Sari la conținut

CONCURS! Motorex Rock the Hill 2015


Postări Recomandate

Asociatia sportiva Crazy Fox pune la bataie un super concurs.
1l ulei amestec/1l ulei de motor (in functie de motocicleta castigatorului) PLUS 1 spray de lant off-road, din gama MOTOREX.
Tot ce trebuie sa faci e sa dai un share pe facebook la postarea aceasta click
AICI
Castigatorul va fi ales prin extragere aleatorie.(https://
www.random.org)

post-88260-0-62186900-1434360655_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mine intra 800 ml ulei 4T in transmisie si atat. Uleiul 2T se consuma si acela gradual.

Majoritatea mobrelor de cross/enduro merg cu 1 litru in motor si/sau transmisie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pana mea sa fac cu 1litru de ulei? sa dau pe balamale prin casa?

 

pe bune? adica poate mai am noroc in 2016 si 2017 sa castig si poate adun suficient ulei sa fac un schimb??

 

PENIBIL!!!!

 

Concursul acesta e pentru cei ce au motociclete de enduro, dispun de 1 l de ulei 4t respectiv 2t, nu sti cum sa-ti spun...dar eu unul daca vad ca la un concurs nu-mi convine ceva nu dau share si nu comentez aiurea...mi se pare mie penibil ca te trezesti sa comentezi aiurea. Poti sta frumos in banca ta, si te uiti la alta postare de pe motociclism.ro

O zi buna iti doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e pana mea sa fac cu 1litru de ulei? sa dau pe balamale prin casa?

 

pe bune? adica poate mai am noroc in 2016 si 2017 sa castig si poate adun suficient ulei sa fac un schimb??

 

PENIBIL!!!!

man, daca chiar vrei in loc de ulei la Motorex exista si spray Joker 440 care cred ca e mai potrivit pentru balamale.

daca castigi tu si atentie CASTIGI adica primesti ceva moka, gratis, cred ca baietii ar putea ca in loc de ulei sa-ti dea spray-ul...

acuma, pentru un like... eu zic ca nu e rau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Concursul acesta e pentru cei ce au motociclete de enduro, dispun de 1 l de ulei 4t respectiv 2t, nu sti cum sa-ti spun...dar eu unul daca vad ca la un concurs nu-mi convine ceva nu dau share si nu comentez aiurea...mi se pare mie penibil ca te trezesti sa comentezi aiurea. Poti sta frumos in banca ta, si te uiti la alta postare de pe motociclism.ro

O zi buna iti doresc.

Surprinzator, dar si eu detin un enduro...

In rest, daca vreti like-uri ramaneti pe FB ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Nu mai comentati si cautati calul la dinti!

Mai dati va rog alte detalii despre concurs. Pe unde se tine, care ar fii harta, care ar fii gradul de dificultate pentru A,B?

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Surprinzator, dar si eu detin un enduro...

In rest, daca vreti like-uri ramaneti pe FB ...

in primul rand te rog eu spune-mi ca nu te referi la DR-ul ala ca fiind mobra de enduro :)) si in 2-lea rand, nimeni nu cerea LIKE-uri ci doar un share la o poza cu concursul... cum spunea careva mai sus, nu mai comantati aiurea daca nu va intereseaza, cred ca e cel mai bine pt toata lumea

P.S. - la mine la motoreta ,intra 700gr ulei, ca asa trebuie sa intre la motoretele de enduro :)) iar uleiul de amestec este binevenit oricand. Daca o sa castig, promit ca sprayul de lant ti-l trimit cadou... poate te mai imbunezi si tu :D

Editat de Alex_250EXC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...