Sari la conținut

Honda cbr f4i Repsol replica


inspectoru
 Share

Postări Recomandate

pozele cu "ia"sunt bune dar din cate stiu replica repsol este pentru 1000 RR,gresesc?

Ti-ai facut un cont si incerci sa ademenesti prieteni? Nu asa intri in comunitate "boss".

 

Arata bine Inspectore, vopsita in Romania? Daca da, cat te-a costat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am vopsit si eu jucaria ca de 5 ani de cand o am ma cam plictisisem sa o vad la fel! :)) Sper sa va placa. Am atasat si o poza cu ia in straie vechi!

Te salut, imi poti spune te rog unde ai vopsit jantele? Merci.

Sa nu uit, arata foarte bine :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scrisul de pe carenele laterale este prea inclinat. Arata bine. Sa dai totul cu lac.

Editat de LKss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-ai facut un cont si incerci sa ademenesti prieteni? Nu asa intri in comunitate "boss".

 

Arata bine Inspectore, vopsita in Romania? Daca da, cat te-a costat?

 

 

350€ a fost prețul. Da, vopsită in România.

» Post actualizat in 07 May 2015 09:20

Te salut, imi poti spune te rog unde ai vopsit jantele? Merci.

Sa nu uit, arata foarte bine :peace:

 

Toată a fost la pachet vopsita, dar la jante din ce m-am interesat eu de la 50€ in sus... La mine a fost moto 300 si 50 jantele.

» Post actualizat in 07 May 2015 09:24

pozele cu "ia"sunt bune dar din cate stiu replica repsol este pentru 1000 RR,gresesc?

Adică Repsol se poate pune doar pe RR? Uite nici nu știam o sa i-l spun lua' tata sa își schimbe vopseaua la mașina ca roșu e doar pot Ferrari si la un vecin ca galben e pentru Lamborghini! :)

Editat de inspectoru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc. Imi poti recomanda atelierul? Pe PM sau aici.

Caut de ceva vreme un atelier bun sa vopsesc janta fata, si la tine vad ca a iesit f. bine culoarea.

 

Cele bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mereu am avut drag de motoarele vopsite in tema Repsol, insa nu inteleg dece scrisul de pe carene nu l-ai aliniat cu codita.

Salut! Asa e modelul si m-am gândit si eu la ce ai zis tu dar carenele sunt prea mari si se vedea diferența foarte mare între portocaliu si roșu/ negru jos! Daca era un RR alta era treaba! Bafta!

» Post actualizat in 07 May 2015 09:34

Scrisul de pe carenele laterale este prea inclinat. Arata bine. Sa dai totul cu lac.

Merci! Totul e lăcuit si la locul lui... Asa am vrut scrisul pt ca e carnea prea mare si nu am vrut sa umplu partea de jos cu nimic. Bafta!

» Post actualizat in 07 May 2015 09:42

Multumesc. Imi poti recomanda atelierul? Pe PM sau aici.

Caut de ceva vreme un atelier bun sa vopsesc janta fata, si la tine vad ca a iesit f. bine culoarea.

 

Cele bune.

Nu știu daca am voie sa fac reclama asa ca ai un mesaj in PM. BAFTA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

350€ a fost prețul. Da, vopsită in România.

» Post actualizat in 07 May 2015 09:20

 

 

Toată a fost la pachet vopsita, dar la jante din ce m-am interesat eu de la 50€ in sus... La mine a fost moto 300 si 50 jantele.

» Post actualizat in 07 May 2015 09:24

 

Adică Repsol se poate pune doar pe RR? Uite nici nu știam o sa i-l spun lua' tata sa își schimbe vopseaua la mașina ca roșu e doar pot Ferrari si la un vecin ca galben e pentru Lamborghini! :)

nu,doar ca pe 1000rr este replica oficiala,in rest poti sa iti faci si trotineta repsol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...