Sari la conținut

Devetashka pestera, o noua reusita


Contabil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 340
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

multam de drum baieti, scuze CONTABILE de scoaterea "vacii la pascut" astept filmul....

 

ps. BAIIII SI LASATI O DRACU MAI INCET CA M A RUPT CONSUMUL!!!!

 

superbe zonele de drum prin padure pacat ca asfaltul nu te lasa sa te bucuri de peisaj

CURBE CACALAU exact cum mi am dorit

post-2209-0-56804200-1443896663_thumb.jpg

post-2209-0-14403600-1443896708_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce scuze mane, eu trebuia sa casc ochii mai bine pe drum si mai putin pe altele, la's ca cresc eu mare ..... pe la 600cc, si te depasesc. :P Trimit filmuletul cum am sa pot..... deocamdata am decupat partea interesanta, dar nu reusesc sa-l urc pe transfer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500 si la noi. Vreme superba, Pestera, deosebita, mancarea in Veliko, excelenta, ca de obicei. :)

 

Am plecat 6 mobre, 7 oameni. Pe parcurs 2 mobre au ramas putin in urma, datorita unui incident, dar ne-am regasit in Veliko la final, la masa.

 

Asteptam si noi poze de la cei care au facut, sa populam pe aici cu pete de culoare.

 

Super tura. Sper sa mai avem anul asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pasarica

unde i acest loc luminos cu flori pe jos.....

pasarica. este pe turnu magurele, nikopol, svistov, veliko , byala, nicolovo, ruse.etc :)

 

ps - este loc de odihna, loc cu verdeata, din care a plecat toata intristarea.

 

si daca nu stiai, cand treci cu bacul ala mic cu mobra ti se iau 15 roni la noi si 2 eur la ei ( taxa tranzit ponton ) :) .

 

sau spaga ca n ai talonul pe numele tau :) depinde

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys, imi cer scuze ca nu am mai ramas in benzinarie, inainte de a intra in Bucuresti. V-am vazut tarziu ca ati intrat si nu prea aveam cum intoarce prin zona aia. In plus, eram si un pic in intarziere. Insa vreau sa va multumesc pentru o tura superba si sper sa ne reintalnim si cu alte ocazii.

 

PS: @Contabil, experientele de genul celei avute de tine au si ele farmecul lor. Chiar daca o sa trebuiasca sa umbli un pic la pusculita, e bine cand totul se termina cu bine. Iar peste toate, ai ramas cu o poveste frumoasa de spus la un pahar de vin. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu'nteleg ce cautati voi pe aici neam! ....n-aveti voi chestiile acelea reusite ale voastre? ...... nu sinteti voi "cineva", nu va mai amestecati mai fratilor cu "bobocei" ca noi. :) Cel mai bine ar fi sa va intelegeti intre voi ... daca puteti.


» Post actualizat in 04 Oct 2015 14:57

PS. Care-i om, este si pe gsa si pe kawa, etc. "Dumnezei" avem cei ce avem, care n-au ..... n-au nevoie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...