Sari la conținut

intrare smaeb 2015


Postări Recomandate

V-am scris un mail acum 10 zile legat de pretul intrarii, nici un raspuns. Am un salariu mai mult decat decent, deci nu'i vb de mine, dar totusi 20 lei intrarea ..... foarte mult, doua persoane 40 lei + consumatie diverse 70-80 usor. Multi biciclisti nuu sunt interesati de motoare si nici multi motoristi deasemenea nuu sunt interesati de bicle. Se putea face separat 10 si 10 La 20 lei intrarea o sa aveti vizitatori garla. Cu acesti bani multi dintre ei vor alege s-a isi petreaca timpul mergand pe doua roti. Urez insucces organizatorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zici ca ma duc la nunta .... in loc sa plateasca firmele chiria ca-si fac reclama si vanzare scot banii de la noi , cred ca am sa ocolesc si eu smaeb-ul anul asta doar asa in semn de protest si ciner....mare caca nu ai ce sa vezi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Am auzit ca a fost cam nasol si cam gol anul asta? Cica nici bmw-ul nu a afisat nimic... A fost pe bune sau povesti pescaresti? :)

Cam pescaresti. Bmw nu a fost din cate îmi amintesc și Yamaha a avut doar r1 nou în rest de toate pentru toți, cam ca și anul trecut

» Post actualizat in 17 Apr 2015 12:18

 

zici ca ma duc la nunta .... in loc sa plateasca firmele chiria ca-si fac reclama si vanzare scot banii de la noi , cred ca am sa ocolesc si eu smaeb-ul anul asta doar asa in semn de protest si ciner....mare caca nu ai ce sa vezi!

Nu știu ce e anul asta pe la smaeb dar eu zic ca 20 lei nu e mult. Așteptăm păreri de la cei care au fost... Dacă au dat banii degeaba sau nu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in loc sa plateasca firmele chiria ca-si fac reclama si vanzare scot banii de la noi

Pai organizatorul plateste probabil locatia dupa care scoate bani pe standuri si pe bilete. Firmele platesc locul pe care stau.

 

Cam pescaresti. Bmw nu a fost din cate îmi amintesc și Yamaha a avut doar r1 nou în rest de toate pentru toți, cam ca și anul trecut

Pai asta auzisem si eu...Deci destul de trist :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

zici ca ma duc la nunta .... in loc sa plateasca firmele chiria ca-si fac reclama si vanzare scot banii de la noi , cred ca am sa ocolesc si eu smaeb-ul anul asta doar asa in semn de protest si ciner....mare caca nu ai ce sa vezi!

Nu știu ce e anul asta pe la smaeb dar eu zic ca 20 lei nu e mult. Așteptăm păreri de la cei care au fost... Dacă au dat banii degeaba sau nu

» Post actualizat in 17 Apr 2015 12:22

Pai organizatorul plateste probabil locatia dupa care scoate bani pe standuri si pe bilete. Firmele platesc locul pe care stau.

 

Pai asta auzisem si eu...Deci destul de trist :)

Nici Ducati nu a fost. Dar de la asta la a fi gol e cale lunga, în rest cam toate modelele de la ktm la Harley, plus căști și echipamente de cele mai variate, plus motociclete Custom cate vrei... Deci era de pierdut măcar o zi întreagă pe acolo.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate , la 20 de lei intrarea ,daca se mentine vremea de astazi , chiar ca o sa fie vizitatori garla !

Eu cred ca pretul este corect pentru vremurile actuale , 10 lei nici intrare la film nu prea mai gasesti ...acum na , e posibil sa nu merite ce e inauntru(de ceva timp vad cam aceleasi lucruri) dar spune-le asta celor de vin de la sute de km distanta pt salonul asta :)

 

L.E. ..oprinie personala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu va recomand sa mergeti. Am fost aseara sa ajut un prieten cu amenajarea standului si pot sa va zic ca aveti ce vedea.

Expozitia se desfasoara in pavilioanele C (deci nu in ala central, circular, ci in cele din dreapta lui) si este foarte bine organizat.

 

Pe langa dealerii de motociclete si echipamente sunt si cluburi precum si constructori de motociclete custom si cei de la Retromobil.

 

Pe mine nu ma deranjeaza sa platesc 20 de lei, ca doar o data pe an e SMAEB-ul, iar placerea de a vedea sau revedea prieteni si cunostinte din toata tara e nepretuita!

Editat de mihai.i
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intiatorul, probabil, vede toata ziua,gratis, biciclete expuse, prin parcuri.

Daca nu ai 20 lei pt intrare, o singura data pe an, care sigur e mai putin decat intrarea la majoritatea cinematografelor...

» Post actualizat in 17 Apr 2015 12:45

Intiatorul, probabil, vede toata ziua,gratis, biciclete expuse, prin parcuri.

Daca nu ai 20 lei pt intrare, o singura data pe an, care sigur e mai putin decat intrarea la majoritatea cinematografelor...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar totusi 20 lei intrarea ..... foarte mult

Nu este foarte mult, este un pret decent, gandeste-te la urmatorul avantaj: ai toti dealerii de echipament moto stransi la un loc. Daca ai colinda tot orasul pentru a vizita toate magazinele ai cheltui mai mult si ai pierde si mai mult timp....

 

Cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@initiator: Cum dracu sa fie mult 20 de lei intrarea? ~4 euro la singurul salon moto care conteaza cat de cat in amarata noastra de tara? Hai frate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma, dar nu e vorba de el. N-ati vazut? A tinut sa precizeze ca are un salariu mai mult decat decent.

Eu nu am zis nimic de potenta financiara a omului. Am zis doar ca 20 de lei nu mi se pare deloc, dar deloc un pret mare. Cu tot cu 30-40 alocati micilor si berii. Cei 50 de lei cheltuiti in compania unor oameni cu care nu te vezi zi de zi mi se pare o investitie buna. Dar na, poate sunt eu dus

Editat de GRI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am scris un mail acum 10 zile legat de pretul intrarii, nici un raspuns. Am un salariu mai mult decat decent, deci nu'i vb de mine, dar totusi 20 lei intrarea ..... foarte mult, doua persoane 40 lei + consumatie diverse 70-80 usor. Multi biciclisti nuu sunt interesati de motoare si nici multi motoristi deasemenea nuu sunt interesati de bicle. Se putea face separat 10 si 10 La 20 lei intrarea o sa aveti vizitatori garla. Cu acesti bani multi dintre ei vor alege s-a isi petreaca timpul mergand pe doua roti. Urez insucces organizatorilor.

 

Tu esti asa aproape de salon si te ***i pe tine la 20 de ron. Stii cat costa benzina de la Iasi - Bucuresti si retur plus biletele de intrare pentru 5 persoane? Cat trebuia sa coste biletul sa fii multumit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva pe unde anume este intrarea(nume strada). Eu vin de la CTA, si o sa vin mai exact dinspre Otopeni.

dupa ce treci de baneasa, o sa ajungi la un sens giratoriu in care se lucreaza, acolo vezi 2 cladiri mari de sticla, pe unu scrie e-on si pe celalalt rompetrol parca. Te bagi intre cele 2 :)

 

 

https://www.google.ro/maps/@44.478829,26.072944,3a,75y,222.53h,95.88t/data=!3m4!1e1!3m2!1sABbpuHrKUYF7Zte0Eg6dUg!2e0?hl=ro

Editat de Andrei Bichir
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu esti asa aproape de salon si te ***i pe tine la 20 de ron. Stii cat costa benzina de la Iasi - Bucuresti si retur plus biletele de intrare pentru 5 persoane? Cat trebuia sa coste biletul sa fii multumit?

Dan, nu iti baga nimeni mana fortat in buzunar. E ideea ta de distractie si eu unul o respect. Nici mie nu mi se pare mult sa cheltui 20 de ron (sau mai mult) cand te duci cu gandul de a cumpara ceva, de a vedea ce a mai aparut, de a urmari un stunt show (aka distractie/pasiune fata de fenomenul moto). Eu unul m-am nimerit acum vreo 2 ani in bucale fix cand era smaebul. Am vazut aglomeratie, am luat-o in directia cealalta, nici cine stie ce nu mi se pare un targ auto/moto in general :) Omul care a postat probabil ca nu intelege cum merg lucrurile si de ce e nevoie si de bilet la intrare, e adevarat ca de 40 de lei pui un picut de benzina, te plimbi, iei un pet de cola sau faci cine stie ce iti place, dar asta inseamna sa iti stii prioritatile. Nu dai 20+20 la smaeb, pai de ce mai postam? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...