Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Trist, militienii de la rutiera ? well, ca tot esti constantean ... de 1 mai anu' asta am lasat 4 milioane spaga la militienii de la rutiera aproape de iesirea din Mangalia. Nu ma plang, ma bucur ca au fost corupti si am scapat de ei ca aveam belea mare, insa cand vad ca lumea ii compatimeste ma apuca groaza ... ce amarati sunt, saracii ? Nu prea !

 

Atata timp cat dai spaga sa fii iertat nu ar trebui sa i mai critici ca sunt corupti.

http://www.youtube.com/watch?v=6pu1bSveWM8&feature=youtu.be

Editat de Razorbladed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist, militienii de la rutiera ? well, ca tot esti constantean ... de 1 mai anu' asta am lasat 4 milioane spaga la militienii de la rutiera aproape de iesirea din Mangalia. Nu ma plang, ma bucur ca au fost corupti si am scapat de ei ca aveam belea mare, insa cand vad ca lumea ii compatimeste ma apuca groaza ... ce amarati sunt, saracii ? Nu prea !

 

pai ce legatura are dotarea lor de la serviciu cu spaga care le-ai bagat-o tu in buzunar? doar n-oi vrea sa faca spaga ca sa bage benzina in masina de serviciu.

banuiesc ca ai comis ceva destul de grav de ai lasat 400 de lei. te rog, detaliaza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trist, militienii de la rutiera ? well, ca tot esti constantean ... de 1 mai anu' asta am lasat 4 milioane spaga la militienii de la rutiera aproape de iesirea din Mangalia. Nu ma plang, ma bucur ca au fost corupti si am scapat de ei ca aveam belea mare, insa cand vad ca lumea ii compatimeste ma apuca groaza ... ce amarati sunt, saracii ? Nu prea !

 

Imi pare rau ca ti-au luat banii si ti-au lasat carnetul . Rusine tie si lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

reciteste postul meu colegule ...

 

 

 

... si normal ca ii critic ca sunt corupti, stii de ce ? pentru ca ei sunt corupti la toate nivelele, eu m-am corupt sa-i mituiesc doar din cauza ca eram ABSOLUT NEVOIT sa o fac. Nu mai ajungeam acasa daca nu scoteam banii. Ei luau spaga la filtrul lor acolo de la toata lumea care incerca sa-i unga. Vezi unde bat ?

 

 

 

Pai, am pus o poza cu doi militieni care merg cu tramvaiu' ... si colegu' constantean a zis ca e trist ... eu zic ca amandoi erau foarte veseli, ba chiar pareau distrati cand le-am facut poza ! si ca exemplu despre viata de cap-de-creta la rutiera am dat o intamplare petrecuta la colegu' in oras, nu va agitati degeaba ! cat despre ce am facut, e treaba mea, mi-am sacrificat o mare parte din bugetul de vacanta pentru ca unul dintre militieni mi-a zis ca o sa cheme alti colegi, de la alta autoritate, sa-mi dezmembreze masina :blbl:

 

 

 

Ete fas, tu esti din ala care nu a dat spaga niciodata in viata ta, nu ? inseamna ca ori ai pile extraordinare peste tot si nu ai avut nevoie sa ungi nimic ori nu ai avut niciodata o problema in viata ta. Either way, rusine sa-ti fie ! Deasemena, rusine tie ca iti dai cu parerea pe burta goala, parerea mea :nono: . Si cu asta am terminat discutia despre asta ! Sanatate, nu-i nevoie sa mai imi dai vreun reply, am notat parerea ta !

 

ontopic :

 

http://www.youtube.com/watch?v=iTAS_zjpK5o

 

:scratch: si ce ? .. te-ai suparat pe mine ? ti-ai notat parerea mea si o sa ma tii minte toata viata ... ce pueril ... cred ca barba aia a ta din poza este falsa si mascheaza de fapt varsta frageda pe care o ai :disappointed: . Ai o problema .. trateaza-te .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un batran isi face toate analizele. Ajungand la urolog, se dezbraca cu greu si doctorul ii spune: Wow, de ce aveti tatuat "NOR" pe scula? La care batranul raspunde: "He he, cand eram de varsta ta scria NABUCODONOSOR"

 

@jerycho: du-te si plangi la alta poarta tati, aici scrie..

 

post-40989-0-80041600-1344633262_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un batran isi face toate analizele. Ajungand la urolog, se dezbraca cu greu si doctorul ii spune: Wow, de ce aveti tatuat "NOR" pe scula? La care batranul raspunde: "He he, cand eram de varsta ta scria NABUCODONOSOR"

 

@jerycho: du-te si plangi la alta poarta tati, aici scrie..

 

post-40989-0-80041600-1344633262_thumb.jpg

 

 

Eu .. sa plang .. neah. Se pare ca ai inteles totul gresit, iorgu este cam ofticos si pune totul la suflet , + ca o sa ma tina minte .... :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Aseara, nevasta-mea a lasat un biletel pe frigider: "Nu mai merge! Nu mai pot suporta! Plec la mama!"

Am deschis frigiderul - lumina dinauntru s-a aprins, berea era rece ca gheata... sa mor de inteleg ce naiba voia nevasta-mea sa spuna! Frigiderul functiona excelent!

Cine sa le inteleaga pe femei...?"...

 

:friends:

 

"Petrecere mare într-un bloc. Bătaie în uÂşă:

- Deschideți, Poliția!

- Noi am chemat prostituatele, nu pe voi!

- Pe noi ne-au chemat vecinii voÂştri!

- Atunci, mergeți la ei !"...

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...