Sari la conținut

Driver 16 years old and without a license


Postări Recomandate

e antic, pe undeva sunt multe pagini de ... rastignire a tipului.

hahaha, e haios pentru ca probabil ala simte si se da pe moto... asa cum multi propavaduiesc ... ca o fac, daca cei care trebuie sa inteleaga ce am zis ... o sa o si faca... la 16 ani... o sa aiba ce povesti...mai incolo. in fond e viata lui si face ce vrea cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi si cinstiti cu noi insine....Cati din voi ati circulat cu mobra fara permis sau cu el suspendat???Eu am mersi si fara permis si cu dovada expirata...Acum sariti si aruncati cu pietre in mine daca va stit cu constiinta curata!! Referitor la felul in care circula cu mobra....Fiecare conduce agregatul cum doreste,este fix problema lui!! Asfalt Uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.....si prafu' s-a ales de tot ! Uite asa facem rost de piese de schimb ....mai o oglinda , un pinion , o biscuite.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa fim seriosi si cinstiti cu noi insine....Cati din voi ati circulat cu mobra fara permis sau cu el suspendat???Eu am mersi si fara permis si cu dovada expirata...Acum sariti si aruncati cu pietre in mine daca va stit cu constiinta curata!! Referitor la felul in care circula cu mobra....Fiecare conduce agregatul cum doreste,este fix problema lui!! Asfalt Uscat!

Dă-mi naibii o piatră să-ți bip una în căpățînă!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care ar fi motivul pentru care sa circuli asa?

 

merita batut rau sa vada ce inseamna durere si oase rupte

Crezi ca mai e nevoie?

 

e antic, pe undeva sunt multe pagini de ... rastignire a tipului.

hahaha, e haios pentru ca probabil ala simte si se da pe moto... asa cum multi propavaduiesc ... ca o fac, daca cei care trebuie sa inteleaga ce am zis ... o sa o si faca... la 16 ani... o sa aiba ce povesti...mai incolo. in fond e viata lui si face ce vrea cu ea.

Daca mai apuca...daca-si va mai aminti si daca nu-i va curge scuipat din gura, si nu de prost, ci de...leguma...

In ceea ce te priveste, ma intreb cat timp trebuie sa mai treaca pentru ca sa-ti dai seama ca ceea ce sustii denota un egoism incomensurabil si o inconstienta pe masura si in niciun caz mare barbatie...

 

Hai sa fim seriosi si cinstiti cu noi insine....Cati din voi ati circulat cu mobra fara permis sau cu el suspendat???Eu am mersi si fara permis si cu dovada expirata...Acum sariti si aruncati cu pietre in mine daca va stit cu constiinta curata!! Referitor la felul in care circula cu mobra....Fiecare conduce agregatul cum doreste,este fix problema lui!! Asfalt Uscat!

Inconstienta maxima este sa circuli matrafoxat cu un autovehicul... si nu dau cu piatra.

In ceea ce priveste ce ai facut tu, te lapidez de-ti sar fulgii...

"Fiecare conduce agregatul cum doreste,este fix problema lui!!"...REEVALUEAZA!!!!!!

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Referitor la felul in care circula cu mobra....Fiecare conduce agregatul cum doreste,este fix problema lui!! Asfalt Uscat!

 

Pe jumatate si dreptate: Da fiecare isi conduce motorul cum are chef.

 

Dar conducand ca idiotul ala de pe net, nu mai e strict numai problema lui. La viteza aia opresti intr-o anumita distanta, asta daca mai apuci sa strangi maneta de frana inainte sa lovesti vreun pieton care poate trece strada regulamentar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...