Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

Te chinuieÂşti să-i creÂşti Âşi când se fac mari vin Âşi-ți aruncă în aer Steaua Morții...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-57179-0-09691200-1328733972_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muslim Of The Year:

post-52708-0-48989200-1328734611_thumb.jpg

LOOK... NO BOMBS!...

ba are bomba, uite sanu stang e mai mare. dar sa nu te iuti in stanga, ci in dreapta. :D deci alah bus bomb in zaza la gagic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care moderator și-a făcut datoria în exces, de a muta un topic de scandal la FUN? Putea fi mutat la timp liber, de acord, dar de ce să poluați un topic de distracție cu înjurături? PROASTĂ DECIZIE! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-57179-0-07792000-1328785678_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

Un domn foarte bine imbracat, cu o pasarica pe umar intra in restaurant. Vine chelnerul si il intreaba ce doreste.

- O ciorba pentru mine si 2 ciorbe pentru pasarica mea, o friptura pentru mine si 2 cotlete pentru pasarica mea, o baterie de vin pentru mine si 1 sticla de Gin pentru pasarica mea iar la desert, clatite cu ciocolata pentru mine si 2 Kg de inghetata pentru pasarica mea …

Chelnerul se duce la seful de sala si spune:

- Shefu’ ...am un nebun care a comandat cam multe.

Sheful de sala se duce la client, spune ca chelnerul nu a inteles bine si mai ia o data … aceeasi comanda.

I se aduc domnului cele comandate si dupa jumatate de ora domnul cheama chelnerul sa plateasca ….

Totul era mancat si farfuriile goale.

Domnul plateste, iar chelnerul isi cere scuze si intreaba:

- Nu va suparati, dar … ce e cu pasarica asta a dumneavoastra?

Domnul zambeste si ii spune:

- Eu sunt pescar …

- Si ? intreaba chelnerul.

- Pai am prins pestisorul de aur si a spus ca imi indeplineste 3 dorinte daca ii dau drumul.

Prima dorinta a fost sa fiu foarte bogat … si sunt; a doua dorinta a fost sa fiu un barbat foarte frumos si potent si … sunt. Si a treia dorinta a fost sa am permanent langa mine o "pasarica" mica, mica si nesatula. SI UITE CE A INTELES PROSTUL ALA DE PESTE !!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Aoleu... cat am putut sa rad prima oara cand am vazut filmuletul asta. Nici nu ma mai uit la el, ca iar rad singur. Cand am auzit-o pe baba aia ca a zis "sunt mai multe insecte" eram pe jos :lol:

 

Si dupa aia am citit comment-urile... si alea panarama. "ce cauta 2pac in Romania?" :lol: :laugh:

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Winnetou, Old Shatterhand si Old Surehand jucau Septica in cort, noaptea. Deodata, se aude un zgomot afara.

Winnetou sare ca ars.

- Pasul meu e usor ca al pisicii salbatice, iau privirea agera ca a vulturului, fratii mei albi sa sada fara grija, ma duc eu sa vad ce se intampla.

Iese din cort… liniste… POC! se aude de afara. Intra Winnetou in cort cu un ochi vanat. Nici un comentariu, de nicaieri.

Dupa inca 10 min. sea aude alt fosgait afara. Old Shatterhand se ridica si spune:

- Pumnul meu zdrobeste orice dusman. Fratii mei sa nu aiba teama, ma duc eu sa vad ce se intampla.

Iese… liniste… deodata, POC! Intra Old Shatterhand in cort cu un ochi invinetit. Liniste. Se aseaza…

Se scurg alte 3 minute, iarasi un fosnet. Old Surehand se ridica, isi ia pistolul si spune:

- Trag cu arma ca un duh al savanei si ma furisez ca o umbra a noptii, fratii mei sa nu aiba teama, ma duc sa vad ce se intampla.

Ies din cort… liniste… deodata se aude: POC! … POC!

Intra Old Surehand in cort cu ambii ochi cat sarmalele. La care Winnetou intreaba cu o mina serioasa:

- Fratele meu alb a calcat de doua ori pe grebla?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

 

 

 

Un domn foarte bine imbracat, cu o pasarica pe umar intra in restaurant. Vine chelnerul si il intreaba ce doreste.

- O ciorba pentru mine si 2 ciorbe pentru pasarica mea, o friptura pentru mine si 2 cotlete pentru pasarica mea, o baterie de vin pentru mine si 1 sticla de Gin pentru pasarica mea iar la desert, clatite cu ciocolata pentru mine si 2 Kg de inghetata pentru pasarica mea …

Chelnerul se duce la seful de sala si spune:

- Shefu’ ...am un nebun care a comandat cam multe.

Sheful de sala se duce la client, spune ca chelnerul nu a inteles bine si mai ia o data … aceeasi comanda.

I se aduc domnului cele comandate si dupa jumatate de ora domnul cheama chelnerul sa plateasca ….

Totul era mancat si farfuriile goale.

Domnul plateste, iar chelnerul isi cere scuze si intreaba:

- Nu va suparati, dar … ce e cu pasarica asta a dumneavoastra?

Domnul zambeste si ii spune:

- Eu sunt pescar …

- Si ? intreaba chelnerul.

- Pai am prins pestisorul de aur si a spus ca imi indeplineste 3 dorinte daca ii dau drumul.

Prima dorinta a fost sa fiu foarte bogat … si sunt; a doua dorinta a fost sa fiu un barbat foarte frumos si potent si … sunt. Si a treia dorinta a fost sa am permanent langa mine o "pasarica" mica, mica si nesatula. SI UITE CE A INTELES PROSTUL ALA DE PESTE !!!!!!!

dacă păsărica era struț, omul îÂşi dorea "o păsărică cu craci lungi" Âşi era Âşi mai funny bancul, aÂşa cum a fost original

Editat de vintze
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Somatie ratb...

Pentru cine nu Âştie povestea ... nu e deloc de fun pentru că respectivul somat e Răducu Vutescu ,mort din cauza că a avut prea mare încredere în regulile de circulație.

O studentă la medicină a ignorat semnul de pierdere a priorității Âşi .. sper ca scanul acesta să ajungă în ziare Âşi la televizor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...