Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1892

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

e de ris ca nu a patit nimic...

 

http://link interzis/view?i=ebc_1375334565

 

funny si tag-urile

 

Tags: motorcycle, motorbike, truck, crash, accident, inexperienced, rider, sandwich,

 

 

 

asta e ca ardeleanu ce repara acoperisu. si cand incepe s-o ia la vale, zice : no....no.....no..

dupa ce cade, se ridica intr-un cot : no, ase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete la astia... sa rizi... sa plingi? Ba si tot ei cu gura.. ca sa le dea cineva bani de incaltari. Bai da' toti erati orbi? :D

 

http://www.publika.md/cosmar-mai-multi-locuitori-din-balti-au-ramas-fara-incaltaminte-si-au-cazut-in-smoala-turnata-pe-strada-principala-video_1520331.html



Bai si cititi cometariile... ma stric de ris :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ete la astia... sa rizi... sa plingi? Ba si tot ei cu gura.. ca sa le dea cineva bani de incaltari. Bai da' toti erati orbi? :D

 

http://www.publika.md/cosmar-mai-multi-locuitori-din-balti-au-ramas-fara-incaltaminte-si-au-cazut-in-smoala-turnata-pe-strada-principala-video_1520331.html

 

Bai si cititi cometariile... ma stric de ris :lol:

lollll... vai... daca nu ma insel parca mai era un filmulet de genul... alta locatie, aceasi situatie... batuti in cap...

 

yeeeppppp:

 

Editat de jerry_mcrie
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am fost implicat intr'un accident pe dj-702. am tras o sperietura de moarte si ma bucur ca purtam echipamentul complet si casca mea shoei xr1000. am oprit pe marginea drumului si am pus piciorul in sant. mi s'a derulat toata viata prin fata ochilor, singurul lucru la care ma puteam gandi e ca nu mi'am scris pe interiorul gecii grupa de sange care este A2 rh negativ, si in eventualitatea in care urmarile accidentului sunt grave nu vor sti medicii ce sange sa imi puna.

norocul meu a fost ca am reusit sa imi pastrez calmul pe toata perioada evenimentului si am tinut motocicleta pana in ultima secunda! cand am vazut ca impactul este inevitabil am lasat'o usor jos. mult noroc am avut, ma simt ca si cum as fi renascut. nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva.

 

This shit is for real ? Sa fim seriosi totusi .. si eu am pus piciorul in sant , dupa un gratar stropit cu vin , si m-am dus jos atat de repede , incat nu am avut timp sa vad paharul de dinainte , daramite toata viata .. cel mai greu moment a fost sa ridic mobra de jos ! Daca nu se julea carena , era chiar haioasa treaba !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E-mail din partea lui John, iubitor de motociclete, catre Mike, un mare pasionat de asemenea :

 

Salut, Mike

Scuze ca iti trimit e-mail-ul asta chiar in luna ta de miere, dar trebuie sa ma ajuti cu un sfat, nu am pe altcineva cu cine sa vorbesc.

Cred ca ma inseala nevasta. Semnele sunt cele clasice: iese seara tarziu, cand o intreb cu cine imi raspunde "niste colege de la lucru, nu le stii" , cand m-am uitat odata pe mobilul ei ca sa vad ca e ceasul a inceput sa urle ca de ce ii violez intimitatea, seara vine singura pe alee, dar aud de fiecare data o masina plecand de la colt, e mult mai distanta etc.

Asa ca intr-o seara am decis sa o urmaresc cand vine.Mi-am pus Suzukiul la coltul opus si m-am pitit dupa el. M-am facut mic-mic, sa nu ma vada in caz ca venea cu cineva. Ei, si cum stateam eu acolo dupa motor, am observat ca imi picura ulei de undeva.

Ce crezi, pot rezolva singur problema sau trebuie sa ma duc la un service?

foarte tare! :)))))))))))))))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta imi aduce aminte de:

 

Petre şi Ion.

„Eu am văzut odată o varză mare cât casa", spune Petre.

„Şi eu am văzut o oală mare cât şcoala", răspunde Ion.

„La ce folosea o astfel de oală?", întrebă Petre.

„Ca să fiarbă varza ta în ea", răspunse, râzând, Ion. Ruşinat

 

E unul din textele din Abecedar

 

abecedar_zpsc44d1008.jpg

Editat de klausu25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...