Sari la conținut

Pareri despre Aprila rs 125 1994


Stoica Flavia
 Share

Postări Recomandate

1. E geaca nu "giaca" man.

 

2. Completeaza-ti profilul.

 

3. Vezi sa nu iei motorul si apoi sa te uiti la el. Mai e un coleg de aici de pe forum care si-a luat tot un RS125, are in talon 21kw (atat are nelimitat) si bineinteles ca o sa se uite la el chiar daca are A1 (asta daca nu alege sa mearga la risc ).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Rusine Dinu Patriciu" !

Ati format un grup infractional dezorganizat, atacati in haita mai rau ca cei de la Antena 3.

Si ca sa nu fiu sanctionat, Flavia tata, daca ai bani de risipit pe benzina si intretinere iati-o, ca asta se poate limita. Eu iti sugerez totusi sa te orientezi spre un 4T.

 

PS

Este ca motocicleta aia ti-ar putea fi mama?

Editat de vlad58
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum ziceam, completeaza-ti profilul. De exp am vazut un anunt aici in Sibiu cu un Sym Husky 125 (4t) foarte misto la 650 EURO negociabil si mai e si inmatriculat. Mie unul chiar imi place cum arata (in poze, n-am fost sa-l vad, inca...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati format un grup infractional dezorganizat, atacati in haita mai rau ca cei de la Antena 3.

Si ca sa nu fiu sanctionat, Flavia tata, daca ai bani de risipit pe benzina si intretinere iati-o, ca asta se poate limita. Eu iti sugerez totusi sa te orientezi spre un 4T.

 

PS

Este ca motocicleta aia ti-ar putea fi mama?

 

Daca tot o ardem Pruteanu style iati-o e defapt ia-ti-o. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e s-o luam pe Pruteanu style nici giaca nu e gresit, atata timp cat se ajunge la o masa critica de utilizatori al termenului.

 

Daca tot o ardem Pruteanu style iati-o e defapt ia-ti-o. ;)

Am gresit se mai intampla, imi torn cenusa-n cap si ma autoflagelez dar ce legatura are cu RS 125?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...