Sari la conținut

Intrunire Transilvania Bikers Cluj-Napoca 27-29 MAI 2016


irol
 Share

Postări Recomandate

Salut baieti...va tot urmaresc intrunirile...poze si distractie frumoasa...anul acesta speram sa ajungem si noi ( 2 calareti singuratici) de la marginea judetului Timis.

:mexicanwave:

va asteptam cu drag la o distractie pe cinste, piana atunci va dorim asfalt uscat.

» Post actualizat in 17 May 2016 15:53

greu mai a trecut anul! abea asteptam!

numaratoarea invesa deja a inceput.

» Post actualizat in 17 May 2016 15:54

Totusi modificati data din titlu pina atunci

se rezolva moderarea datei.

» Post actualizat in 19 May 2016 18:09

https://www.facebook.com/1439542319615882/photos/pcb.1018606494882815/1756472504589527/?type=3&theater

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la ce ora deschideti portile?

sa stiu cand sa plec de la servici ;)

vineri de la oar 12-00,dar orcum vom fi acolo de dimineata,devreme

» Post actualizat in 20 May 2016 13:23

Finala Champins League se va putea vedea undeva intr-un coltisor ascuns? Pentru fanii fotbalului?

Stiu ca nu prea isi are locul la intrunire dar ma gandesc ca sunt destui doritori.

din pacate nu am amenajat loc special pentru asa ceva dar doritorii pot sa vizioneze in restaurantul din locatie unde sper sa fie tv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Finala Champins League se va putea vedea undeva intr-un coltisor ascuns? Pentru fanii fotbalului?

Stiu ca nu prea isi are locul la intrunire dar ma gandesc ca sunt destui doritori.

daca esti la intrunire si vrei finala de fotbal, nu te mai obosii sa vii la intrunire, ca o sa te plictisesti.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum nu m-am plictisit la niciuna dintre intruniri indiferent de vreme, si cu toate astea imi doresc sa vad si finala Champions League. Pare asa imposibil?

Acuma daca nu avem unde urmari meciul, asta este, nu-i musai.

 

Era de asteptat sa apara si comenturi de genul: "daca esti la intrunire si vrei finala de fotbal, nu te mai obosii sa vii la intrunire, ca o sa te plictisesti."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum nu m-am plictisit la niciuna dintre intruniri indiferent de vreme, si cu toate astea imi doresc sa vad si finala Champions League. Pare asa imposibil?

Acuma daca nu avem unde urmari meciul, asta este, nu-i musai.

 

Era de asteptat sa apara si comenturi de genul: "daca esti la intrunire si vrei finala de fotbal, nu te mai obosii sa vii la intrunire, ca o sa te plictisesti."

Ti-aduci tv-ul cu tine si dupa aia " tai " bilete ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunteti asa multi doritori de finala, vorbiti cu organizatorii sa va aduca o plasma sa va puteti uita. Ce ii asa greu? Sunteti domnisoare si va-ti simtit jignite daca v-am zis parerea mea?

Inca o data o mai spun, daca mergi la intrunire MOTO sa te uiti la meci...mai bine stai acasa, sa nu fiti bruiati de zgomotul motoarelor.

HAI ROMANIA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunteti asa multi doritori de finala, vorbiti cu organizatorii sa va aduca o plasma sa va puteti uita. Ce ii asa greu? Sunteti domnisoare si va-ti simtit jignite daca v-am zis parerea mea?

Inca o data o mai spun, daca mergi la intrunire MOTO sa te uiti la meci...mai bine stai acasa, sa nu fiti bruiati de zgomotul motoarelor.

HAI ROMANIA!!!

S-a dat deja un raspuns pertinent, nu mai e nevoie sa cerem plasma daca exista televizor in restaurant.

 

Si nu mergi la intrunirea MOTO SA TE UITI LA MECI, ci doar se intampla ca finala Champions League (Nu joaca Romania, btw) sa se suprapuna cu intalnirea respectiva. Tot nu inteleg de ce as sta mai bine acasa, dar na, probabil ai tu ceva argumente in cap pe care nu le poti asterne in scris.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-a dat deja un raspuns pertinent, nu mai e nevoie sa cerem plasma daca exista televizor in restaurant.

 

Si nu mergi la intrunirea MOTO SA TE UITI LA MECI, ci doar se intampla ca finala Champions League (Nu joaca Romania, btw) sa se suprapuna cu intalnirea respectiva. Tot nu inteleg de ce as sta mai bine acasa, dar na, probabil ai tu ceva argumente in cap pe care nu le poti asterne in scris.

astea fiind spuse, iti doresc vizionare placuta! Hai Romania, sau cine plm joaca :)) ca nu sunt curios! Daca ne int dau 2 beri, sa nu imi porti pica :)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahhhh, ce bine arata prognoza meteo :)

Nu-ti arata bine,ca n-ai decat 73% in baterie... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De caciulaaaa.......

apoi atunci ne-om imbata......

 

scos Soimul, spalat, pregatit de event...

astept sa se mai linisteasca pe aci (in firma) apele,

apoi dii diiiiii, Eldorado venim! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...