Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

CONTABIL man

eu mi am vandut camerele sa scot bani si sa ma plimb

asa ca daca mi o dai pe a ta la urmatoarea iesire te filmez si din spate si din fata si de sus

 

si mergem la OZN....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 504
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Credeam ca a filmat ceva Razvan, dar din pacate n-a fost sa fie. Nu-s asa disperat cum pare, oricum multumesc de propunere.

Binenteles ca o sa ozenim - e singura restanta din ce mi-am propus pentru partea asta de sezon, numai ca trebuie sa-mi schimb lantul si pinioanele ........ saptamina asta cindva, azi imi fac programare la servis.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumos!

 

:( Ma oftic ca am lucrat in weekend-urile in care ati organizat iesiri, dar bravo voua, foarte dragute pozele si filmarile.

 

Sper sa ma pot baga si eu la urmatoarea iesire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Credeam ca a filmat ceva Razvan, dar din pacate n-a fost sa fie. Nu-s asa disperat cum pare, oricum multumesc de propunere.

Binenteles ca o sa ozenim - e singura restanta din ce mi-am propus pentru partea asta de sezon, numai ca trebuie sa-mi schimb lantul si pinioanele ........ saptamina asta cindva, azi imi fac programare la servis.

Deci ..pe cand OZN ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia n o discutam aici, se va face in timpul saptaminii ca altfel nu i bine. Aici sint calatorii de week-end.


» Post actualizat in 17 Jun 2015 08:05

O caprioara nu gaseai si tu ...... :crack:

 

Contabil man, ai snapshot cand depaseai vacuta :))


» Post actualizat in 17 Jun 2015 08:09

Am reusit sa fac programare la united ....... miine rezolv lantul si vorbim probabil pe saptamina viitoare in functie de vreme si timpul nostru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M3rsu:Foarte rau (sezonul trecut) si nici planuri de refacere nu sunt. Merge de un GS de exemplu dar eu cu sport-touring m-am enervat teribil. Nu mai merg pe acolo pana la reparatii capitale.

Editat de Sorin128
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M3rsu:Foarte rau (sezonul trecut) si nici planuri de refacere nu sunt. Merge de un GS de exemplu dar eu cu sport-touring m-am enervat teribil. Nu mai merg pe acolo pana la reparatii capitale.

Da, era cam prost drumul si putin cam frig, dar m-am distrat. M-am intros pe DN1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as baga eu la ceva tura... Dar sunt conditionat de inlocuirea rulmentilor de jug, care incepe la 9:30, maine. Nu stiu cand se termina. :)Teoretic, dureaza o ora, max 1 1/2 ore. Dar nu se stie niciodata.

 

Asa ca, m-as baga, dar nici nu vreau sa incurc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tare!

@Ianachim... Babe motocicliste... Cool!! :))

violatoare de rokisti satanisti :lool:

Editat de crazvy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...