Sari la conținut

Bistrita, 05.06.2015


bst_rares
 Share

Postări Recomandate

De vreo 15 20 de min a fost un accident grav la iesire din bistrita.. motociclistul cobora de pe pasarela spre bistrita iar un ford ( cred ) a dat sa faca stanga fara sa se asigure taindu.i calea . Din cate am auzit motociclistul ii in coma revin cu poze

post-68307-0-56012600-1433535738_thumb.jpg

post-68307-0-06786900-1433535787_thumb.jpg

Editat de bst_rares
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Floppy, Capalnasu, cu r1 din 2003.. Era este si va fi un teribilist mereu (daca o mai trai).

Nu ar fi prima oara cand cade, saracul r1 a umbat mai mult naked decat carenat.

Editat de alecscosmi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Floppy, Capalnasu, cu r1 din 2003.. Era este si va fi un teribilist mereu (daca o mai trai).

Nu ar fi prima oara cand cade, saracul r1 a umbat mai mult naked decat carenat.

 

 

O spui de parca suna "bine i-a trebuit !"

 

Nu-i frumos.

 

Sper sa-si revina baiatul cat mai repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Probabil si pentru ca daca toba urla tare pentru omul de pe trotuar = viteza, daca am avea motociclete electrice s-ar schimba treaba la martori "nu avea domne viteza, nici nu se auzea, mergea legal"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate maxima omului!dar la ce zona e acolo,orb sa fii sa nu vezi ce se intampla in fata ta.dar nah,daca esti atent la alte cele decat la drum,faci buba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George, daca esti in gaz, atentia distributiva nu prea functioneaza. Teribilisti au fost, sint si vor exista intodeauna.Stii cu e, nu ai ghinion o data, de 99 ori, de 1999 ori, dar daca insisti , pina la urma tot te intilnesti cu el.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George, daca esti in gaz, atentia distributiva nu prea functioneaza. Teribilisti au fost, sint si vor exista intodeauna.Stii cu e, nu ai ghinion o data, de 99 ori, de 1999 ori, dar daca insisti , pina la urma tot te intilnesti cu el.

N-am vrut sa fiu transant ca tine si sa spun ce gandesc,ca-mi sareau "maicutele" in cap.:) intamplarea face ca weekendul trecut am fost prin zona cu moto pana prin Moldova,si am intalnit cateva situatii(sunt obisnuit de atatia ani cu toate kkturile in trafic) incredibile,dar nici una nu mi-a pus probleme.motivul e simplu:gaz putin si paranoia activata!iese la un moment dat un taran cu un junghi de bmw vechi,de pe un drum lateral,face stanga in timp ce era cu ochii in dreapta fara nici cea mai mica atentie in stanga.eu veneam spre el cu calxonul apasat si cu 5kmh,si tot nu m-a vazut decat cand a intrat complet pe sensul opus.si ploua torential.dar era o linie dreapta numai buna pt iubitorii de full-gaz pe orice vreme si in orice situatie.daca nu m-as cunoaste,mi-ar fi rusine ca am R1 si merg cu el pe strada.tocmai din cauza unora...ma opresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea domnu sa isi revina

il cunosc personal a fost cu mine la intrunirea de la cluj anul trecut

dupa ce am aflat ca inca nu are A toti am inceput sa evitam sa iesim in grup cu el

eu si altii din bistrita I-am spus de nenumarate ori ca nu e bine cum merge si sa aiba grija ca cu r1 nu te joci

primul motor experienta zero tanar teribilist si incapatanat

inca o data sper sa isi revina si sa invete ceva din asta

o viata de om e mai importanta decat orice indifferent ce greseli a facut sau ce legi a incalcat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...