Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte tare!! Dar perfect adevarat ca in Bucuresti, este de mult moda slapilor, al ochelarilor de soare si in special al maieurilor ieftine luate de la magazine pentru copii... :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda...

pamflet, pamflet dar atunci nu mai "atinge" o intreaga categorie...

"Motociclistii" inseamna TOTI motociclistii... nu doar cei despre care se vorbeste acolo...

 

in sfarsit... deja ne-am obisnuit sa fim noi aia rai si soferii aia buni.

noi aia putini vinovati de cel mai mult si aia multi de mai putin...

 

deci... slapi nu port...

maieu, da... cand altii tremura de frig... inclusiv

casca port deschisa fara cinestie ce dot, ece sau alte abrevieri de 3 sau 4 litere... ceaun dala de plastic cica nazi...

protectii neam (daca nu ploua (tare si / sau eventual drum lung) si-mi iau geaca in care sunt incluse...)

 

edit... uitasem...

si ochelari de soare caci nazi nu are viziera...

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe cand solicitare de echipament obligatoriu doar tanga pentru pasagere? :D

 

 

LA bustul gol mai ales pentru fete....

Sa vezi atunci accidente facute de masini......

:)))

Da da!! care mascul nu ar fi de acord? hmm...sa se supuna la vot...

astfel putem sa ne bronzam fara urme de bretele :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pentru bustul gol doar daca va fi obligatoriu sa poarte tatuaje pe spate gen "Spyke, IXS, Vanucci" etc. :crack:

 

Firmele amintite de tine nu sunt ok, pentru ca nu prea sunt cunoscute de domnisoarele "piti". Ce succes crezi tu ca are un baicar pe spatele caruia scrie MOTUL (in cazul cocalarului, probabil ca ar trebui sa scrie FLORIOL). Cred ca sunt mai recomandate tatuajele cu Gucci, Dolce si "Cabana", Versace. Si bineinteles Jack Daniels, ca, daca beau, imi creste pulsul si, obligatoriu, am un timp de reactie mai bun, vad de doua ori mai bine (adica dublu) iar mobra face singura slalom printre masini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Firmele amintite de tine nu sunt ok, pentru ca nu prea sunt cunoscute de domnisoarele "piti". Ce succes crezi tu ca are un baicar pe spatele caruia scrie MOTUL (in cazul cocalarului, probabil ca ar trebui sa scrie FLORIOL). Cred ca sunt mai recomandate tatuajele cu Gucci, Dolce si "Cabana", Versace. Si bineinteles Jack Daniels, ca, daca beau, imi creste pulsul si, obligatoriu, am un timp de reactie mai bun, vad de doua ori mai bine (adica dublu) iar mobra face singura slalom printre masini.

:funny: :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Castile ar trebui scoase din regulament pentru ca sunt si vor fi inutile, mai ales la 250 de km/ora.
Dupa conferinta de presa, va invit in parcare, unde va voi demonstra personal acest lucru. "

:-)


http://www.atitudinea.ro/articole/nebunie/motociclistii-cer-recunoasterea-slapilor-si-ochelarilor-de-soare-ca-echipamente-de-protectie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Era o tipă grasă la coadă la McDonald's. Se vedea că ducea o luptă în interior pentru că știa că nu e bine să mai bage în ea junk-food, dar totodată ”o, Doamne, ce poftă-mi e”. Era ca o fată de la școala catolică foarte excitată care își dorea enorm să se lase prădată de un falus, deși știa că Iisus o vede. Mai avea un pic și începea să plângă doar pentru a-și înghiți lacrimile și să se sature, dar să nu mănânce porcăriile alea. Colanții strâmți de pe picioarele ei crăpau de nervi pentru că erau la o distanță de un sos de maioneză ca să se rupă. Ficatul ei sângera colesterol și fruntea-i începuse să transpire.
La un moment dat, cum stăteam în spatele ei și observam lupta dintre bine și rău care avea loc în mintea ei, mi-a venit o idee de care nu sunt tocmai mândru, dar mi s-a părut amuzant. Am mers la ea, dorindu-mi să-i testez voința și i-am zis:
-Scuză-mă, eu sunt destul de grăbit și stau deja de zece minute la coadă. Lasă-mă, te rog, pe mine în fața ta și îți cumpăr trei hamburgeri
A izbucnitt în plâns și m-a făcut să mă simt prost. Am luat-o de mână și i-am spus:
-Hei, nu fi tristă. Îmi cer scuze dacă am greșit cu ceva sau te-am făcut să te simți aiurea. Îți cumpăr patru hamburgeri."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Era o tipă grasă la coadă la McDonald's. Se vedea că ducea o luptă în interior pentru că știa că nu e bine să mai bage în ea junk-food, dar totodată ”o, Doamne, ce poftă-mi e”. Era ca o fată de la școala catolică foarte excitată care își dorea enorm să se lase prădată de un falus, deși știa că Iisus o vede. Mai avea un pic și începea să plângă doar pentru a-și înghiți lacrimile și să se sature, dar să nu mănânce porcăriile alea. Colanții strâmți de pe picioarele ei crăpau de nervi pentru că erau la o distanță de un sos de maioneză ca să se rupă. Ficatul ei sângera colesterol și fruntea-i începuse să transpire.

La un moment dat, cum stăteam în spatele ei și observam lupta dintre bine și rău care avea loc în mintea ei, mi-a venit o idee de care nu sunt tocmai mândru, dar mi s-a părut amuzant. Am mers la ea, dorindu-mi să-i testez voința și i-am zis:

-Scuză-mă, eu sunt destul de grăbit și stau deja de zece minute la coadă. Lasă-mă, te rog, pe mine în fața ta și îți cumpăr trei hamburgeri

A izbucnitt în plâns și m-a făcut să mă simt prost. Am luat-o de mână și i-am spus:

-Hei, nu fi tristă. Îmi cer scuze dacă am greșit cu ceva sau te-am făcut să te simți aiurea. Îți cumpăr patru hamburgeri."

Una bucata bilet "dus" spre iad :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...