Sari la conținut

1 Mai pe serpentine la Lepsa-Vrancea


Postări Recomandate

Un drum superb, proaspat facut si un peisaj de vis! Va indemn sa-l incercati.

Pare frumos traseul,nu cunosc zona . Ce localitati leaga drumul respectiv?E asfaltat in intregime ?

Am de gand sa fac mai multe trasee lungi in vara asta si cine stie cand voi fi prin zona :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am urcat pana la o borna kilometrica pe care scria 25 km pana la Tg. Secuiesc numai pe asfalt nou. Am inteles ca mai sunt cam 5-6 km de drum neasfaltat, pietruit pe la Ojdula.

Traseul este simplu: Focsani - Tg. Secuiesc prin Lepsa. Aveti aici reprezentarea pe harta: https://www.google.ro/maps/dir/Foc%C8%99ani/T%C3%A2rgu+Secuiesc,+Jude%C8%9Bul+Covasna/@45.8893852,26.7600031,10z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x40b418a3872196a3:0x78a9ff91284d232!2m2!1d27.179722!2d45.7!1m5!1m1!1s0x40b4eb0228130187:0x5bd0e97d7faf3c24!2m2!1d26.140556!2d45.996944


» Post actualizat in 07 May 2015 17:11

Pentru cei care vor sa vada calitatea drumului, la cerere, am sa postez si un filmulet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este varza in continuare! Nu recomand nimanui sa treaca spre Ojdula cu o motocicleta de strada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In septembrie anul trecut am fost la Tg.Secuiesc si intradevar ultimii 6km pana in Ojdula dinspre Focsani drumul este foarte rau, forestier acoperit cu piatra, multe santuri si cratere. Eu am enduro si nu am avut probleme dar cu moto de strada este cam dificil dar nu imposibil . In rest soseaua de la Focsani pana in acel punct este super buna, a fost reabillitata complet anul trecut, peisaje superbe.Recomand acest traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am terminat de facut acest drum. Am mers din Focsani pana in Tg. Secuiesc.....superb..mai putin ultimi aprox 15 km care nu sunt asfaltati, dar se lucreaza. Asfalt foarte bun, curbe si peisaje frumoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

daca mai e de actualitate

ar fi Casa Fortyogo Str. Fortyogó Nr. 13, Tîrgu Secuiesc

nu am fost personal dar vad ca are punctaj forte bun pe Booking

sint aproape Baile Fortyogo (dar era in paragina strandul de acolo)

si circuitul Skat Kart daca esti amator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...