Jump to content
Sign in to follow this  
ono

CNMV prima etapa

Recommended Posts

Vineri in antrenamente Catalin Cazacu a fost cel mai rapid si a obtinut cel mai bun timp al zilei stabilind Record National pe acest circuit 1.26,4 iar Robert Muresan a terminat cu al 2-lea timp 1.26,8

Ieri in calificarile oficiale Robert Muresan s-a calificat (ploaie) pe locul 1 si pleaca din pole position cu timpul de 1.33.3 iar Catalin Cazacu pleaca de pe locul 2 iar timpul lui a fost 1.39.9.

PS. Azi la ora 13.30 incep cursele cu categoria debutanti 600

post-3404-0-01532800-1430635682_thumb.jpg

post-3404-0-59444400-1430635690_thumb.jpg

post-3404-0-10840600-1430635698_thumb.jpg

Doar daca face Cazacu vre-o prostie.....;)

exista vreo lista cu pilotii? ceva timpi, clasamente, etc..ma refer si la celelalte categorii...

Cu ce motoreta alearga Robert?

Se dă la tv ?

Hai ca asta a fost buna!

exista vreo lista cu pilotii? ceva timpi, clasamente, etc..ma refer si la celelalte categorii...

mylaps.com

Nu ar fi rău sa ii vedem si in alte emisiuni decât motomagia !

Nu cred ca filmeaza televiziunea lu peste in campul ala

Astea le-am gasit pe facebook ...

post-10481-0-65997600-1430664061_thumb.jpg

post-10481-0-16282600-1430664071_thumb.jpg

1.25.140 in warmup?

Nu spune nimeni cum s-a mers acolo .. cine a mers bine .. cine f bine .. un tabel cu timpi .. cine a castigat? Sau e secret de stat?

mylaps.com

Va e lene sa va faceti cont si sa va uitati singuri?

Din moment ce tot s-a facut topic era o chestie buna daca se povestea despre cum a fost, etc...de catre cei care au fost acolo. Nu cred ca e vorba de lene ...

Dupa lipsa de posturi aici am crezut ca "nu s-a mai tinut".

Edited by stokerel

Eu acum am ajuns acasa si va scriu ce s-a intamplat in mare

Cursa s-a desfasurat pe ploaie iar Robert Muresan s-a clasat pe locul 1 cu aprox 14 secunde avans, pe locul 2 a terminat Catalin Cazacu iar pe 3 Cosmin Costescu

PS. Robert Muresan e din alt film, merge extrem de tare iar acum dupa cele 3 zile cat l-am vazut pe pista spun cu toata sinceritatea ca e de departe cel mai rapid pilot moto din Romania

Edited by ono

Va e lene sa va faceti cont si sa va uitati singuri?

Nu stiam .. ms mult.

» Post actualizat in 03 May 2015 18:08

Robi merge foarte tare asta este clar .. poate si materialul de concurs difera?

post-78918-0-05785900-1430676523_thumb.jpg

Edited by calimero2003

Motocicleta lui Robi e un RR de serie (care are scarite racing, evacuare full, suspensie profii si probabil o electronica mai buna decat cea de serie si cam atat) din 2012/13 pe care proprietarii il inchiriaza destul de des mai multor piloti, deci e foarte uzat numai pe pista iar cea a lui Cazacu este un RR model 2015 nou nout pe care il piloteaza doar el.

PS. Inca un amanunt pe care l-am observat ieri si azi este ca robi avea niste slick-uri de ploaie veci cu care mi-a zis ca s-a mai dat in trecut la o alta cursa acum 2 ani iar ieri si azi a folosit acelasi set uzat, din cate stiu Cazacu si-a incaltat motocicleta cu slickuri de ploaie noi noute azi.

Din cate am vazut in aceste zile omul asta chiar merge foarte tare si castiga curse, chiar daca nu are cel mai nou si mai bun material de concurs

Edited by ono

Cursa 600

Edited by Cataaa

Motocicleta lui Robi e un RR de serie (care are scarite racing, evacuare full, suspensie profii si probabil o electronica mai buna decat cea de serie si cam atat) din 2012/13 pe care proprietarii il inchiriaza destul de des mai multor piloti, deci e foarte uzat numai pe pista iar cea a lui Cazacu este un RR model 2015 nou nout pe care il piloteaza doar el.

PS. Inca un amanunt pe care l-am observat ieri si azi este ca robi avea niste slick-uri de ploaie veci cu care mi-a zis ca s-a mai dat in trecut la o alta cursa acum 2 ani iar ieri si azi a folosit acelasi set uzat, din cate stiu Cazacu si-a incaltat motocicleta cu slickuri de ploaie noi noute azi.

Din cate am vazut in aceste zile omul asta chiar merge foarte tare si castiga curse, chiar daca nu are cel mai nou si mai bun material de concurs

Lumea vorbeste ca Roby are o super motocicleta si ca asta a facut diferenta ... lamurirea asta a ta (daca este reala) a bagat pe multi in ceata ... eu auzisem ca Roby ar fi mers cu un motor multtt mai potent decat cel al lui Cazacu (de care am inteles ca este un rr2015 super stok).

Ce vorbeste lumea ... una e realitatea si alta spune lumea ...

Eu am facut acest topic in dimineata cursei pentru ca nu era nici o stire despre prima etapa. Am scris si al doilea post pt ca unul din useri intreba de ce nu spune nmeni nimic despre ce se intampla la circuit. In cel de-al 3-lea post am incercat sa va lamuresc despre cum e preparata motocicleta lui Robi.

» Post actualizat in 04 May 2015 16:02

Cursa 600

Bine cata :)

Edited by ono

Bravo, Cataaaaaa!

Bravo si tie, Daniel!

Spor in continuare!

felicitari Ono ,felicitari Cata