Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 504
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vecinu' - ora 10 la petrom Baneasa, dupa care .... cum spun cei mai in virsta - spre nord, este ok?

 

PS. Daca mergi si tu, poate ne intilnim la petromul dintre Popesti si Bucuresti pe la 9.20-9.30.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daaa. Dupa 6000 prinde glas. Am scapat de rodaj. Promit sa ma inclin mai mult. :D

 

Alta viata, un pic de rabdare iti mai trebuie, in rest o placere sa merg cu voi. Vremea super, papica buna - a fost o zi frumoasa din toate punctele de vedere. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule, noi ne-am intors deja ...... poate data viitoare!

 

PS. "Poate data viitoare" ma refer sa fi atent pe aici, ca poate sa vina oricine vrea.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-ai seansa, acelea sint doar pentru participanti, ce-ti pot spune este ca eu am baut doar apa - colegii au cam exagerat cu sucul ..... in rest nimic iesit din comun .... a poate doar peisajele, frumose foc. :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare...'' daca mai este loc'' ....parca asi veni si eu...care este petromul asta ?....ala de langa ''maicute'' ?

Ala este. Pentru noi care stam in popesti,eclipsei,occidentului,cheile turzii,fermei,sf agnes etc ala e petromul. Maine facem o intalnire mai pe seara astia care stam in Popesti (zona de pe forum popesti leordeni) si poate asa ne cunoastem. Ne va fi mai usor sa organizam apoi iesirile...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai momentan doar vorbim vorbe. Hai sa mutam discutia pe topicul nostru si sa-i lasam pe baieti. Ca idee,daca nu ai ce face in seara asta si ai chef de vagabontit-cu cap-, da un pm:-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alta viata, un pic de rabdare iti mai trebuie, in rest o placere sa merg cu voi. Vremea super, papica buna - a fost o zi frumoasa din toate punctele de vedere. :ok:

Multumesc. A fost o tura frumoasa.

 

 

Ups....atunci ....hai cu filmulete....macar virtual sa ''vaz'' si eu....

Am reusit sa ma joc un pic pe ce am filmat. Recomand 1080p 60fps

 

[video=youtube;Wo9_f7uAXTYI]http://www.youtube.com/watch?v=Wo9_f7uAXTY

 

 

 

 

 

N-ai seansa, acelea sint doar pentru participanti, ce-ti pot spune este ca eu am baut doar apa - colegii au cam exagerat cu sucul ..... in rest nimic iesit din comun .... a poate doar peisajele, frumose foc. :bigstar:

In clip nu apar momentele de suc. Sper ca este in regula cu voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos montat clipul.

Multumesc.

Am reusit sa ma joc un pic pe ce am filmat. Recomand 1080p 60fps

 

 

 

Ce folosesti la editat ?

Premiere Pro CC pentru montaj si Magic Bullet Colorista II pentru color grading
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In clip nu apar momentele de suc. Sper ca este in regula cu voi.

Cind mai facem o plimbare, sa-mi aduci aminte sa-ti aduc si filmarea mea, ca le combini frumusel si mai ales te vezi mai bine. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine as vrea sa fac traseul asta.

https://goo.gl/maps/fWiVc

 

Cine vrea sa vina, vine la 10 in Petromul de la intrarea in Popesti Leordeni, alimentam si plecam. Pana acum am fi doi, posibil trei. Sa aveti actele ok la voi ca aia de la Silistra sunt destul de curiosi cu documentele (asigurari, taloane etc).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine as vrea sa fac traseul asta.

https://goo.gl/maps/fWiVc

 

Cine vrea sa vina, vine la 10 in Petromul de la intrarea in Popesti Leordeni, alimentam si plecam. Pana acum am fi doi, posibil trei. Sa aveti actele ok la voi ca aia de la Silistra sunt destul de curiosi cu documentele (asigurari, taloane etc).

Stii ca eu nu aveam niciun act la mine?:-)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Mâine ieșim la vreo tura ?

Vezi ca se pleaca spre vama veche daca ai chef. Intra pe zona popesti leordeni

» Post actualizat in 23 May 2015 21:05

Maine, ora 13:00 McDonalds Ctin Brancoveanu.

se merge lejer spre giurgiu - ruse - byala. acolo facem un popas, luam alti motociclisti si ne intoarcem cu totii spre bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor,

 

Mi-am facut si eu recent cont pe site si as da cu placere o tura mai oricand (timpul sa-mi permita) asa ca vreau sa merg si eu, cand mai va vine vreo idee de ieseala.

 

Nu sunt pretentioasa in legatura cu unde mergem sau unde ne strangem, sa fie asfaltul uscat, cu D-zeu inainte si cu dracu' in noi :transport-040:

 

Seara buna si pe curand :peace:

 

R

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Welcome, Raly. Pai fii cu ochii pe forum...sunt o gramada de oameni aici care ar face fix acelasi lucru-plimbare oricand, oriunde-functie de timp...

Daca se organizeaza ceva ieseala si nu e anuntata aici, o sa iti dau pm.

Zi buna si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...