Sari la conținut

Bravo Roxana!


zune
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 160
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

o gaoaza" de agarici pe 2 roti care mai de care revoltat ca O MOTOCICLISTA merge cu MOTOCICLETA iar EI bat tastele !!!!!

inteleg sa fiti suparati, gelosi, ranchiunosi, INTRIGATI etc daca apare unul ca si a luat un Y2K SI MERGE CU EL LA JOB

dar

in paula mea sa te apuci acum sa mananci de kur un om care in loc sa arunce banii la mamaia la bamboo pe rochite gentute etc ISI CELTUIE BANII PENTRU O PASINE PE CARE O AVETI SI VOI ....pentru unii dintre voi cred ca 2ROTI sunt mai mult o fala decat o PASIUNE

 

de ce i s a luat INTERVIU????? pentru ca este important sa fim MEDIATIZATI bai labelor amarate de tastatura, pentru ca merita lumea sa stie ca MOTOCICLISMUL nu inseamna un drum pe an la vama veche si o iesire pe luna la baneasa la zoo sau o liniuta de seara pe magheru

 

ce a facut EA exceptional??? fata de iesirile la snagov sau pana la bikers club ....in care luati maimuta in spate si o dati pe o roata ......sa pleci mii de km insemana o pregatire tehnica, materiala si pshica pe care MULTI dintre MOTOCICLISTII ......DE AICI nu o vor avea nici intr o alta viata

 

NU VA AJUNG stirile in care MOTOCICLISTII sunt doar IMPLICATI IN ACCIDENTE??????? credeti ca marsul de sambata a mediatizat fenomenul moto .......??????

 

PENTRU FIECARE DIN NOI a te deplasa cu motocicleta inseamna un efort, fie ca este financiar fie ca este moral(lasi copii acasa in loca sa ti petreci timpul cu ei), fie ca este fizic ....nu e usor sa stai zile intregi la rand in saua motocicletei pe ploaie sau temp scazute DE CE SA NU TE MANDRESTI CU ASTA ?????

 

doar pentru ca mai apare cate un MOTOCICLIST care vrea el sa stie cum a produs banii roxy........ UNII PRIORITIZAM MOTOCICLISMUL mai mult decat jobul, familia, prieteni sau viata!!!!!!! asta daca POTI sa intelegi si sincer deja incep sa am dubii avand in vedere cum pui problema. capraaprilia"

 

de ce ne uitam la altii care pot scate capul din multime cu diverse REALIZARI, DA ..R E A LI Z A R I.......pentru ca asa cu incerc sa va explic sa lasi deoparte alte placeri, vise, pasiuni, persoane si sa ti dedici timpul, banii pentru a ajunge unde ti doresti cu MOTOCICLETA este o realizare

 

cunosc oameni care angajati fiind nu au vazut marea neagra pana la 28 de ani, am ramas masca ..... pentru el o vancanta pe litoral

ESTE O REALIZARE !!!!!!!

la care greierasul" poate veni si comenta ca ce e asa de INTERVIU..... uite ca asa poate intelegi ca TU esti o mare scula ca mergi la mare de 10 ori pe an......

 

romanului ii place sa vada si sa auda doar de femei batute, betive si cu 6 copii nemancati de o luna

 

UNII DINTRE VOI NU VA VETI RIDICA NICIODATA DIN MOCIRLA PENTRU CA VA PLACE ACOLO!!!!!! si este mult mai usor sa l acoperi si pe altul cu noroi decat sa l ajuti sa iasa , pentru ca va este frica ca EL poate si voi nu

 

desi pare greu de crezut va doresc tuturor sa ajungeti sa va bucurati de o tura moto in care ceea ce conteaza este doar ce SIMTI atunci cand rotile se invart sub voi iar cerul este albastru, rezervorul plin iar problemele de zi cu zi sunt undeva lasate in urma voastra

 

 

 

Cand "fata" o intra in politica si imi va veni ea la teveu pe un spot platit de ea sa zica lucrurile astea, da, as indrazni s-o calific, pana atunci, cand cineva ii ia un interviu aiurea pe strada sa stie ce si cum gandeste, mi se rupe. e felul ei.

si eu gandesc la fel,

- mi se ruoe-14 de intruniri, n-am fost decat la una in canada la port dover, le consider o totala pierdere de timp

- imi place singur nu sa merg din 5 in 5 metrii sa opresc pentru poze pentru f/book, sa opresc cand mi se face, sa plec cu noaptea-n cap daca am insomnii, sa sforai daca asa vrea muschii mei. si da, consider ca multi ar vrea dar nu au curaj, altora le place in compania celorlalti, eu sunt okay si cu companie si fara, ceea ce urasc este contrangerea de a trebui sa mergem impreuna

- nu-mi place sa ma uit la racings, decat pentru a vedea cel mult o tehnica. nu simt nimic cand castiga x sau y, prefer afara pe strada sa simt motociclismul

- bosorogii care se dau tare, au mintea-n cap si stiu cum s-o faca, in comparatie cu pustii care mor ca prostii, aici nu e nimic de demonstrat

- cand vrei sa faci ceva, o poti face, dar, depinde unde e prioritatea aia. un motociclist pasionat, GASESTE solutii

 

si am libertatea sa spun toate astea. in politica n-as mai fi liber, si da, daca cineva mi-ar lua interviu n-as fi ipocrit, asa ca o inteleg pe Rox.

Aroganta??? Ea nici n-a aparut pe postul asta...

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, sa-l intrebam pe el, acuma ma pregatesc sa plec putin la dat 8000 de ture.

Poate esti putin fumat. :) Dadusem quote la post-ul tau, nu la al lui dexxter. Vorbeai de "besini" si ziceam ca n-ar trebui sa generalizezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Relax man, nu am nici un fel de "investitie" in subiectul principal, l-am citat pe dexxter la 'sto, nu avea legatura cu tine. Daca vrei sa stii ce parere am despre subiectul principal e asa... 1. nu simt nevoia sa dau likeuri lacrimogene la ce-a facut ea, la modul upvoted because girl. Nu cred ca ne cauta aprobarea si devreme de merge singura in ture, banuiesc c-o face pt. ea, nu pt. gloria gasita intr-un interviu sau intr-un topic obosit. 2. discutia pe marginea interviului = un flamer caruia i-au dat benzina la moara "anti-flamerii". A, era sa uit, a fost conform asteptarilor iesirea, singurul incident a fost o incercare de wheelie la care am pierdut putin aderenta pe spate, dar m-am intors intreg acasa. E absolut groaznic ce fac.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No problemo, sunt cat se poate de chill. :) Personal am apreciat in special kilometrii facuti, indiferent de ce are riderul/-itza intre picioare. Ca a degenerat intr-o cearta, se intampla aproape pe fiecare topic. Over&out.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma...fara barfa si scandal nu se poate? Fiti cuminti ...e vara , mereti la mare , la munte , la fete .....beti un sprit de vara ....lasati ranchiuna .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roxynel are talentul de a-si face prieteni instantaneu,se baga in vorba cu toata lumea si umbla foarte mult,de unde multe cunostinte. Cei mai multi cred ca o ajuta si o cazeaza doar pentru ca este o bezmetica simpatica :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt toti cei care ma irita... nu. pentru toti ce care sunt iritati si intrigati de ce a facut fata asta. BRAVO EI . Nu stiu cati sunt in stare cu mobra din dotare si chiar cu bani din donatii sa faca ceva similar cu ce a facut fatuca.... deci bravo fata si nu te baga in seama cu cine nu merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca am vreun merit pt ca sunnt femeie sau fac ceea ce fac dar stiu ca trebuie sa iti urmaresti visul si trebuie sa ii incurajam pe cei care o fac.

multe din lucrurile scrise aici au fost rupte din context si consider ca nu poti judeca un om dupa cuvinte scoase din text si fara toate informatiile.

de aceea veti putea citi in curand pe blogul meu roxynel.motoare.ro povestile mele asa cum au fost traite si veti putea aprecia singuri la justa lor valoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu daca am vreun merit pt ca sunnt femeie sau fac ceea ce fac dar stiu ca trebuie sa iti urmaresti visul si trebuie sa ii incurajam pe cei care o fac.

multe din lucrurile scrise aici au fost rupte din context si consider ca nu poti judeca un om dupa cuvinte scoase din text si fara toate informatiile.

de aceea veti putea citi in curand pe blogul meu roxynel.motoare.ro povestile mele asa cum au fost traite si veti putea aprecia singuri la justa lor valoare.

 

ai si retete de ciorba de burta???

la cratita cu tine!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

ai si retete de ciorba de burta???

la cratita cu tine!

 

Vezi că unii s-ar putea să te ia în serios :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ouch, vezi? d-aia nu m-am dat niciodata cu ea, de frica sa nu ajung bataia de joc a forumului.

da, asta este una dintre fricile mele cu care probabil o sa ma duc dincolo.

mai mult, sa scap de posibilitatea asta, am trecut si oceanul..


» Post actualizat in 03 Jun 2015 11:30

pana la urma nu e nici o rusine, si eu gatesc mai bine ca ea, asa ca am fi chit, dar nu vreau sa afle forumul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ouch, vezi? d-aia nu m-am dat niciodata cu ea, de frica sa nu ajung bataia de joc a forumului.

da, asta este una dintre fricile mele cu care probabil o sa ma duc dincolo.

mai mult, sa scap de posibilitatea asta, am trecut si oceanul..

» Post actualizat in 03 Jun 2015 11:30

pana la urma nu e nici o rusine, si eu gatesc mai bine ca ea, asa ca am fi chit, dar nu vreau sa afle forumul.

da' cu trenu mai meri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este prima femeie care ajunge acolo,poate nu a fost cel mai periculos si greu accesibil traseu,poate nu a avut nici cel mai mare/mic buget ,nici cel mai bun timp dar, tinand cont ca este femeie,este totusi o realizare extraordinara.
asadar,bravo!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ouch, vezi? d-aia nu m-am dat niciodata cu ea, de frica sa nu ajung bataia de joc a forumului.

da, asta este una dintre fricile mele cu care probabil o sa ma duc dincolo.

mai mult, sa scap de posibilitatea asta, am trecut si oceanul..

» Post actualizat in 03 Jun 2015 11:30

pana la urma nu e nici o rusine, si eu gatesc mai bine ca ea, asa ca am fi chit, dar nu vreau sa afle forumul.

cred ca de tine zicea in interviul ala ca aia batranii din afara dau capat la cauciuc fata de astia ai nostri :(.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...