Sari la conținut

Bucuresti, 27.05.2015, Marasesti / Budapesta


yonustelystu1992
 Share

Postări Recomandate

in viata sa te feresti de 2 lucruri : de mania lui Dumnezeu si de taximetristi.... in rest Sanatate motociclistului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles motociclistul nu a supravietuit: si-a rupt gatul in urma impactului(sper sa fi inteles prost de la un prieten ce discutase cu cineva de la ambulanta). De abia plecase de la semafor si nu avea viteza.

Editat de Napalm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am intrebat si pe topicul dedicat FZ6 daca e cineva care-l cunoaste pe baiat

 

@napalm - mai vorbeste cu amicul tau . poate are info mai exacte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@finu: am vorbit cu amicul meu si nu are prea multe detalii ca nimeni nu prea raspundea la intrebari si e greu pe moment sa iti dai seama ce se intampla;

 

Bine ca s-a inteles gresit si e ok, ca oasele se repara, tabla se indreapta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot nu mai zice nimeni nimic, eu am reusit sa ma vad cu amicul meu care a fost acolo si am inteles eu prost de la el: nu a murit, dar doctorii ziceau ca si-a fracturat coloana si ca ar fi "gata" in sensul de paralizat. Sper in continuare ca medicii se inselau la prima vedere si era doar ceva post soc. Alte detalii nu mai am.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatu a pleca semi-constient de la fata locului (GCS 11 pt cunoscatori), policontuzionat. Taxi a vrut sa intoarca in locul unde de obicei tagma lor de infecti intorc -- pe marcaj dublu continuu. Moto a plecat de la semafor, a intrat din banda 2 in 3 si s-a lipit de taxi. Baiatu` a fost aruncat peste taxi. Era semi-echipat (casca si geaca). Motocicleta a ramas la un prieten sosit acolo.

 

Gata ca deja am zis destul ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De abia plecase de la semafor si nu avea viteza.

Si eu sunt si motorist si conservar (cum zic unii) dar daca de-abia pleca de la semafor si pleca incet nu ajungea asa!

In rest multa sanatate si recuperare cat mai usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-le Radar, daca tot de dai si motorist si conservar... dupa cum arata mobra si auto, pare asta accident la viteza mare? De unde stii cum a mers?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...