Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 40,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2108

  • Penetru

    1893

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1586

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din partea lui Costi, iubitor de motociclete, trimis lui Jan, tot iubitor de motociclete:

Salut Jane,
scuze ca iti trimit E-mail-ul asta chiar in luna ta de miere dar trebuie sa ma ajuti cu un sfat, doar tu esti prietenul meu cel mai bun.
Cred ca ma inseala nevasta!
Semnele sunt clasice: iese seara tarziu, cand o-ntreb cu cine imi raspunde "niste colege de la munca, nu le stii", cand m-am uitat odata pe mobilul ei ca sa vad cat e ceasul a inceput sa urle ca-i violez intimitatea, seara vine singura pe alee, dar aud de fiecare data o masina plecand de la colt, in ultima vreme a si devenit mai distanta, etc.

Asa ca intr-o seara am decis s-o urmaresc cand vine acasa. Mi-am pus Suzuki- ul la coltul opus si m-am pitit dupa el. M-am facut mic-mic, sa nu ma vada in caz ca venea cu cineva. Ei... si cum stateam eu acolo dupa motor am observat ca imi pica ulei pe undeva.
Ce crezi, pot rezolva singur problema sau trebuie sa ma duc la un service?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un port era un bar de marinari. Intr-o zi intra un tip solid, plin de muschi, 2m inaltime... dar cu capul foarte mic.
Se aseaza la bar si zice cu o voce foarte subtire:
- Vreau si eu o bere.
Scena se repeta si a doua zi, iar a treia zi barmanul nu mai poate rabda si il intreaba:
- Domnule, te vad un munte de om, esti plin de muschi... cum se face ca ai capul asa mic?
- Pai sa-ti povestesc. Eram cu vaporul pe mare si cum mergeam o vad printre valuri pe Mica Sirena.
- Si, si, ce s-a intamplat ?
- M-am dus la ea si i-am zis: Fa-mi si mie o m.uie mica! Si...
Editat de littlekriminal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Într-un compartiment de tren sînt două tinere și o babuță care croșeta liniștită. Cele două discută cam ce și-ar dori fiecare de la un bărbat. Prima zice:
-Îmi doresc un bărbat tînăr, cu apartament și mașină, cu diplomă de inginer, cu loc de muncă bine plătit și.. la pat sa fie... că tot sîntem în tren... ca un accelerat!!
A doua d-ră zice și ea:
- Pe lîngă ce-ai spus tu, eu îmi doresc să aibă și o vilă la munte și una la mare, iar la pat să fie... că tot sîntem în tren... ca un rapid!
Băbu
ța își cere scuze că se amestecă în discuția lor, dar:
- Dacă aș mai fi tînără... nu m-ar mai interesa apartament, vilă, diplomă, dar mi-aș dori ca la pat să fie... că tot sîntem în tren... ca un marfar!!!
- Vai bunico! Dar marfarul e murdar!
- Da!! Dar e LUNG, în gară STAȚIONEAZĂ MULT ... și mai FACE ȘI MANEVRE!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auzind că marijuana medicinală e profitabilă, Patriarhul s-a proclamat şi lider al rastafarienilor

 

http://www.timesnewroman.ro/life-death/10407-auzind-ca-marijuana-medicinala-e-profitabila-patriarhul-s-a-proclamat-si-lider-al-rastafarienilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"La un control efectuat dimineata in centrele comerciale chinezesti au fost confiscate mai multe replici ale cutremurului aflate deja pe tarabe." :crack:

 

"Ungurii se laudă că seismul s-a simțit mai întâi în Covasna și abia apoi în București" :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   1 membru


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...