gata cu fotosinteza...somn lin!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 39,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • apriliacluj

    10424

  • ivan pedala

    6153

  • Kristian K

    5763

  • Taz Asg

    2802

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 oră în urmă, ivan pedala a spus:

Confirm pozitiv! Renunti la o chifla (sunt prea multe trei) si mai ai loc sa iei si un pate' de ficat, plus o ciucalata cu rom, desert! De unde stiu?!🙈

Azi am ars-o cu Bembelica la poale de munti...vai ce incantare, vai ce mai rasfat, sa nu mai vorbim de dezmat! Gata cu fotosinteza...somn lin!

Fa,sunt doo chifle la 3 lei. :)

Ai pupiu verimuci! 😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Raman la parerea mea...prea multa paine! Mai bine de banii aia mai iei cateva Eugenia! Si gata cu atata mancare, ca parca vad ca atac iar frigideru' frontal!🤭

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eugenia nu da caldura.Punct.Stii si tu deja asta,nu poti invata un caine batran smecherii noi... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Kristian K a spus:

Eugenia nu da caldura...

'Mneata buna! Mno, aici e cald si bine, d-aia o vreau pe Eugenia...goala! Nu iesii inca afara, ca-i ceata si nu cred ca-s mai mult de 3...4*C.

Am si cafea, la fel ca Eugenia...fierbinte! Diiiiiiiii...sa vad pe unde mai bantui azi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mneata de la ☕

 

 

Acum 40 minute, apriliacluj a spus:

neatzaaaaa!

 

 

 

 

nu vorbeam de alimentara, ci de un local, restaurant, cantina, impinge tava, etc :)

Vorbeam de ideea de a manca,nu unde.Si daca manci la un local de genul esti bogat,io-s sarac,nu-mi permit. :)

 

Acum 44 minute, ivan pedala a spus:

'Mneata buna! Mno, aici e cald si bine, d-aia o vreau pe Eugenia...goala! Nu iesii inca afara, ca-i ceata si nu cred ca-s mai mult de 3...4*C.

Am si cafea, la fel ca Eugenia...fierbinte! Diiiiiiiii...sa vad pe unde mai bantui azi!

Poi si cum i-ai dat papa la Sasha daca n-ai iesit afara,fa?

Editat de Kristian K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 minute, Kristian K a spus:

...

Poi si cum i-ai dat papa la Sasha daca n-ai iesit afara,fa?

Doar ce-i dadui, apa si papa, numa' ca nici el nu se deranjeaza sa se ridice din culcus...cred ca are termometru intern care-i dicteaza "STOP!"

Privi din culcus cum ma agit in goana si-atat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, apriliacluj a spus:

...bonurile alea de masa, mai ales ca-s 30 de lei...

Mah, voi trisati! Care boane mah?! Pai si io de ce n-am macar d-alea de 20 lei?! @Cristiiiiiiii, da-i afara p-astia care ne fenteaza (asta fiindca stiu ca nici tie nu-ti dau boane)! Da...sa fie dreptate!✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti raspund, ca ma baneaza!🙊

Si pe tine is suparat, ca nu mi-ai zis nimic de boane, ca stiai de mult, hotule!X-(

Mi-ai luat ochii cu un suc si o merdenea...daca stiam io...eheeeee, lasai macar un rinichi la OMV.😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legea poate fi si de anu' trecut...daca pe mine m-a sarit randu' la boane de un an juma'...iar voi taceti, nu tu un cado' pentru un biet pensionar (ca doar de aia v-a dat statu' bonele mai mari, sa dati si la astia care n-are), atunci de unde sa visez io ca vi s-a marit?! La televizor nu ma uit, ziare citesc foarte rar si selectiv...mai bine nu-mi mai aduceti aminte... Huo!X-(

Ma uit acu' pe fereastra si parca simt ca mijeste soarele, asa ca-i posibil si azi sa trag o tura calare!:bike-037:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, apriliacluj a spus:

benzina si diiii!

 

...si lasa, nu te preocupa de bunuri bonuri le rezolvam noi ...

Huo...ca si pe aia (benzina) ati scumpit-o de cand am plecat io din productie, dovada ca nu munciti indeajuns ca sa ajunga guvernantilor sa fure! D-apoi sa-mi mai ramana si mie...

 

Eh, norocu' meu ca pixda nu s-a scumpit si inca se gaseste! Multam' @Krimh, uite om darnic!🤗

Din putinul lui da si alora nevoiasi!😋

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...