Sari la conținut

alegere exc


Postări Recomandate

Buna ziua am gasit pe net cateva modele de exc 520 si 450 anii 2001-2005 cam in aceiasi bani si inmatriculate,unele chiar supermoto.ce imi recomandati 520 sau 450,as vrea sa ma dau in special pe strada,am chit de supermoto pt ktm.mentionez ca nu sunt inceptor si am si un kawasaki ninja de 900,deco stiu cum sa ma comport cu frana bruta.Vreau sa fac si drumetii gen 150-200 de km.ce as putea alege?care dintre ele pica mai repede?la ce sa fiu atent cand cumpar.?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa imi dati un sft cu privire la 520 si 450 exc,ca am vazut ca 90 la suta sunt in enduro

» Post actualizat in 14 Jun 2015 14:14

Eu vreau sa imi dati un sfat cu privire la ce probleme pot intampina si la ce sa fiu atent la 520 si 450 exc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate imi amintesc, lumea parca zicea ca 520 era mai brutal decat 525 sau 530. Altfel, e un pic mai greu dar mult mai puternic decat 450. Eu am avut 400 din perioada aia si era f puternic si el. Dpdv mecanic era fara cusur.

Editat de andrei belcic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa vii sa incerci 400 -le meu ...e aproximativ la fel cu un 450 ...nu de alta dar poate nu e motoreta pe care o cauti :)

Eu vreau sa imi dati un sft cu privire la 520 si 450 exc,ca am vazut ca 90 la suta sunt in enduro
» Post actualizat in 14 Jun 2015 14:14
Eu vreau sa imi dati un sfat cu privire la ce probleme pot intampina si la ce sa fiu atent la 520 si 450 exc,


» Post actualizat in 17 Jun 2015 10:41

daca esti din Buc bineinteles :)

poti sa vii sa incerci 400 -le meu ...e aproximativ la fel cu un 450 ...nu de alta dar poate nu e motoreta pe care o cauti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,si da sunt din bucuresti,pana la urma optez pentru un 520,am gasit unul din 2004 si e din alexandria,deci aproape,are roti de enduro dar am un kit complet de supermoto ktm si vreau sa ma fau cu el pe strada

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ma gandesc la drumetii prin padure,pe carari si drumuri forestiere,eventual pe camp,nu ma bag la hard enduro cu tras din hartoape,daca o sa ma bag la hard enduro ma orientez spre un 300 exc in 2 timpi.Ca la 110 kg si 1,88 se cam opinteste greu mobra cu animalul in sa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc,si da sunt din bucuresti,pana la urma optez pentru un 520,am gasit unul din 2004 si e din alexandria,deci aproape,are roti de enduro dar am un kit complet de supermoto ktm si vreau sa ma fau cu el pe strada

 

Salut,

 

KTM EXC 520 e regele motoarelor de 4 timpi enduro. Cat despre kitul de enduro nu stiu ce cuprinde. Uite un link care te poate ajuta (poate ca stiai deja) KTM EXC.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...