Sari la conținut

Accident Mortal Pentru Pavel Andru


Sabin Manciu
 Share

Postări Recomandate

Pavel Eduard il chema pe baiat. Din ce am citit pe Facebook,accidentul s-ar fi produs in Bucuresti si ca el ar fi fost de vina. Nu stiu daca e vorba de o coliziune cu alta masina sau pur si simplu o greseala de a lui. Nu stiu mai multe,nici daca informatiile astea sunt corecte.

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, pe profilul lui de facebook, prietenii au postat condoleante. avea 20 de ani. Din poze nr moto pare a fi B 219 BUD.

 

Pacat de baiat, era tanar.

Sincere condoleante

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce vad pe-aici majoritatea care gresesc asa grav au intre 18 si 25. Ar trebui sa le dea de gandit... RIP

Da,majoritatea au intre 18-25 de ani...si cu toate astea inca mai sunt persoane care sustin ca legea cu permisul pt A la 24 de ani e o prostie...Dumnezeu sa-l odihneasca!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca n-a fost vitezana, e din cauza varstei :)...maxim.

 

Asta in conditiile in care nu se stie cauza accidentului sau alte detalii.

 

Odihneasca-se in pace! Nu il putem judeca, nu incape in atributia noastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un fost coleg de clasa al unei cunostinte. Din cate am inteles, baiatul avea crize de epilepsie, si e probabil sa se fi intamplat asta in timp ce conducea.

Condoleante.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca esti epileptic ai voie sa ai permis doar daca in decurs de 5 ani de monitorizare, nu ai mai suferit nicio criza dar chiar si asa este un risc mare pe care ti'l asumi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e accidentul?

http://www.giurgiuveanul.ro/stiri/accident-cumplit-de-motocicleta-tanar-murit-pe-loc/

 

Pai daca suferea de epilepsie, cred ca a semnat la vizita medicala pe fisa, ca declara pe proprie raspundere ca nu sufera de asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un fost coleg de clasa al unei cunostinte. Din cate am inteles, baiatul avea crize de epilepsie, si e probabil sa se fi intamplat asta in timp ce conducea.

Condoleante.

 

Daca asa e cazul, bine naiba ca inconstienta lui n-a facut si alte victime.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun eu ce s-a intamplat, sa terminati cu toate speculatiile si cu toate prostiile. Baiatul nu avea absolut nici o problema psihologica, nu a avut niciodata nici o problema de genul. Totul s-a intamplat din neatentia lui deoarece a depasit o duba si nu a mai apreciat distanta pana in curba si s-a izbit de o podisca de beton. Ambulanta a venit foarte tarziu, chiar daca spitalul se afla la doar 10 km distanta. Cand au sosit nu s-a mai putut face nimic, doar sa se costate decesul. Va rog sa nu mai faceti tot felul de speculatii daca nu stiti despre ce e vorba.

Odihneste-te in pace, Pavel Eduard Stefan!!!🌹

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...