Sari la conținut

intrare smaeb 2015


Postări Recomandate

Exagerezi complet, in afara de BMW si Yamaha care au avut oferta foarte slaba la echipamente, in rest erau de toate pentru toti, cel putin la echipamente, ca uleiuri si consumabile gasim peste tot.

Nu mai descuraja lumea, ce inseamna 7? intrarea a fost 20 lei pentru pilot si 20 pentru pasager, parcarea sau alte taxe nu exista.

E pacat sa arunci cu vorbe fara acoperire, cred ca este bine ca se mai face si lumea vine cu placere, daca este pretentios mergi la tirguri de afara.

Am facut multe poze, dar dupa cum merge discutia, nu voi posta, cine vrea sa vada sa mearga, nu sa faca "mofturi de Buftea", dupa ce ca se face, este la voi in sat, mai si comentati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am fost, am probat ,am cumparat.echipament ptr.toate buzunarele.de la casti de 300 lei la 3000lei.la fel si la geci si restu.m-a costat benzina 300 lei(600km).si voua vi se pare scump 20lei intrarea.rusine :nono:

Ca sa imi fac o parere....Ce ti-ai cumparat? Cat a costat?

Ce altceva ti-a mai placut si la ce bani?

» Post actualizat in 17 Apr 2015 19:02

Pe mine ma costa aprox. 300 lei doar benzina si biletul de intrare... deci ma cam intereseaza daca merita.

Pana acum mi-am luat echipament numai de la louis, fara probat. Si m-am trezit ca de ani buni, port numai casti mtr, ca asa a fost prima si singura casca ce mi s-a potrivit, proband castile amicilor si a celor cae au vrut sa mi le imprumute.

Voi stiti cum iti face capul intr-o mtr? Ceva intre masina de spalat Albalux si... alea noi, cu bule....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost super incintat de MT, am luat un flip-up Raptor, belea, calitate, pret, protectie la vint si zgomot, ochelari incorporati, materiale de calitate (catifea), isi merita banii, 549 lei, am avut multe casti, chiar si de la ei prima, asta este deosebita, am probat-o la intoarcere pe un vint puternic.

Apoi erau jachete si pantaloni de toate felurile, piele, textile, vara, iarna, mai putina incaltaminate, dar destula. Am luat o geaca de vara de la bbmoto cu 250 lei minunata.

Oricum se merita pentru ca ai ocazia sa incerci toate firmele, modelele, iar daca nu iti gasesti pe loc poti comanda la ei sau la altii, dar la comenzile pe internet te poti pacali, eu am patit anul trecut si nu mai vreau fara proba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E ok salonu. Am fost si eu azi! Am pus okii pe un shark raw ca a doua casca si cei de la BBmoto o aveau si pe stoc au si probat`o si mi`au dat si discount 10% (pret total 9 mil ,..in conditiile in care pe fc moto e in jur de 250 euro coloritul respectiv) . Ai ce sa vezi...dar tot slab ... partea de custom foarte misto si baietii de la Can-Am foarte de treaba.

 

Parca nu mai are allura aia de "targ" ca in Romaero .

 

Pentru initiator ...prietene...cheltui cam 1 mil cand ma duc cu prietena la un film ...iti fac cadou un bilet daca vi maine!

 

Ce vreau eu sa intreb ...cu show`uri de stunt ceva? nu am vazut nimci amenajat...sunt fan si credeam ca vine Zoltan iar ...stiti ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu azi, oricum voiam sa imi cumpar ceva si SMAEB mi-a dat ocazia sa vad mai multe produse in acelasi loc, chiar daca nu sunt reduceri speciale.

 

Daca as fi umblat prin oras de la MyMoto la Dual Motors si inapoi (dau un exemplu), m-ar fi costat benzina mai mult de 20 lei.

 

Deci nu-mi pare rau de bani. Nu mai zic ca te mai si intalnesti cu oameni, schimbati o vorba, vedeti ceva nou/vechi... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreau eu sa intreb ...cu show`uri de stunt ceva? nu am vazut nimci amenajat...sunt fan si credeam ca vine Zoltan iar ...stiti ceva?

 

 

ANGYAL Zoltan revine la SMAEB!

Vino sambata si duminica intre orele 12 si 17 si o sa ai parte de spectacolul oferit de un campion mondial la stunt!

Salonul de Motociclete, Accesorii si Echipamente, Bucuresti.

17-19 Aprilie - ROMEXPO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa imi fac o parere....Ce ti-ai cumparat? Cat a costat?

Ce altceva ti-a mai placut si la ce bani?

» Post actualizat in 17 Apr 2015 19:02

Pe mine ma costa aprox. 300 lei doar benzina si biletul de intrare... deci ma cam intereseaza daca merita.

Pana acum mi-am luat echipament numai de la louis, fara probat. Si m-am trezit ca de ani buni, port numai casti mtr, ca asa a fost prima si singura casca ce mi s-a potrivit, proband castile amicilor si a celor cae au vrut sa mi le imprumute.

Voi stiti cum iti face capul intr-o mtr? Ceva intre masina de spalat Albalux si... alea noi, cu bule....

:crack: :crack: :crack:

mortala asta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ ionut, nu e libera...incurci SINGURUL SALON MOTO care merita mentionat in RO cu boschetaria aia de salon auto moto care a fost la piata constitutiei.

 

Bmw are toate mobrele din oferta la standoferta, cine a fost si nu le-a gasit trebuie sa schimbe ochelarii sau sa mearga nelegat la ochi pe acolo.

 

Inca ceva...cine se plange de pretul biletului nu vrea sa cumpere ci doar sa se plimbe, cine vrea sa cumpere ceva se va bucura de discounturi substantiale, ca de salon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am scris un mail acum 10 zile legat de pretul intrarii, nici un raspuns. Am un salariu mai mult decat decent, deci nu'i vb de mine, dar totusi 20 lei intrarea ..... foarte mult, doua persoane 40 lei + consumatie diverse 70-80 usor.

Stiu eu o spartura in gard...15RON.

Cat priveste consumatia, e ca in studentie: mananci din pachetul de acasa si vii satul.

Asa ajungi sa ai si un salariu SUPER decent.

Editat de marcone
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am scris un mail acum 10 zile legat de pretul intrarii, nici un raspuns.

Ai scris pe mail...de ce? Ca sa-ti faca o reducere? Ca sa-ti explice de ce costa 20 de lei? Ca sa fii mangaiat pe crestet?

Hai laso-n sangue!

 

 

Io cred ca ar trebui sa se dea o lege, ceva, sa se interzica plata la orice. Sa fie moca la cinema, moca la Zoo, moca la teatru, moca la opera, moca taxiul, moca la carciumi, moca la concerte, moca la curve. Ce plm atata capitalism!? A, si neaparat sa se dea cate una, sa ajunga la toti!

» Post actualizat in 18 Apr 2015 08:04

slab slab slab...

 

20 ron intrarea si 7 parcarea - asta pt ca am vizitat de cel putin 3 ori fiecare stand ca poate poate gasesc ceva si nu am cautat nave spatiale.....pute a saracie din pacate smaebul asta si cam asta e situatia pe piata romaneasca moto....

Ce parcare, ma? Ce 7 lei? Esti fumat?

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi cu masina la Romexpo este 3Lei/Ora

» Post actualizat in 18 Apr 2015 08:04

Ce parcare, ma? Ce 7 lei? Esti fumat?

 

Nu te mai inflama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi cu masina la Romexpo este 3Lei/Ora

 

Nu te mai inflama!

Nu ma inflamez, ma minunez!

Si la mall daca te duci cu masina e 4 mlei/ora. Noi vorbeam de salon MOTO. Parcarea MOTO e gratuita.

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...