Sari la conținut

Plimbari 2015


gabi_papi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 143
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azi nici o miscare? mi-ar placea sa merg pe la Cosminele-Telega-Valea Doftanei-Secaria si mai departe mai vedem in functie de ora.

Am mers pe Urlati-Plopu-Boldesti-Lipanesti-Poiana Varbilau-Alunis-Pietriceaua-Brebu-Telega-Cosminele_Vilcanesti-Tiparesti_Cocorasti Misli-Plopeni-Paulesti-Bucov-Urlati, 150 km, 3 1/2 ore de recreere pe niste drumuri bune, peisaj minunat, nu am intilnit din pacate decit un motociclis cu un BMW F 650 in Telega. Cred ca ceilalti inca se antreneaza pe site.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu mergeti la SMAEB, veniti macar la City Moll incepind cu ora 10.00, la Prada Primaverii Retromobil, sau la Urlati la ora 14.00,Retromobil pe Drumul Vinului, dar eu zic ca merita toate putin efort.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum am constatat in aceasta dupa amiaza, se pare ca vor fi 2 grupuri pt plecarea spre SMAEB. Unul se strange la 10.30 la Sala Sporturilor si unul, cu care merg si eu, la 10.30 la Petrom Hipodrom. Alegeti cu cine vreti sa mergeti, macar sa fim in numar mare acolo ! Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ma luam dupa prognoza nu plecam cu moto de 100 de ori intr-un an, mai trebuie sa si riscam, iar ca ajutor sa ne luam echipament cit mai bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine pleca pe la 10.30 spre Cocorasti Misli-Poiana Cimpina-Provita-Valea Lunga-Bucsani, la Zimbraria neagra, apoi retur, sau invers, nu conteaza, drum sa fie,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Miine pleca pe la 10.30 spre Cocorasti Misli-Poiana Cimpina-Provita-Valea Lunga-Bucsani, la Zimbraria neagra, apoi retur, sau invers, nu conteaza, drum sa fie,

Am fost, drumuri bune, peisaje de vis, 4 ore de relaxare in natura.

post-48168-0-14384200-1429970684_thumb.jpg

post-48168-0-93872400-1429970726_thumb.jpg

post-48168-0-52375700-1429970828_thumb.jpg

post-48168-0-46514100-1429970982_thumb.jpg

post-48168-0-36029000-1429971060_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...