Sari la conținut

Plimbari 2015


gabi_papi
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 143
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Salutare!

 

Sunt nou pe forum si foarte incepator ca motociclist (A2 luat in septembrie 2014, motocicleta am din ianuarie, sub 3000 km facuti).

 

Daca se intampla sa existe printre voi persoane pe care nu-i incurca prea rau un incepator la o plimbare (si care au rabdarea necesara sa aibe un incepator pe langa ei), cautati-ma pe Facebook (Alin Nechita) sau trimiteti-mi un mesaj aici, pe forum. Sunt disponibil cam oricand pe durata verii pentru plimbari (eventual mai scurte, de cate o zi, pana mai prind si eu ceva experienta pe doua roti).

 

Daca ma contactati pe Facebook, va rog sa imi dati Add inainte de a imi trimite mesaj, ca sa fiu sigur ca primesc mesajul in Inbox si nu in Others (si sa-l vad dupa jumatate de an).

 

Singura rugaminte pe care o am e sa nu ma contactati daca sunteti vitezomani. Nu am nimic cu persoanele carora le place viteza, doar ca am prea putina experienta ca sa pot tine pasul cu un asemenea ritm si stil de mers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Sunt nou pe forum si foarte incepator ca motociclist (A2 luat in septembrie 2014, motocicleta am din ianuarie, sub 3000 km facuti).

 

Daca se intampla sa existe printre voi persoane pe care nu-i incurca prea rau un incepator la o plimbare (si care au rabdarea necesara sa aibe un incepator pe langa ei), cautati-ma pe Facebook (Alin Nechita) sau trimiteti-mi un mesaj aici, pe forum. Sunt disponibil cam oricand pe durata verii pentru plimbari (eventual mai scurte, de cate o zi, pana mai prind si eu ceva experienta pe doua roti).

 

Daca ma contactati pe Facebook, va rog sa imi dati Add inainte de a imi trimite mesaj, ca sa fiu sigur ca primesc mesajul in Inbox si nu in Others (si sa-l vad dupa jumatate de an).

 

Singura rugaminte pe care o am e sa nu ma contactati daca sunteti vitezomani. Nu am nimic cu persoanele carora le place viteza, doar ca am prea putina experienta ca sa pot tine pasul cu un asemenea ritm si stil de mers.

nu mai simplu dai follow la topic,eventual un nr de tel..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am dat follow, dar cum am spus si in postarea mea sunt incepator, experienta mea tinde spre 0. Poate ca sunt oameni aici care aranjeaza plimbari si nu au chef de un "copil" pe langa ei. Pe langa asta, poate ca sunt unii carora le place sa mearga mai tare, iar eu nu as putea tine pasul cu ei din cauza lipsei de experienta. Oricum sunt cu ochii pe topic de cand am terminat sesiunea :)

 

Si, ca sa nu mai fiu atata off-topic... Sunt doritori de ceva plimbari de o zi in weekend-ul asta? Vineri, sambata, duminica, nu conteaza cand. Nu sunt 100% sigur ca voi fi liber, dar sunt sanse mari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergi usor prin imprejurimile Ploiestiului,nu te arunca la mersul pe Cheia,o sa dureze o eternitate pana ajungi acasa .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce tip de traseu ? sau pe ce motor defilezi ?

 

In primul rind cind intri pe forum este de bun simt sa te prezinti, adica sa completezi profilul, sa stie lumea cine vorbeste.

Apoi daca vrei sa organizezi o ierire cu motorul, tu propui un traseu, succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

24-26 iulie 2015 – East European Bikers Fest (editia 3-a) – Predeal,stie cineva detalii

» Post actualizat in 23 Jul 2015 08:35

???

parca nu se mai organizeaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...