Sari la conținut

Hai să râdem!


mihaiachi

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • vintze

    2103

  • Penetru

    1878

  • ivan pedala

    1637

  • Flower-Power

    1582

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cu masina asta poti avea orice femeie...

 

:eek:

"Obtiuni pe masina:

.....

chilotzi beemwe reising stail pentru fetele care o sa le agatzi cu masina"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Belea colindul! dar totusi..km multi sub roti? Eu nu vreau nici un metru :D

***mda, am recitit si e ok :))

Editat de darcocbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nascut Scooter Tuning !

Stau si navighez pe internet si vad diverse scutere modificate si ma gandesc ce ar fi daca si in romania ar fi ca in Germania sau Italia sau Franta ? Si ma mai gandesc si ca romanii vor dar nu stiu sa faca asa ca ma ganesc ca poate i pot ajuta cumva !

Asa ca am sa mai postez in timpul liber cum se monteaza cum se demonteaza cum se face cum se schimba cum se upgraadeaza ! Pentru cei care chiar au doua maini stangi ma pot ocupa personal de proiectele lor !

Pe langa tote acestea pe acest blog voi incepe sa imi prezint si eu proiectele auto-moto ! 2014 a venit la mine cu o cagiva raptor pe care am luat-o la unisol cu iubita mea…tin sa precizez ca pe langa pasiune si iubirea fata de sportul pe doua roti pe aceasta motocicleta plimbarea va fi mai speciala deoarece insfarsit cineva m-a sustinut in ceea ce am decis sa fac si sa aleg ce este ok pentru mine ! Pe langa aceasta motocicleta a mai sosit in “garaj” tot o cagiva insa modelul classic SS cagiva mito , luata in ideea de : motocicleta pentru piese ! Nu a fost asa in incercarea da a o vinde mi-am dat seama ca romanul nostru este prea negustor pentru a isi permite sa mearga cu o motoreta cea mai ignitoare ferta fiind de 1200 lei ( evident motoreta nefiind unctionala , insa totusi este un mito pe care il poti ridica cu o suma modica ) si cum am decis ca nu cere de mancare am sa o pastrez..dezmembrez….curat si am sa o fac pentru mine !

Al 3-lea proiect este putin mai special deoarece este o chestie pe care mi-o doream de foarte mult timp : sa merg cu un scuter high-end si am decis ca nu doar sa merg ci sa detin unul ! Am luat decizia aceasta ( foarte grea avand in vedere multitudinea de planuri pe care o am pe acest an ) si am cumpart prima si cea mai importanta piesa din scuter MHR TEAM II SELETTRA fara de care proiect-ul nu ar fi luat viata restul vi pe parcurs nici scuterul nu l-am cumparat inca ! Insa toate la timpul lor pentru inceput imi doresc sa vad motorul ansamblat apoi v-or fi bani si de scuter !

Cam atat pentru inceput ! See you next time and drive safe !

Mai multe ---> https://garage1tuning.wordpress.com/2013/10/22/sa-nascut-scooter-tuning/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nascut Scooter Tuning !

Pentru cei care chiar au doua maini stangi ma pot ocupa personal de proiectele lor !

 

Mai multe ---> https://garage1tuning.wordpress.com/2013/10/22/sa-nascut-scooter-tuning/

 

Cea mai tare faza. M-am prapadit de ras :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Sa nascut Scooter Tuning !

2014 a venit la mine cu o cagiva raptor pe care am luat-o la unisol cu iubita mea…

si nu aluneca de pe scuterul ala daca l-au uns cu ulei?

oricum uleiul bunica e net superior aluia de la unisol...

 

si ceva gasit pe fatacarte

nimfo.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...