Sari la conținut

Meditatii franceza


SuzukiRf600R
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Am cautat timp de 2 ore pe net niste meditatori de franceza care m-ar putea ajuta si nu-mi vine sa cred ca nu gasesc. De fapt am gasit cateva numere: ori sunt inchise, ori nu mai sunt valabile. Asa ca apelez si la voi, poate stiti pe cineva care ofera meditatii la limba franceza. Pe scurt, este un cadou pe care vreau sa-l fac mamei mele, iubitoare de limba franceza dar niciodata nu a avut curajul sa se si apuce. Si cum vine ziua ei, si cum avem multe cunostinte in Franta, de ce nu?! Merg pe premisa de meditator pentru ca nu vreau cursuri online, sau skype. Vreau sa iasa din casa, vreau sa fie "ascultata", sa i se dea teme, sa se simta iar la facultate :)

 

Merci,

Alexandru

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În Suceava nu știu pe nimeni dar mă pot interesa. Dacă mama ta are drum la Rădăuți, te pot ajuta cu un contact.

 

Ai încercat să iei legătura cu un profesor de franceză de la USV?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

În Suceava nu știu pe nimeni dar mă pot interesa. Dacă mama ta are drum la Rădăuți, te pot ajuta cu un contact.

 

Ai încercat să iei legătura cu un profesor de franceză de la USV?

Cunostintele mele cu privire la persoanele ce profeseaza in invatamantul din Suceava sunt extrem de limitate. Sunt de ani buni plecat de acasa, in Bucuresti si ...nu prea stiu. Ai mei sunt din Suceava oras, nu au treaba cu alte orase din judetul Suceava deci exclus Radauti/Falticeni sau altele. Legat de USV, nu cunosc pe nimeni ca sa pot contacta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cunostintele mele cu privire la persoanele ce profeseaza in invatamantul din Suceava sunt extrem de limitate. Sunt de ani buni plecat de acasa, in Bucuresti si ...nu prea stiu. Ai mei sunt din Suceava oras, nu au treaba cu alte orase din judetul Suceava deci exclus Radauti/Falticeni sau altele. Legat de USV, nu cunosc pe nimeni ca sa pot contacta.

 

http://www.litere.usv.ro/dlls.html iote aici.

 

Dă un email unui profesor care se ocupă de franceză și lansează o întrebare. Nu te costă nimic și nici nu cred că te va înjura în mail-ul de răspuns.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.litere.usv.ro/dlls.html iote aici.

 

Dă un email unui profesor care se ocupă de franceză și lansează o întrebare. Nu te costă nimic și nici nu cred că te va înjura în mail-ul de răspuns.

Claaaaaaaaar! Merci mult de tot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

La Marcel Ungureanu m'am gandit si eu. E ok daca iti dau luni un numar de telefon? Poate are si facebook, e un tip mic de statura, cu ochelari si barbison.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...