Sari la conținut

Devetashka pestera, o noua reusita


Contabil
 Share

Postări Recomandate

Aha!!! Abia astept sa invadam Bulgaria pt. o zi! Pana la urma cati Lei fiorosi vom mege?!

 

Dox te sun cind plecam si inca o data cind ne apropriem de Giurgiu, ne vedem tot la benzinaria aia spre vama ...... este ok?

» Post actualizat in 19 May 2015 20:32

Seara buna tuturor, ne vedem miine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sper sa nu pui la inima, cei pe care-i cunosc si cu care am vorbit (4) nu sint fumatori ... eu m-am lasat in octombrie (cred) 2014 dupa ce am fumat un 4x4 cu motor de rezerva la el, viteza solicitata are un scop bine calculat atit din cauza plimbarii nu chiar scurta, cit si a orei de intoarcere. Cu alta ocazie are sa-mi faca placere sa merg si cu 80/100 n-ar fi prima oara si binenteles nici ultima. :)

Nu am ce sa pun la inima, stai linistit, am zis in sensul clar ca faceti bine ca nu fumati, si eu m-am lasat de curand :) Ma astepam sa fumeze cineva si de obicei se mai fac pauze scurte, timp in care eu as fi putut recupera. Dar asa, cum ai zis si tu, este cam din scurt/traseu lung si se impune viteza aia. Cu un 100/120 sunt ok, dar 140 pe un drum normal mi se pare mult/solicitant/obositor/prea in alergatura asa, e doar preferinta mea.

Poate ne vedem cu alte ocazii

Asfalt uscat si have fun :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am participat la o tura reusita; cu ploaie, zapada ( pe marginea drumului sus in munte) dar si soare cu voie buna din plin. Am parcurs astazi, aprox. 570 km, pe traseul: Giurgiu- Pestere Devetashka-Troian-Vasil Levski-ozn ul de la Buzludzha- Sipka-Veliko Tărnovo-Giurgiu ( sper ca am trecut corect traseul ) .

 

Sper ca a ajuns acasa, cu bine, toata lumea! "Na, na, una; na, na, doua......... e toate" !

 

Inca odata, felicitari lui contabil pt. alegerea traseului si colegilor pt. sustinere si mai ales motociclism.ro, ca aici a inceput tura!

Editat de doxasit
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

super iesire domnilor

felicitari LAMAISTULUI" ca ne a rezistat eroic si nu s a plans

buzoianului bafta sa nimereasca orasul cand o ajunge

robert recomand control NEAPARAT .....pentru iesirile dese.....

 

multam de iesire

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns.....Felicitari baieti..... Nu mai pot....pe maine» Post actualizat in 21 May 2015 05:33Neata lume....a facut toata lumea pipi???

A FACUT TOATA LUMEA CU AROMA DE SALCAM.......

 

bine ca ai ajuns ok!!!!

vrzi ca oricum e ceva in neregula cu moto a ta .....197 km/h..... sincer......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@catalin10 cum ai reusit 216 ?? si fara antigel nu imi urca mai mult de 120

e in faranhaid nu celsius ..se vede F-ul

poza e facuta pt nr de km facuti in aceasta "plimbarica"

» Post actualizat in 21 May 2015 05:55

A FACUT TOATA LUMEA CU AROMA DE SALCAM.......

 

bine ca ai ajuns ok!!!!

vrzi ca oricum e ceva in neregula cu moto a ta .....197 km/h..... sincer......

Salut ...de ce sa fie, a ta nu ajunge acolo? ... hai ca nu am vazut eu bine ...dar, era 187 atunci

Editat de catalin10
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos ..... daca ar fi fost un pic mai clara imaginea, ar fi fost de exceptie - in schimb "spiritul" descris perfect!

 

Rectific, nu frumos ..... foarte frumos!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate in weekend - daca o propui la excursii, pardon sintem la excursii- prea departe de mine din pacate. :crack:


» Post actualizat in 21 May 2015 09:18

Am trimis pe PM ce am avut disponibil pentru transferuri (nu-s grozave, dar sint). Drumul si serpentinele sint prea mari ca sa fie atasate O zi frumoasa!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care mergi sa dam jos nisipul de pe cai?

omv vasile milea?

Ne intoarcem in aceeasi zi sau stam peste noapte? Ne luam la noi ceva de mancare sau ne oprim pe drum?

Locul de intalnire? Ora?

 

Ne organizam si noi, cumva? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne intoarcem in aceeasi zi sau stam peste noapte? Ne luam la noi ceva de mancare sau ne oprim pe drum?

Locul de intalnire? Ora?

 

Ne organizam si noi, cumva? :crack:

cum zici tu dar fara opriri de PIPI..........

 

deja la bulgari au anuntat ca unii brazi din zonele vizitate au inceput sa se ofileasca.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gindeam de mult timp la locatiile acestea, tare rau mi-a parut ca n-am putut veni cu voi ..... asa am copiat titlul de la tine - si reeditata.

Ce mi-a parut rau a fost ca n-am ajuns la comenzile OZN-ului ........ data viitoare, ca tot stim pe unde aterizeaza!

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...