Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1893

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

La noi

 

La rusi

 

La americani

 

Jeezez ... :)))

Sa moara tzac si pac daca m-as sui pe asa ceva ...

 

Pune ma si poza de la Russe, ca tot esti pe val...minca-mi-ai obrajorii! :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca imi amintesc bine, fesu' a fost stressL&P care si-a terminat activitatea tot prin expunerea fecalelor...

Se pare ca omul are o slabiciune pentru maro...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai @fes , nene ... ai ceva cu noi? :eek:

Cum e posibil sa pui poza aia la 'FUN' ? E ceva fun ca unul/una s-a scapat in chiloti ?!?!

Gizas man !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai @fes , nene ... ai ceva cu noi? :eek:

Cum e posibil sa pui poza aia la 'FUN' ? E ceva fun ca unul/una s-a scapat in chiloti ?!?!

Gizas man !!!!

The sick fuck a postat chestia aia pe mai multe topicuri. Se vrea evident banat, cineva ar trebui sa-i curme suferinta.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ortografierea cuvintelor cu multe i-uri nu va mai fi un mister pentru nimeni! Recent întrunită, Academia Română a propus noi norme de scriere, menite să pună capăt nelămuririlor privind pluralul corect al multor substantive. Noua regulă, spun lingviştii, poate fi rezumată în câteva cuvinte: “Câţi copii avem, atâtea i-uri punem”.

“Până şi nouă ne e uneori neclar dacă e cazul să scriem ‘copii’ sau ‘copiii’, mai ales pe Facebook, unde găsim atâtea variante”, declară Răzvan Fediuc, academician. “De ce nu ne-am gândit mai devreme la această regulă simplă? Când e unul singur, se scrie copil, cu un singur i. Când e vorba de doi copii, scriem copii cu doi i; când sunt trei, scriem copiii. Şi aşa mai departe. Regula va fi valabilă pentru toate substantivele cu plural în -i: un câine, trei câiniii. Un băiat, şapte băieţiiiiiii. Simplu şi eficient!”

Un sprijin neaşteptat pentru noua normă a venit din partea economiştilor, care susţin că aceasta îi va convinge pe români să se mulţumească cu puţin: “Oamenii care cumpărau în mod normal zece, unsprezece pâini se vor limita la două, trei, pentru că vor obosi repede să înşire i-uri pe lista de cumpărături.”

 

http://www.timesnewroman.ro/life-death/9120-copii-sau-copiii-academia-simplifica-regulile-cati-copii-avem-atatea-i-uri-punem

Editat de Penetru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo, sper sa nu se continue aici cearta care incepuse pe topicul cu concursul Motul... ca asta e una din persoanele "incriminate". Si cred ca era mai potrivita la topicul despre sex :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleo, sper sa nu se continue aici cearta care incepuse pe topicul cu concursul Motul... ca asta e una din persoanele "incriminate". Si cred ca era mai potrivita la topicul despre sex :))

Serios?! Vezi daca ai "sistemul imunitar" prea bun si "microbul" motociclismului ajunge cu intarziere -> pierzi atatea situatii interesante :D

Eu sper ca persoana "incriminata" sa nu se supere pe mine, iar daca doreste o pot muta la sex (poza...in topicul despre sex :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios?! Vezi daca ai "sistemul imunitar" prea bun si "microbul" motociclismului ajunge cu intarziere -> pierzi atatea situatii interesante :D

Eu sper ca persoana "incriminata" sa nu se supere pe mine, iar daca doreste o pot muta la sex (poza...in topicul despre sex :P)

 

 

nu se supara de asta. o are si pe Facebook. . s-a suparat ea atunci de alte poze mai grave.

 

cred ca daca as cauta prin PC sau net, le gasesc iarasi.

 

 

adica am gasit blogul facut pt ea.... dupa faza cu Mortul http://curcucasca.blogspot.ro/?view=sidebar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...