Sari la conținut

Caut sa fac abonament la WorldClass cu plata lunara (ab. corporate)


Postări Recomandate

Va salut dragi colegi pe 2 roti.. deoarece am ajuns la baza sacului cu idei, m-am hotarat sa scriu si aici poate primesc ajutor :)

Pana luna asta mergeam la World Class la sala platind in fiecare luna abonamentul, nu intergal suma pe tot anul. Lucrul asta se putea face pentru ca eram ajutat un amic ce avea abonament corporate la firma unde lucra.

Deoarece nu mai lucreaza acolo nu mai pot merge la sala. Este vreun coleg care merge la WorldClass si ma poate ajuta si pe mine cu abonamentul?

 

 

Mersi frumos si asfalt uscat tuturor

 

P.S. Stiu ca exista posibilitatea achitarii sumei cu un card de credit urmand ca mai apoi sa platesti lunar la banca, dar nu doresc aceasta optiune.

P.S.2 orice comentariu este binevenit.. chiar si cele amuzante. Ne mai descretesc fruntile :)

Editat de thdon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu te gandesti la 7card?

Iesi mai castigat decat world classu.

7card am avut pana saptamana asta (l-am incercat timp de 2 luni) e interesant pt ca ai si acces printre altele si la sala de escalada si bazin, dar nu sunt multumit din punct de vedere al salilor aflate in zona unde stau eu ce au contract cu cei de la 7card.

Editat de thdon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci cum fac eu: Card Avantaj si plătești in 10 rate fara dobanda. Daca faci daytime, plătești 36 euro pe luna primele 10 luni. Ultimele 2, moca :)

 

Parca au contract pentru plata in rate și cu alte bănci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Faci cum fac eu: Card Avantaj si plătești in 10 rate fara dobanda. Daca faci daytime, plătești 36 euro pe luna primele 10 luni. Ultimele 2, moca :)

 

Parca au contract pentru plata in rate și cu alte bănci.

 

Multumesc Baxxter dar scrisesem mai sus ca nu as dori sa apelez la optiunea asta. Anul acesta vreau sa fac un credit pentru casa si am inteles ca la duduia aia la banca atunci cand iti face simularea te intreaba daca mai ai alte credite si banuiesc ca e in dezavantajul meu sa am... si de aceea ma feresc de aceasta modalitate de plata la sala. Citisem la ei pe site ca se poate face si cu Avantaj si cu Raiff. si mai erau vreo doua.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Motorocker, poza de profil e mai veche, intre timp are Banditul si coburi si topcase. :) vreme buna ne mai trebuie, companie placuta iar idei de drumetii avem destule :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...