Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)

 

CERERE DE IESIRE CU BAIETII

 

Numele sotului:

 

Cer permisiunea de a ma desparti temporar de autoritatea suprema a vietii mele pentru urmatoarea perioada de timp:

Ora sosirii ce

Data: Durata despartirii: NU se va depasi:

 

In cazul in care permisiunea mi se va acorda, jur in mod solemn sa vizitez numai locatiile stipulate mai jos, la momentele precizate. Sunt de acord sa ma abtin de la a flirta cu alte femei. Nici macar nu voi vorbi cu vre-o persoana de sex feminin, in afara celor pentru care am permisniunea scrisa. Nu voi opri mobilul dupa 2 beri si nici nu voi consuma peste cantitatea de alcool permisa fara a chema un taxi Si fara a obtine derogarea telefonica de la cantitatea respectiva. Inteleg ca si in cazul in care imi este permisa “iesirea”, sotia isi pastreaza dreptul de a fi suparata pe mine pentru toata saptamana urmatoare fara nici un alt motiv.

 

 

Cantitatea de alcool permisa Bere Vin Tarie Total

 

Locatiile vizitate

 

 

 

Femeile cu care este permisa

conversatia

 

IMPORTANT – CLAUZA DE STRIPTEASE: Nu numai ca nu este permis contactul cu persoane de sex feminin, dar promit sa ma feresc a ma apropia la mai mult de 30 m de vre-o stripteuza sau dansatoare exotica. Violarea clauzei de striptease este motiv de terminare imediata a relatiei.

 

Imi cunosc foarte bine locul. Stiu cine “canta” in casa si sunt de acord ca nu sunt eu acela. Promit sa urmez regulile si restrictiile tale. Inteleg ca asta oricum ma va costa o avere exprimata in flori si ciocolata. Iti rezervi dreptul de a obtine si folosi cartile mele de credit oricand consideri necesar. Promit sa te duc la cumparaturi la Mall daca nu ma intorc la ora mentionata. In drum spre casa nu ma voi certa cu strainii si nici nu voi purta discutii filozofice cu acestia. Dupa intoarcerea acasa promit sa nu urinez in alta parte decat in toaleta. In plus ma voi feri sa te trezesc, sa-ti respir ca un vitel in fata sau sa incerc sa ma reproduc ca un iepure (beat).

 

Dupa cunostintele mele (care sunt insignifiante in comparatie cu cele ale jumatatii mele MAI BUNE) informatia de mai sus este corecta.

Semnat – sot:

 

 

Cerera este: APROBATA RESPINSA

 

Decizia e irevocabila. In cazul aprobarii taiati cuponul de mai jos si purtati-l in permanenta

"……………………………………………………………………………………………………………

Permisune pentru sotul meu de a fi plecat in urmatoarea perioada:

Data: Durata: Ora revenirii:

 

Semnat sotie:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

Povestea e alta:

Cam pe la inceputul acestui an, pe principalul bulevard din Santa Monica – statul California – a aparut un billboard de la Audi, cu un provocator slogan catre un concurent suparat:

 

“Your move, BMW = BMW, esti la mutare”

post-20315-1266562209_thumb.jpg

 

Raspunsul celor de la BMW nu s-a lasat prea mult asteptat. Pe partea cealalta a bulevardului, in foarte scurt timp, a rasarit un billboard care urmeaza logica Audi-ului:

 

“SAH-MAT”

post-20315-1266562215_thumb.jpg

 

 

Cum a inceput, de fapt?

Era prin 2006 cand cei de la BMW au afisat un astfel de anunt:

post-20315-1266562220_thumb.jpg

 

PR-istilor de la Audi nu le-a trebuit prea mult timp sa inventeze un raspuns, asa ca, la scurt timp dupa aceea, a aparut in ziare urmatoarea reclama:

post-20315-1266562224_thumb.jpg

 

Poate ca s-ar fi terminat asa totul daca nu ar fi aparut Subaru, care, judecand dupa aparente, a dorit sa atraga atentia asupra sa:

post-20315-1266562228_thumb.jpg

 

Dupa aceasta, se putea astepta ca si alti producatori sa se arunce in “actiune”…

Insa, totul a fost oprit, anulat, de o reclama care a facut sa anuleze orice sansa de continuare a “razboiului”

post-20315-1266562233_thumb.jpg

 

SFARSIT!

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adica cocalarii aia cu
,
sau GS si tobe gaurite sa scoata sunet de Harli, o sa faca rost de bani sa-si ia Lighean? :)

e ... nu neaparat sa-si gauresca toba, pe GS poti sa pui direct tobe de "Harli" si nu una cum are GS-ul ... chiar doua ;)

http://www.youtube.com/watch?v=h-eMXhdf6k4

Editat de mihai_2b3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[...]

SFARSIT!

:)

 

 

or is it?

 

 

http://www.prosport.ro/alte-sporturi/auto-...reclama-5556732

 

welcome back! ;)

 

si mi se pare ca ei mai incercasera, mai inainte de 2006 ceva de genul. era o reclama veche, cu niste chei puse in cui (diferite marci), fiecare buna in ceva anume, si inelele unite formau sigla audi. dar nu mai tin mine anul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

PS:

De ce au parlamentarii asa multi bani ?

- Pentru ca prostia se plateste ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Something funny about...men. :)

 

Barbatii sunt precum pantofii:

 

Cei care iti plac, te costa.

 

Foarte putini merita pastrati mai mult de un sezon.

 

Daca nu ii iei potriviti, s-ar putea sa te bata.

 

Cei comozi nu te atrag, iar cei care te atrag nu vor sa intre.

 

 

Oricat le-ai vorbi, nu devin mai maleabili.

 

Unul singur nu e de ajuns decat pentru Cenusarese.

 

Unii merita lasati la usa .

 

Lumea te judeca in functie de ei.

 

Alte femei te invidiaza pentru ai tai, iar tu invidiezi alte femei pentru ai lor.

 

Cei sireti trebuie legati.

 

Toti trebuie calcati in picioare!

Mesaj completat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram in banca`...Citeam...Si ghici cine se`aseaza`n fata mea? ...[profu de mate] Ma gandesc eu ...cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine ...Si imi vine in cap prenumele lui ...Danut.. Il caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu p`profil p`acolo...Si ce crezi ca`i place ..Ghici ce?...Matematica...Ce fuck`....Soptesc.."Bai ce`ar merge`o ecuatie acuma"...[La fix cat sa ma`auda].... Bai si scoate creta frate...Ma scoate la tabla....Imi da si`un 3...Ne`mprietenim si pe FaceBook..

 

 

Sper sa va placa macar atat cat mi'a placut si mie. :)

 

 

(scuze de scrisul de mess, dar e copy-paste)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eram in banca`...Citeam...Si ghici cine se`aseaza`n fata mea? ...[profu de mate] Ma gandesc eu ...cum sa ma bag in seama fara sa tipe la mine ...Si imi vine in cap prenumele lui ...Danut.. Il caut pe FaceBook..Ii recunosc poza...Ii umblu p`profil p`acolo...Si ce crezi ca`i place ..Ghici ce?...Matematica...Ce fuck`....Soptesc.."Bai ce`ar merge`o ecuatie acuma"...[La fix cat sa ma`auda].... Bai si scoate creta frate...Ma scoate la tabla....Imi da si`un 3...Ne`mprietenim si pe FaceBook..

 

 

Sper sa va placa macar atat cat mi'a placut si mie. ;)

 

 

(scuze de scrisul de mess, dar e copy-paste)

Rad cu lacrimi ... :) :D :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehe ;) Cine a facut reclama asta?! Cine a scris mizeria asta??? Gata! m-am saturat de atata incompetenta....

Reclama asta e o rusine!!! O RUSINE!!! Chiar nu am nevoie de oameni ca voi.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...