Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Omu' karatash, dupa cum se vede, le-a dat un fel de "perversa de la Odessa"... Unul nici nu-l baga in seama, la cate kilograme avea, vb la telefon...

Ar fi interesant finalul "uitat" de cameraman.

Da' ceva imi spune ca n-a plecat victorios de acolo ca in Intrarea dragonului :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt lupetele in tre ultrasi ... dar sunt foarte fair-play ... in spatii controlate , nu publice, fara arme.

 

Nu ca huliganii britanici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar mi se pare deplasat rau tare sa te intalnesti cucineva/altcineva si sa te bati fara a fi intrun spatiu special amenajat luptelor, si fara a fi intro competitie. gen dai mass pe mes: ba care iesi diseara pe maidan sa ne batem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar in poza aia cine apare? plin de muschi

l-am gasit intamplator pe Facebook.

 

vazusem ca daduse cineva share la niste poze cu gagici pe motoare. si dau si dau si dau...toate frumoase, motoarele si mai frumoase. apoi dau de asta. ma uit si pe moment zic cine e grasanca asta,dar ma uit mai atent si constat ca e barbat. apoi ma uit mai atent la detalii si dau zoom ca sa vad ca in spate e panorama romaneasca. primul semn a fost stalpul ala dat cu var, apoi in spate casele si gardurile.

 

 

la asta nui trebuie echipament. adica nici nui recomand.

 

pacat de 954 ala

 

la eros show anul asta au venit si sinistratii. acestia au stat la rand la a primi ajutoare.

post-59565-0-40069800-1337238339_thumb.jpg

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am gasit intamplator pe Facebook.

 

vazusem ca daduse cineva share la niste poze cu gagici pe motoare. si dau si dau si dau...toate frumoase, motoarele si mai frumoase. apoi dau de asta. ma uit si pe moment zic cine e grasanca asta,dar ma uit mai atent si constat ca e barbat. apoi ma uit mai atent la detalii si dau zoom ca sa vad ca in spate e panorama romaneasca. primul semn a fost stalpul ala dat cu var, apoi in spate casele si gardurile.

 

 

la asta nui trebuie echipament. adica nici nui recomand.

 

pacat de 954 ala

Te contrazic si as zice ca e bulgar :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te contrazic si as zice ca e bulgar :laugh:

nu stiu, nu am ajuns pe acolo. dar am auzit ca au cam aceiasi imabine pitoreasca.

 

dupa expresia fetei, pare ca a facut caca pe el.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

vad ca nu mai pot sa editez postarea cu intrebarea. asa o sa arat cam retardat.ca am ramas singura dovada a unei discutii moderate

Editat de chubby
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum am vazut si eu ca cineva a sters poza. si postarea mea. ii dadusem report la baiatu agitat de aseara si au sters, dar trebuiau sa stearga continutul neadecvat. plus ca ultima postare nu avea de ce sa o stearga.

 

ca sa fiu si ON

 

Do you have Coke?

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oDFogjXdIVc

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, dar mi se pare deplasat rau tare sa te intalnesti cucineva/altcineva si sa te bati fara a fi intrun spatiu special amenajat luptelor, si fara a fi intro competitie. gen dai mass pe mes: ba care iesi diseara pe maidan sa ne batem?

Decat pe strada ....

 

Tu stelist eu dinamovist ... adica ultras/supras ... venim cu cate 5 prieteni ... si vedem care e mai tare.

 

Asta dupa o mica altercatie sau conflict la un meci sau in oras.

 

Ca in "Cei trei muschetari" ... programare duel in afara orasului. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat pe strada ....

 

Tu stelist eu dinamovist ... adica ultras/supras ... venim cu cate 5 prieteni ... si vedem care e mai tare.

 

Asta dupa o mica altercatie sau conflict la un meci sau in oras.

 

Ca in "Cei trei muschetari" ... programare duel in afara orasului. :cheers:

nu stiu frate, dar nu am fost niciodata pro violentei, desi am fost nevoit sa o folosesc de cateva ori. dar nu am inteles pe astia, te duci la meci, ok. dar de ce dracu te iei la bataie si iesi in strada sa distrugi bunurile altora? cea ce fac ei, mi se pare mult mai ok decat Ultrasi/suprasi

 

intre timp a venit vara in china.

 

asta e mai tare.

 

http://www.wimp.com/kiddrumming/

post-59565-0-73572100-1337282573_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

:ok:

ai fost rapid, azi il aratam colegelor. E prea tare. "A parcat bine!" - replica

 

SMS: „Bună pisi! Ce faci? Ce zici dacă ne vedem în seara asta? Iau acum o sticlă de vin... apartamentul este al nostru!”.

Răspuns: „Hmmm, pare o propunere interesantă, doar că pisi nu e acasă. Sunt soțul ei. Mai bine ia un bax de bere. Vin imediat. Miaaaauuu!”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Profesoara: Copii, ce ne da gaina?

Un elev: Carne si oua!

Profesoara: Bravo!

Copii, ce ne da vaca?

Un elev: Teme pentru acasa!

 

 

 

O pacienta ii spune dentistului sau:

- Doctore, n-o sa ma doara ? Mor de frica! Cred ca decat sa-mi scot o masea

mai bine fac un copil.

- N-am nimic impotriva. Dar hotarati-va, ca sa stiu cum sa pun scaunul.

 

 

 

Citat dintr-o scrisorica primita de la finante

 

“Suntem nevoiti sa va returnam declaratia fiscala cu rugamintea sa o revedeti si sa faceti corecturile necesare, deoarece nu putem accepta raspunsul dvs. de la rubrica PERSOANE AFLATE IN INTRETINERE unde ati trecut Guvernul, Parlamentul, functionarii administratiei locale, judetene si de stat precum si cateva milioane de tigani si pensionari pe caz de boala”.

 

 

 

 

Cică moare unul si ajunge în Iad. Văzându-se acolo, îl bufneste plânsul si in vreme ce hohotea asa, vine la el un drăcusor :

- Ce faci ba, de ce plângi asa?

- Păi am ajuns în Iad, uite și harta, „ Vă aflati aici ”. O să mă ardeti si o să mă chinuiti.

- Aiurea, cine ti-a băgat prostiile astea în cap? Asta e propagandă de pe Pamint si din Rai.

- Da, n-o să mă chinuiti?

- Fugi bă d-aici, cum să te chinuim?!

Aici practici toate pacatele de pe Pamint. Uite, îti dau un exemplu : îti place să bei?

- Beau, dar cu moderatie.

- Atunci să vezi ce misto e lunea- lunea bem ce vrem noi, vin, bere,lichioruri, whisky, rachiu, palincă, tuică, absolut orice.

- Da’, păi atunci nu e chiar asa de rău.

- Da‘ stai să vezi, fumezi?

- Fumez ,dar moderat.

- Păi atunci să vezi martea nenică, marti fumăm ca turcii- fumăm tigări, narghilele, trabucuri, pipe, chistoace, orice.

- Ah, păi atunci nu e chiar asa de rău.

- Da‘ stai să vezi- îti place să bei cafea?

- Beau, dar doar câteva pe zi.

- Păi să vezi atunci miercuri- miercuri bem cafea turcească, filtru, espresso, latte, caffe-frappe, ce vrem noi.

- Meserie ! M-am mai linistit.

- Auzi, zice drăcusorul, esti cumva homosexual?

- Nu, nici gând, nici pomeneală.

- Atunci s-ar putea să nu-ti prea placă joia.

 

 

 

 

 

 

Un cuplu decide sa-si petreaca concediul pe o plaja din Caraibe , la acelasi hotel unde si-au petrecut luna de miere acum 20 de ani.

 

Datorita unor probleme de serviciu , sotia n-a putut calatori cu sotul ei , ramanand sa-l ajunga din urma cateva zile mai tarziu.

 

Cand sotul a ajuns acolo , s-a cazat la hotel , si observa cu uimire ca in camera era un calculator conectat la internet , atunci sotul a decis sa-i scrie un e-mail sotiei sale , dar a gresit o litera din adresa si fara sa-si dea seama e-mailul a fost trimis la alta adresa. E-mailul ajunge din greseala la o vaduva care tocmai a venit de la inmormantarea sotului sau , si citind mailul respectiv a lesinat instantaneu.

 

Baiatul vaduvei intrand in camera , si-a gasit mama lesinata fara cunostinta langa calculator , pe al carui ecran se putea citi:

 

” Draga mea sotie , am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale , dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta , vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita si relaxanta asa cum a fost a mea!

 

PS: Te rog nu-ti lua multe haine cu tine , deoarece aici este o caldura infernala!”

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...