Jump to content

Vand Ieftin Casca ARAI RX7 Corsair , aproape noua, model Replica Matzu

Alexaa

Recommended Posts

Vand Casca ARAI RX7 Corsair , aproape noua, model Replica Matzudo, purtata doar de 4 ori cu cagula, marime 61-62 cm, fabricata in Japonia.

Motivul vanzarii: mie nu imi vine bine, iar sotul prefera casti Flip-up sau enduro, asa ca a ramas nepurtata si sta degeaba.

Arata si este ca noua .

Pretul de cumparare a fost 900 EURO. Pretul de vanzare: 999 RON usor negociabil.

Prefer ridicarea personala din Bucuresti, trimit si prin curier daca nu exista alta solutie

Pt detalii/intrebari/oferte va rog dati-mi PM

post-89753-0-83374200-1434018854_thumb.jpg

post-89753-0-99213900-1434018855_thumb.jpg

post-89753-0-52575100-1434018857_thumb.jpg

post-89753-0-17663900-1434019248_thumb.jpg

post-89753-0-84930200-1434019246_thumb.jpg

post-89753-0-98339200-1434018858_thumb.jpg

post-89753-0-98985900-1434018859_thumb.jpg

post-89753-0-96639000-1434018860_thumb.jpg

Posted · Hidden by Aleko, June 12, 2015 - flame
Hidden by Aleko, June 12, 2015 - flame

? Post actualizat in 12 Jun 2015 11:57

atata timp cat am vazut ca nu te potolesti si continui sa adaugi discutii pe topicul meu si atata timp cat asta nu se pedepseste nu vad de ce nu ti-as polua si eu topicele pt a te invata minte ca ai dat de cineva care nu admite si nu trece cu vederea insultele voalate.

Eu ma consider insultata in momentul in care imi insulti produsul (produs pe care eu il port, in marimea XS, aleiasi culoare si acelasi model)

Sa zici pe un topic al cuiva , fara sa iti faca nimic , ca ar trebuii sa vanda la pret mai mic decat pretul de nimic pe care il cere doar pt ca tu porti Shark (care eu nu l-as purta nici daca m-ai plati) este o insulta .

Nu incepe un razboi pe care nu il poti termina, sunt mult mai incapatanta si sunt dipusa se merg pana in panzele albe pana ori iti ceri scuze pentru replica ta initiala , care nu isi avea locul , ori pana pierzi razboiul replicilor.

Unii mi-au zis sa: "nu ma pun la minte voastra" dar eu nu suport lipsa de bun simt in a nu iti vedea de treaba ta atata timp cat, clar , nu doresti sa cumperi un produs.

De acum ai un mare ingnor, in afara de a comenta negativ, dar cu argumente reale si pe buna dreptate, spre deosebire de tine, toate incercarile tale de a vinde ceva. Orice produs are defectele sale si eu le voi gasi la produsele tale, chiar daca imi i-a zile sa caut pe net review-uri certificate, pana iti ceri scuze pt insulta facuta.

Ia uitati cine incearca sa vanda ceva pe acest topic. are trei reporturi din partea mea deja pt PM-uri in care ma "ameninta" ca-mi va strica toate topicurile.)

Posted · Hidden by Aleko, June 12, 2015 - No reason given
Hidden by Aleko, June 12, 2015 - No reason given

? Post actualizat in 12 Jun 2015 11:57

atata timp cat am vazut ca nu te potolesti si continui sa adaugi discutii pe topicul meu si atata timp cat asta nu se pedepseste nu vad de ce nu ti-as polua si eu topicele pt a te invata minte ca ai dat de cineva care nu admite si nu trece cu vederea insultele voalate.

Eu ma consider insultata in momentul in care imi insulti produsul (produs pe care eu il port, in marimea XS, aleiasi culoare si acelasi model)

Sa zici pe un topic al cuiva , fara sa iti faca nimic , ca ar trebuii sa vanda la pret mai mic decat pretul de nimic pe care il cere doar pt ca tu porti Shark (care eu nu l-as purta nici daca m-ai plati) este o insulta .

Nu incepe un razboi pe care nu il poti termina, sunt mult mai incapatanta si sunt dipusa se merg pana in panzele albe pana ori iti ceri scuze pentru replica ta initiala , care nu isi avea locul , ori pana pierzi razboiul replicilor.

Unii mi-au zis sa: "nu ma pun la minte voastra" dar eu nu suport lipsa de bun simt in a nu iti vedea de treaba ta atata timp cat, clar , nu doresti sa cumperi un produs.

De acum ai un mare ingnor, in afara de a comenta negativ, dar cu argumente reale si pe buna dreptate, spre deosebire de tine, toate incercarile tale de a vinde ceva. Orice produs are defectele sale si eu le voi gasi la produsele tale, chiar daca imi i-a zile sa caut pe net review-uri certificate, pana iti ceri scuze pt insulta facuta.

Ia uitati cine incearca sa vanda ceva pe acest topic. are trei reporturi din partea mea deja pt PM-uri in care ma "ameninta" ca-mi va strica toate topicurile.)

Calm....indiferenta doare mai mult.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...