Sari la conținut

Enduristi de București


Cata M
 Share

Postări Recomandate

Salutare. Sunt mai nou pe aici. Pe ciclism.ro exista un topic lipicios al ieșirilor celor din București. O fi si pe aici unul? Ma gândesc sa ies din hibernare si nu am cu cine. Am tot ce-mi trebuie, mai puțină îndemânare si prieteni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu. Ma refer la o tura de enduro

 

:)) mai nou din 2003 ...

:) In sensul ca nu am mai activat p-aci, e lume noua si nici n-am mai iesit de ceva timp si as vrea sa indrept lucrurile.

@andrei belcic: imi aduc aminte de topicul ala. pe atunci ieseam si eu :)) vad ca are doar 4 pagini in 4 ani. super. ma intorc la bicla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau la caiac ... pe Golovita ...

 

tu stii niste chestii intamplate in cerc restrans :)) . da, dar cu alte caiace ca nu vreau sa ma inec

Am pus topicul aici la Hard Enduro pentru ca nu vreau sa ies cu mobra pe langa Bucuresti (coclau), ci la munte chiar daca mi-am mai pierdut intre-timp din indemanare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am pus topicul aici la Hard Enduro pentru ca nu vreau sa ies cu mobra pe langa Bucuresti (coclau), ci la munte chiar daca mi-am mai pierdut intre-timp din indemanare.

Se face şi aia, ia legătura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare. Sunt mai nou pe aici. Pe ciclism.ro exista un topic lipicios al ieșirilor celor din București. O fi si pe aici unul? Ma gândesc sa ies din hibernare si nu am cu cine. Am tot ce-mi trebuie, mai puțină îndemânare si prieteni.

mai poti, boshorogule? mai softeanu vrei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

'neata.

 

Nou pe aici, si ca si initiatorul topicului, am de toate mai putin anturaj (si hidration pack). Voiam sa fac un grup de facebook unde sa ne adunam astia de prin sud cand mergem la munte.

De exemplu weekendul asta as merge prin muntii Baiului, daca nu merg la mare cu fata. Cum probabil stiti, usurel rau pe acolo, sa nu ne ia cu caldura. Mai am un loc pe platforma mea (inchiriata) sau ma combin la platforma altcuiva daca merg altii si mai e loc.

 

Ma gandeam sa fac grupul de facebook si sa mai invitam pe unii-altii care poate nu stau pe forum. Interesati?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...