Sari la conținut

intrare smaeb 2015


Postări Recomandate

V-am scris un mail acum 10 zile legat de pretul intrarii, nici un raspuns. Am un salariu mai mult decat decent, deci nu'i vb de mine, dar totusi 20 lei intrarea ..... foarte mult, doua persoane 40 lei + consumatie diverse 70-80 usor. Multi biciclisti nuu sunt interesati de motoare si nici multi motoristi deasemenea nuu sunt interesati de bicle. Se putea face separat 10 si 10 La 20 lei intrarea o sa aveti vizitatori garla. Cu acesti bani multi dintre ei vor alege s-a isi petreaca timpul mergand pe doua roti. Urez insucces organizatorilor.

Buna Cristi Alergator,

 

Din pacate cred ca mail-ul tau a intrat in junk si nu l-am primit. Ne cerem scuze si te rugam sa il retrimiti.

In cel mai scurt timp dupa ce il primim vom analiza solicitarile tale si mai mult ca sigur vom gasi impreuna o cale amiabila de rezolvare.

Totodata te informam ca orice solicitare, in cazul persoanelor sub 7 ani sau cu handicap server( dupa cum prespunem din acest topic ) trebuie instotita de acordul scris al parintilor.

 

Ne cerem scuze anticipat pentru orice neplacere cauzata de smaeb 2015 si promitem sa invatam din greseli .

 

Cu stima,

 

PS In urma afluxului de persoane ( mai "speciali" decat prevede legea) ne rezervam dreptul de a institui un control neinvaziv la intrare. Cu regret suntem fortati sa impunem un IQ mai mare de 1 ( iq>1) si ne asum riscul de a ne reduce la jumatate numarul de vizitatori eligibili.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 92
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Un lucru care putea fi util acolo ar fi fost o garderoba, am vazut multi motociclisti care-si carau echipamentul dupa ei, unii mai aveau si cate un rucsac, poate la anu se implementeaza un astfel de serviciu.
Poate fi si contracost, eu oricum am mobra batuta cu diamante, deci banii nu ie o problema.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cristi Alergator,

 

Din pacate cred ca mail-ul tau a intrat in junk si nu l-am primit. Ne cerem scuze si te rugam sa il retrimiti.

In cel mai scurt timp dupa ce il primim vom analiza solicitarile tale si mai mult ca sigur vom gasi impreuna o cale amiabila de rezolvare.

Totodata te informam ca orice solicitare, in cazul persoanelor sub 7 ani sau cu handicap server( dupa cum prespunem din acest topic ) trebuie instotita de acordul scris al parintilor.

 

Ne cerem scuze anticipat pentru orice neplacere cauzata de smaeb 2015 si promitem sa invatam din greseli .

 

Cu stima,

 

PS In urma afluxului de persoane ( mai "speciali" decat prevede legea) ne rezervam dreptul de a institui un control neinvaziv la intrare. Cu regret suntem fortati sa impunem un IQ mai mare de 1 ( iq>1) si ne asum riscul de a ne reduce la jumatate numarul de vizitatori eligibili.

ATAAAAT!!!

» Post actualizat in 18 Apr 2015 10:00

, eu oricum am mobra batuta cu diamante, deci banii nu ie o problema.

Se stie ca KLE-istii e toti niste burghieji imbuibati!

» Post actualizat in 18 Apr 2015 10:01

Un lucru care putea fi util acolo ar fi fost o garderoba, am vazut multi motociclisti care-si carau echipamentul dupa ei, unii mai aveau si cate un rucsac, poate la anu se implementeaza un astfel de serviciu.

 

Am sugerat si eu chestia asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru initiator ...prietene...cheltui cam 1 mil cand ma duc cu prietena la un film ...iti fac cadou un bilet daca vi maine!

Daca te duci la 4D-uri...Dar, ce legatura are filmu' cu smaebu? Ca daca are vreo relevanta mentionez ca si mie imi place pizza de la bulgari mai mult ca asta de la noi...

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca te duci la 4D-uri...Dar, ce legatura are filmu' cu smaebu? Ca daca are vreo relevanta mentionez ca si mie imi place pizza de la bulgari mai mult ca asta de la noi...

 

 

Sa inteleg ca popcornul si nachos.ul e scump pentru tine la film!

 

Vorbeam de ocazii unde cheltui ceva mai mult de 20 lei... pentru mine inseamna un pachet de tigari si o cola...as renunta o zi pentru un eveniment ce se face doar o data pe an... sa nu mai zic ca am fost si azi la smaeb..inca 20 lei..plus o portie de piept de pui cu legume...23 lei..sa nu mai zic ca am cumparat si un cappuccino d.ala scump la 7 lei de la baiatul cu Smartu... pacat ca a plouat...pacat ca nu a fost mai bine organizat afara cu mese si spatiu de joaca...inauntru....un semi targ cu ceva motorete noi. Frumusel...dar nu prea. si tot nu imi pare rau de cei aproape 100 lei care i.am cheltuit in 2 zile cu smaebu.

» Post actualizat in 18 Apr 2015 14:45

Mersi de poze cu h2u...mare fan..astept sa vad si eu una live :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Misto.

Ticketul meu nu intra in "aparat" - l-a "indoit" nenea de la paza.

Mancat ( 13 lei din pensie ) una bucata kurtos kalacs si luat inca una pentru acasa. Din pacate nu am putut plati parcarea desi am incercat, la ora 8 nu mai era nimeni sa mi ia banii. O sa ii dau la un amarat de o bere. A, da, am baut o bere. nu stiu cat a costat.

Consumabile destule la preturi ok.

Echipamente - rezonanabil

In afara de motociclete ( pe care le povestesc mai jos ) am intrat si la bmm. Dragut. Vapoare, converve , ma rog, d'astea de fac ei. Radeam cu un Hayabusist - pai ADV-ul ala e mai lat ca titanicul. Hayabusa e soft enduro fata de el.

 

Pe lista mea de vise m-au spart Triumph-ul !!!! WTF . misto rau si pret fain , Tenerele ( nu ST-ul ), Kawa( vers...etc ). Gama turing e misto!!

 

La custom si retro , spectacol.

 

Honda - hm, cred ca Ponta e la finante deci tot in c..t suntem. Jos jos, Jos ( ponta , adica ) . Alta scuza nu gasesc acestei firme ( Honda) . Cinste lu' Mymoto ca a ii tine steagul

STAI!!! Acum m=am prins, viorel e de vina. Justitiatul transalpisti tapit la iasi. EL. the ONE and the ONLY. De asta Honda nu mai apare , de frica lui .

 

Ducattio - merci Fabio pentru info. Chiar misto jucariile. Are si bmm-ul un concurent ( la pret , evident ) ca bestia aia de 160 CP numai turing nu e. Dar la ce tehnologie e in ea, macar aruncam cu banii in pionierii ei. nu in maketing gaunos..

 

Cam atat in vine in minte. A, da si nite gagicute misto dar cam trecute . ma rog, la varsta mea tot nu mai conteaza , se vede bine si pe net. dar eram cam ..cazute. da, stiu , g-ul este pe Pamant, vertical. In jos. Deci inexorabil tat.ze,. si altele. ..mai atarnau :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fost, vazut, dat mana cu bajetii... salutat lumea... dar stiti ce mi-a placut?!?? am vazut motoretele vizitatorilor aranjate frumos, o parcare civilizata, bravos dom-le, deci, se poate, ne civilizam usor usor!!!

 

alooo, astia cu festivalu'berii si concertele de campanie electorala BAAAAAA, LA UN EVENIMENT TREBUIE SA PLATESITI BILETU !!! ca sa se faca si in anul urmator manifestarea. altfel, la anu, o sa te uiti la motoreta vecinului din blocul de vis a vis, o sa spargi o samanta sprijinit de acaretul proaspat spalat si o sa plangi ca n-avem si noi saloane ca la Milano..... chitrosilor!!!

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cristi Alergator,

 

Din pacate cred ca mail-ul tau a intrat in junk si nu l-am primit. Ne cerem scuze si te rugam sa il retrimiti.

In cel mai scurt timp dupa ce il primim vom analiza solicitarile tale si mai mult ca sigur vom gasi impreuna o cale amiabila de rezolvare.

Totodata te informam ca orice solicitare, in cazul persoanelor sub 7 ani sau cu handicap server( dupa cum prespunem din acest topic ) trebuie instotita de acordul scris al parintilor.

 

Ne cerem scuze anticipat pentru orice neplacere cauzata de smaeb 2015 si promitem sa invatam din greseli .

 

Cu stima,

 

PS In urma afluxului de persoane ( mai "speciali" decat prevede legea) ne rezervam dreptul de a institui un control neinvaziv la intrare. Cu regret suntem fortati sa impunem un IQ mai mare de 1 ( iq>1) si ne asum riscul de a ne reduce la jumatate numarul de vizitatori eligibili.

Hmm! Un text atat de lung, amuzant si inteligibil! De unde l-ai Ponta-t? :))

» Post actualizat in 18 Apr 2015 20:04

Un lucru care putea fi util acolo ar fi fost o garderoba, am vazut multi motociclisti care-si carau echipamentul dupa ei, unii mai aveau si cate un rucsac, poate la anu se implementeaza un astfel de serviciu.

Poate fi si contracost, eu oricum am mobra batuta cu diamante, deci banii nu ie o problema.

te-a deranjat vizual rucsacul meu? Aveam 2 casti in el.

» Post actualizat in 18 Apr 2015 20:05

Joke!:;

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca popcornul si nachos.ul e scump pentru tine la film!

 

Vorbeam de ocazii unde cheltui ceva mai mult de 20 lei... pentru mine inseamna un pachet de tigari si o cola...as renunta o zi pentru un eveniment ce se face doar o data pe an... sa nu mai zic ca am fost si azi la smaeb..inca 20 lei..plus o portie de piept de pui cu legume...23 lei..sa nu mai zic ca am cumparat si un cappuccino d.ala scump la 7 lei de la baiatul cu Smartu... pacat ca a plouat...pacat ca nu a fost mai bine organizat afara cu mese si spatiu de joaca...inauntru....un semi targ cu ceva motorete noi. Frumusel...dar nu prea. si tot nu imi pare rau de cei aproape 100 lei care i.am cheltuit in 2 zile cu smaebu.

 

Haide man ca nu stii de gluma :) Popcorn nu prea mananc, nachos nu imi place si sunt prea zgarcit sa dau banii sa fumez (normal ca nu e asta motivul), asa ca sunt sanatos (inca). Ocazii unde cheltui mai mult de 20 de lei sunt 'n' exemple. Fiecare cu aia a masii cum s-ar zice. Nu e musai sa iti placa si tie tampeniile care imi plac mie si nici invers. Dar nu ne apucam sa deschidem topicuri unde sa zic ca pizza de la bulgari cu branza topita e scumpa la 6 leva si nu ma mai duc, asa-i? :D

 

 

STAI!!! Acum m=am prins, viorel e de vina. Justitiatul transalpisti tapit la iasi. EL. the ONE and the ONLY. De asta Honda nu mai apare , de frica lui .

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar lumea nu a precizat un lucru : 20 lei de persoana pe zi...nu ma cac pe mine pentru 20-40 leu, dar 3 zile x20 lei a 2 persoane e 120 lei ceea ce e destul de mult...adica plm, nu au facut macar un abonamet ceva...in fine...yamaha si bmw au standuri pline cu noutati , ktm, ducati si kawa ok, atv-urile atrageau si ele ceva priviri, iar ora de custom si retro mobil au fost pe val... free riders si harley erau si ei prezenti, echipamente cam scumpe, dar una peste alta suna promitator pe anii viitori. cel mai mult ma impresionat yamaha care a venit cu modele 2015, fata de bmw , unde era un pusti care zicea ca gtl 1600 ebmai bun decat golwind ca are 6 cilindri si nu 4 , si ca e mai ok asa fara sa aiba marsalier :))))...iar cel de la yamaha a fost uimit ca stiu mai multe si sa explic mai bine despre tracer decat el...restul e can-can.....scriu de pe telefon, nu bagati in seama erorile de scriere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...