Sari la conținut

Devetashka pestera, o noua reusita


Contabil
 Share

Postări Recomandate

pe mine ma manca vineri de TRANSALPINA SI o testare de transfagarasan

 

adica

bucuresti pitesti rm valcea horezu novaci ranca sugag sibiu cartisoara balea lac (de o merge daca nu retur) fagaras bv sinaia ploiesti buc

 

careva ...interesat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Eu vineri zic pas, ca pe seara tre' sa fiu in 2 Mai (fara asfalt). :D Dar tu du-te iscoada, sa ne spui daca au deschis poarta tunelului sau nu... :peace:

In saptamana viitoare imi pun sperantele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnilor motociclisti participanti la aceasta minunata plimbare ... se duce topicul pe pagina a II a. ce facem?

propune cineva o data pt reeditarea ei ?.pana sus la OZN zic

maaaa golan mic .....tu ai facut rost de cheie si codul de activare a reactorului si vrei sa ne dai o tyra cu OZNul???

vineri pare o fereastra de vreme buna si lume putina in zona pe TRANSALPINA ma refer ca dupa se impute treaba cu romanul plecat cu autocarul......

 

OZNul e acolo iar drumurile la bg vor fi tot timpul libere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma avantajeaza saptamana viitoare.

dar esti sigur ca treci pe Transalpina? se circula?.acum o saptama fix, pe Transfagarasan era infundat de zapada cam cu 4 km inainte de lac....si drumul era inchis circulatiei auto...

 

daca te hotarasti pt sapt viitoare te voi insoti.Ianachime

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

O teleportare la OZN pe 24.06 (miercuri) va tenteaza? ..... timpul se anunta frumos, ziua nu-i batuta-n cuie ca de obicei (in functie de noi si vreme se poate schimba). Conditiile de mers neschimbate :


» Post actualizat in 18 Jun 2015 17:20

ca viteza un 120-140 pe autostrada.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Cluj ma duc cu treaba si apoi o tai mai departe prin galaxie. Dar mai incercam, sper doar sa nu zboare OZN-ul de acolo.

 

@menta': mersul in Bg miercurea cre' ca e un fel de hipstereala :crack:

(Eu unul in weekend-uri rar pot sa ies la plimbare cu moto, 3-4 ori pe an probabil, asa ca imi fac de cap cand apuc.)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se merge la semafor pe pod la giurgiu atentie

 

Intreb si eu, de ce insistati cu Bulgaria in timpul saptamanii, pot sa pun pariu ca tot acest drum (Romania+Bulgaria) e mult mai liber intr-o duminica, de exemplu.

pentru ca ne place...ne place ..ne place .....SA DESCHIDEM CAPACE..CAPACE

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Cluj ma duc cu treaba si apoi o tai mai departe prin galaxie. Dar mai incercam, sper doar sa nu zboare OZN-ul de acolo.

 

@menta': mersul in Bg miercurea cre' ca e un fel de hipstereala :crack:

(Eu unul in weekend-uri rar pot sa ies la plimbare cu moto, 3-4 ori pe an probabil, asa ca imi fac de cap cand apuc.)

Bun asa ... hai in galaxie joi atunci...cica OZN mai sta acolo doar saptamana viitoare.....deci ,sa punem mana pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ssprivat -In Bulgaria, este un drum de 650-700km (dus-intors), se pleaca la 7.30-8 si venim undeva la 22.30-23.

 

Bun asa ... hai in galaxie joi atunci...cica OZN mai sta acolo doar saptamana viitoare.....deci ,sa punem mana pe el

Corect, eu am spus ca ziua nu-i batuta-n cuie! - numai in week-end sa nu fie, ori este hipstereala, ori nu.


» Post actualizat in 19 Jun 2015 11:02

ma luati si pe mine? :)

 

Daca ti viteza - nu-s probleme! Alte restrictii nu-s, binenteles ca si mobra ar trebui sa fie ok, ca mergi prin "strainezia".

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ssprivat -In Bulgaria, este un drum de 650-700km (dus-intors), se pleaca la 7.30-8 si venim undeva la 22.30-23.

 

 

Corect, eu am spus ca ziua nu-i batuta-n cuie! - numai in week-end sa nu fie, ori este hipstereala, ori nu.

» Post actualizat in 19 Jun 2015 11:02

 

Daca ti viteza - nu-s probleme! Alte restrictii nu-s, binenteles ca si mobra ar trebui sa fie ok, ca mergi prin "strainezia".

mobra este apta de drum si tin si aproape de grup! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...