Sari la conținut

BMW CAMP 2015 - 26 28 Iunie


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 120
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa va mai zic o data ca pana maine seara e deadline-ul pana la care tre sa dau mai departe banii pe cazare... Pana acum au platit doi oameni.

 

Daca nu reusim pana maine seara, ma tem ca va trebui sa anulez si sa restitui celor care deja au platit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din principiu, nu pot face o plata, mai ales integrala si in avans pentru un serviciu de care este posibil sa beneficiez peste N zile, pot apare cauze independente de vointa mea care sa ma impiedice sa merg, ce fac pierd toti banii?

Nu vreau sa incurc pe nimeni, daca ocupati locatia integral, am vazut ca sint zeci de alte variante de cazare, iar in caz ca ajung, gasesc undeva, nu-i problema, macar sa reusim sa ne intilnim,

succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din principiu, nu pot face o plata, mai ales integrala si in avans pentru un serviciu de care este posibil sa beneficiez peste N zile, pot apare cauze independente de vointa mea care sa ma impiedice sa merg, ce fac pierd toti banii?

Nu vreau sa incurc pe nimeni, daca ocupati locatia integral, am vazut ca sint zeci de alte variante de cazare, iar in caz ca ajung, gasesc undeva, nu-i problema, macar sa reusim sa ne intilnim,

succes.

Mai sus a-ti spus ca vreti 2 locuri ca nu va plac noroaele si corturile. Deci despre ce vorbim ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus ca vreau sa vin, insa nu sint sigur cu atit timp inainte, te deranjeaza, este o problema? imi cer scuze, in acest caz.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus ca vreau sa vin, insa nu sint sigur cu atit timp inainte, te deranjeaza, este o problema? imi cer scuze, in acest caz.

In cazul asta eu i-mi cer scuze. Fiecare le stie pe ale lui. Drept pedeapsa o sa dau primul rand de bere :mexicanwave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba buna, am achitat cazarea pe tot weekend-ul, multam fain. Ma bucur ca am putut concretiza planurile ca sa iasa ceva fain.

 

Abia astept sa se intample evenimentul si sa ne simtim bine.

 

Care mai vrea sa se inscrie sa imi zica si rezolvam de cazare in preajma si cina/mic dejun ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va trebui sa suni sa iti rezervi tu la Pensiunea Cibin sau Pensiunea Kober Maria din Gura Raului. Daca nu gasesti contact da-mi de stire si aflam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

eu vin la cort. care cum pleaca din bucuresti ?

» Post actualizat in 21 Jun 2015 05:47

Si eu vin tot la cort .Ma gandesc sa plec (din Snagov) spre Sibiu vineri in jur de ora 13-14,cu trecere prin centura Ploiesti, Predeal,Paraul rece,Rasnov,Poiana Marului,Sibiu,Gura raului.Daca mai este cineva interesat de aceasta varianta dati un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@prafpilaf: am o camera rezervata doar pt sambata (cu toate ca cred ca ar fi libera si vineri seara), ca trebuia sa vin cu mama copilului, dar in ultima clipa s-a sucit. Partea buna in toata afacerea asta e ca vin de vineri :) Bucuros te primesc in ea, sau ti-o cedez cu totul daca vii tu cu iubita ta. Da-mi de stire. Cele bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va trebui sa suni sa iti rezervi tu la Pensiunea Cibin sau Pensiunea Kober Maria din Gura Raului. Daca nu gasesti contact da-mi de stire si aflam.

Vad pe harta ca astea sunt mai departe de locul intalnirii. Mai aproape ar fi http://www.casalucas.ro/cazare.html sau http://www.conaculdintrerauri.ro/contact_ro.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...