Sari la conținut

caut pasager pentru mare 1 mai


gustave
 Share

Postări Recomandate

caut pasager pentru mers cu motorul la mare cu care să împart benzina. eu merg la tuzla, pot să iau pe cineva maxim până în costinești
plecarea vineri nu contează ora, întoarcerea duminică
am un costum în plus (geacă și pantaloni) pentru o călătorie plăcută din păcate nu am a doua cască nici de unde să împrumut una. înseamnă că trebuie să vii cu ea de acasă
nu o să mergem pe o roată sau chestii, dar oricum o să fie mult mai mișto decât cu mașina
promit să tac din gură aproape tot drumul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si maxim pana in Costinesti, sa nu incomodeze prea mult. Restul cu maxi-taxi. :crack:

 

Pff, si daca se strica mobra pe drum ce faceti? Impartiti de-o bujie, un releu acolo?

 

Te iau eu pasager mocca. Dar merg cum vreau eu. :wink:

 

Nu am mai mers cu pasager dar am mers cu bagaje mari... daca nu te foiesti cred ca e ok... :tempted:

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Dar merg cum vreau eu."

 

Adică ?

 

 

nu o să mergem pe o roată sau chestii, dar oricum o să fie mult mai mișto decât cu mașina

 

 

Adica asa. Intr-o roata nu stiu sa merg dar "sau chestii" se gaseste... :wink:

 

se vede ca sunteti "noi"...au fost topicuri din astea,duzina.trebuia sa fiti imuni acum.

si pana la urma ce-i rau in asta? mai ai cu cine bea o cafea,mananci un "sangvish"..

ps:la mishtouri nu prea va pricepeti...

 

Bine mah, fii tu spiritual atunci :D

» Post actualizat in 29 Apr 2015 17:51

Verifica joja...joooojaaaa

 

/index.php?/topic/285780-joja-la-ulei/ :guitar:

Editat de northern_freyja
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea e că am găsit haha

ba chiar, pe logica primului venit primul servit, a trebuit să refuz o pasageră. pentru jakk: și mie mi se pare ciudat, mai ales atunci când pleci singur la mare din cauză că gagica ta preferă să meargă cu mașina. probabil din cauză că mă cunoaște mai bine decât cei care s-au oferit (așa spune ea)

 

am găsit pe facebook pe carpooling. am făcut cont și la 4înmașină și a mers să trec yamaha(nu era dropdown, scriai tu acolo) dar nu am mai apucat să postez

 

 

Te iau eu pasager mocca. Dar merg cum vreau eu. :wink:

 

Nu am mai mers cu pasager dar am mers cu bagaje mari... daca nu te foiesti cred ca e ok... :tempted:

aș fi mers poate dacă vedeam mai devreme și dacă nu-ți era incomod să mă lași în Tuzla

măcar pentru că nici eu nu am mers niciodată ca pasager

 

faza e că nu știu dacă mă așteptam să găsesc, în nici un caz așa repede

dar ar trebui să existe ceva de genul ăsta cum e carpooling pentru moto sunt sigur că sunt și pasageri și șoferi o grămadă care s-ar băga cu plăcere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare. Nu credeam ca o sa reusesti, dar uite ca a meritat sa incerci. Esti sigur ca pasagerul/a stie ca merge cu motorul si nu cu masina? :D

 

faza e că nu știu dacă mă așteptam să găsesc, în nici un caz așa repede

dar ar trebui să existe ceva de genul ăsta cum e carpooling pentru moto sunt sigur că sunt și pasageri și șoferi o grămadă care s-ar băga cu plăcere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

și nu, nu am mâncat nici-un ă. corectitudinea politică s-a exclus singură din motive de liniște. regate mai mari au căzut din cauza unor probleme de semantică

 

cât despre pilotat: pasagerul nu mă încurcă așa tare mai ales atunci când 80% din drum e drept și foarte aglomerat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pasagerul...oare nu se gandeste ca totusi isi lasa viata in mana unui conducator? e un motor....mare protectie nu ai. si practic, viata ta e in mainile bikerului. Eu cand ies din casa fac o cruce mare sa-mi lumineze mintea cel de sus, ca doar eu sunt singurul meu protector. dar sa ma duc cu altcineva, doar ca pasager, fie si 100 km drepti, liniari, ca-n palma, etc....mare curaj :) :)

Bine ca ai gasit. Rolul topicului a fost atins.

Editat de SuzukiRf600R
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...