Sari la conținut

Si tu poti sa fii PROST! Trebuie doar sa vrei!


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 58
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

UN, ESEU SUPERB ! (@ melcozaurus ) .,, PENTRU CEI CARE AU COMENTAT ,, BICICLISTI cu motor CITITI PRINTE RANDURI ! VETI AFLA UN ADEVAR ! .

 

Amin ! Subscriu ( chiar cu greseli gramaticale , au fara )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare dusa la extrem ironia asta: pe strada cand ne intalnim...ne salutam toti intre noi, pastrand respectul cuvenit dintre niste oameni care impartasesc aceeasi pasiune. Insa imediat ajunsi in spatele tastaturii, ajung sa comenteze toti complexatii. Toti neajunsii in lupta cu conditia care incearca sa-si verse frustrarile pe prima persoana sau primul obiect care le iese in cale, probabil singura metoda prin care se pot crede si ei folositori in lumea asta- facandu-i pe ceilalti sa para inferiori.

 

Nu sunt motociclist sau membru aici de multa vreme, dar deja vad ca la fiecare topic trebuie sa se gaseasca cel putin un astfel de exemplar. Luati in plm lucrurile ca atare si nu mai stati sa cautati gaselnite in fiecare postare de aici.

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate, cei care citesc astfel de postări dar, în același timp, înțeleg spiritul/mesajul citind printre rânduri, nu sunt aceiași cu cei care fac Powwww! iresponsabil. Ei sunt mai tari decât fierul, nu au nevoie de sfaturi.

 

Eu, unul, m-am distrat, e fain scris (am și notat câteva chestii)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nimic de invatat?! Curios...

 

Din propria experienta am observat ca in 98% din cazuri pot evita "EU" orice incident daca circul regulamentar, atent spre paranoic. De cate ori scap cate unul dintre aceste aspecte din vizor, apar si pericolele. De cate ori incerc sa ma strecor printre masini mai mult decat e "normal" , apare unu care "schimba banda ca nesimtitu".

 

Fapt deja confirmat e ca: Fa poww responsabil! Nimic mai important.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...