Sari la conținut

Plimbare 2015 Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 504
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bine ai facut, ca din obisnuinta eu cu Lex am bagat autostrada. In rest toata lumea este ok?

afirmativ. Am luat-o pe pe DN1, l-am ajuns pe Gabipapi daca nu incurc numele - motocicleta preparata de circuit

Faina tura si gasca, chiar si cu utilajul meu submotorizat. Pentru cei care isi faceau griji de aglomeratie trebuie sa spunem ca a fost foarte liber pe Transfagarasan, iar vremea numai buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar eu ! :)

Ai niste tobe...scoala tot mortii !

Stateam la 3 motoare in spatele tau si tot ce auzeam erau tobele tale, motorul meu nu stiam daca mai merge sau nu.

P.S. Revin diseara cu poze si filmari. Aseara am picat frant...

Editat de gabi_papi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ramas fara pinion in Brasov, o sa l fac astazi am vb cu prietenul lui bogdan ! sper diseara sa fiu in bucuresti si sa va pun si pozele ! super plimbarea ! kalasnikov multumesc pt incercarea de a ma ajuta ! numai bine

Editat de Ribo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate daca tot tine vremea asta mai dam o fuga pe undeva in weekend .. nu m-am saturat ieri nici de compania voastra nici de plimbat :D (si de data asta fara defectiuni :D ) sau cum vrea contabil ii tai 2-3 fire sa il lasam pe undeva pe camp 2-3 zile :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei, acelasi cimp ca si ieri ..... dar fiind vorba de Adi - care-i nazdravan, punem o mostra de locatie unde sa faca treaba la mobre :crack:

 


» Post actualizat in 14 Sep 2015 09:28


Cam asa sa arate "cimpul" :

post-72328-0-64374900-1442222888_thumb.jpg

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara fara , a fost vina mea ca m am luat dupa spusele "mecanicului" si anume : dai ca mai merge ! Adi trebuie sa ti platim gazu' :))) ! si daca e de defectiuni macar sa ramanem toti pe undeva ! eu ma bag si weekendu viitor daca aveti ceva idei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...