Sari la conținut

caut baiat din BV care sa mearga cu mine sa vad un enduro


Darco
 Share

Postări Recomandate

asa cum zice si titlul topicului, caut un baiat care e din orasul Brasov sau imprejurimi si se pricepe si poate merge cu mine sa vad un enduro, o Husqvarna: http://olx.ro/oferta/husqvarna-125-enduro-2007-ID36lWh.html#2ee0b53c34 .

Eu sunt din Timisoara, in mod normal trebuia sa merg cu un prieten care e mecanic dar acum m-a sunat si mi-a zis ca nu mai poate,

maine as vrea sa fac treaba asta 29.04 miercuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In locul tau l-as ruga pe vanzator sa trimita poze facute zilele astea, de rezolutie mare si din cat mai multe unghiuri.Deasemenea i-as cere mai multe detalii despre motoreta si in cel mai fericit caz as ruga pe cineva de pe forum(cineva de incredere) sa verifice motoreta.

 

Ca o ultima solutie m-as deplasa pana la domiciliul proprietarului. Nu uita ca au mai fost useri care au batut drumul degeaba in speranta achizitionarii unei noi motorete.

 

Bafta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, mi-i s-a cam taiat elanul, cred ca nu ma mai duc.

prea ma grabesc si nu e bine.

adevarul e ca nici eu nu stiu exact ce as vrea.

vreau sa ma duc maine sa vad asta: http://www.bestbike.ro/suzuki/drz/cross/moto/3002735.htm?pgsource=publi24.ro

e la 15km de mine.

spuneti-mi va rog, e inmatriculabila? ca din ce vad e 400e-ul fara oglinzi si semnalizari probabil.

Editat de Darco
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, el spune ca e in stare foarte buna.

era culmea sa plec la drum fara sa vii vorbit cu proprietaru

Pai proprietarul spune asta intotdeauna,ca vrea sa o vanda. Ziceam sa trimiti inainte acel mecanic sa-ti confirme ca mobra e ok la prima vedere,sa nu vii si sa constati ca e terminata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...