Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, de curand mi am achizionat o aprilia rs 50 2007 modelu spanish no 1, si as vrea sa ma lamuresca si pe mine ceva.

Bord ul are indicator de temeperatura a apei motorlui?

Multumesc !

 

sursa:

/index.php?/topic/681553-aprilia/page__gopid__3192242#entry3192242

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi cautam informatii despre intrarea in Albania cu buletin sau pasaport si am gasit pe ambasada.ro urmatoarele comentarii:

 

un raspuns

ce pot face daca am ramas insarcinata cu un albanez,acesta nu si-a dorit copilul,a dat bir cu fugitii,si-a schimbat nr de telefon si de jumatate de an nu mai stiu absolut nimic de el..cum pot sa il trag la raspundere pt ce a facut,cum il pot gasi la el in tara?mentionez ca nu stiu unde locuieste,noi ne-am cunoscut in Grecia.va rog,daca are cineva un raspuns e binevenit.multumesc.

de la Serena (04-10-2011 00:47:51)raspunde

Aceasi situatie

Aceasi situatie am si eu fetita are 1an si 3 luni ...nerecunoscuta de tatal albanez cum il pot trage la raspundere ?

de la Andreea (20-03-2012 07:26:26

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce curve.. o stiu si eu pe una de s-a dus la greci la unu de a combinat-o pe messenger(deci, deja va dati seama despre ce specimen vorbim) si a plimbat-o ala cu z3 decapotabil, a dus-o la restaurantele adevarate, a tinut-o beata si zambareata o saptamana intreaga. cand s-a intors dupa o luna iar la el, in grecia vine baiatu frumos cu un clio cazut pe toate partile, ii povesteste cum de fapt e un cantaret amator de face karaoke prin baruri. phahaaaaaaaaa.. asa-i cu astea, cauta responsabilu pentru gaura din creieru lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce curve.. o stiu si eu pe una de s-a dus la greci la unu de a combinat-o pe messenger(deci, deja va dati seama despre ce specimen vorbim) si a plimbat-o ala cu z3 decapotabil, a dus-o la restaurantele adevarate, a tinut-o beata si zambareata o saptamana intreaga. cand s-a intors dupa o luna iar la el, in grecia vine baiatu frumos cu un clio cazut pe toate partile, ii povesteste cum de fapt e un cantaret amator de face karaoke prin baruri. phahaaaaaaaaa.. asa-i cu astea, cauta responsabilu pentru gaura din creieru lor.

 

Cunosc pe una (one of my ex), a plecat in norvegia la unul cu vreo 3 ani mai mic decat ea. El, genul de om day/night chipsuri, cola, WoW (sau dota).. PC addict, care o sa moara cu ochii intr-un LCD. Am mai auzit de unul mort acum ceva ani la o sala de net dupa 3 zile de nesomn, jucat CS si baut cola la greu. Ea l-a dezvirginat pe prost si-a ramas gravida din prima. A revenit in romania sa avorteze, doar pentru ca acolo costurile ar fi destul de mari. Bine, am mai "ciufulit-o" si eu de bun revenit...ca-i place rau. Evident ras de ea: "Te-ai dus la ala sa-l dezvirginezi...si te-ai intors gravida" 'ti-as pwla ta DUAMNE =))))))))))))))))))))

Multe proaste..nu ca e FUN ? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La fotbal cand castigi, arunci mingea in tribune, la tenis cand castigi arunci doua trei mingi in tribune, la box, arunci manusile in tribune ... . . . . . . . ... mai pe scurt: am fost dat afara din echipa de darts.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nervule, ai beut apă după după biraiderița? Nu mai văd nici posturile tale, așa cum nu pot să le mai văd nici p-ale ei :P Îmi fug ochii, bre! Și scăpasem de strabism! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...