Sari la conținut

Accident Cutitul de Argint


trazuu
 Share

Postări Recomandate

Salutare,tocmai de am trecut acum 10 minute si era un motor negru (f4i cred) langa linia de tramvai (spre tineretului) . ambulanta era deja acolo.

motorul avea partea din fata avariata,nici urma de vreo masina sau alr agregat implicat in accident.

sper ca nu e nimic grav.

sanatate motociclistului !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am oprit la cateva minute dupa accident, eu si alti cativa motociclisti. Motociclistul accidentat era lovit la picior, schiopata, il durea umarul dar nimic grav la prima vedere. Motociclistul cat si tuta din binecunoscuta marca peugeot se indreptau pe acelasi sens de mers spre eroii revolutiei, peugeotul a facut stanga fara se asigure, motociclistul intrand in usa stanga/spate a peugeotului. Ambulanta a venit imediat, la cateva minute a sosit o masina de politie fara prea mult interes si motopolitistul sosit dupa alte cateva minute care vorbea pe un ton ridicat cu proasta din conserva care dadea explicatii la ambulanta, politie, martori fara sa fie intrebata..se grabea sa se justifice. Motopolitistul a inceput procedurile, am plecat eu cat si altii pentru ca nu eram de niciun folos. Revin maine cu imagini daca gopro-ul a surprins ceva imagini, s-a oprit cand am ajuns, a ramas fara baterie. Asfalt uscat si sanatate baiatului!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ultimile 3 zile : 5 accidente cu TIR-uri dintre care 3 cu morti si raniti grav ; 7 accidente de autoturisme grave si foarte grave ( 16 morti) ; 5 accidente de motocicleta ..... Chiar ma sperie ! ( Numa ce s-a dat la tv)

Editat de mos bear
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi inca 4 accidente diverse din care au rezultat inca 2 morti !!! ( Uite ca o sa ma apuc de contabilizat mortii in accidente rutiere cat mai stau in concediul asta , dintre cele anuntate la tembelizor) Exagerat de multe!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...